Saki to šeit!

Lekcijas Video - Patiesība (1)

 
lieneg 02.07.13 23:43:21
Šī ir lekcija "Patiesība par alkoholu un narkotikām", kura izsauca un vēl joprojām izsauc ovacijas vecāku un pusaudžu vidū. Lektore Marina Gribanova (Ukraina) ar šīs lekcijas palīdzību ir izglītojusi vairak kā 230 000 bērnu un pusaudzu (700 skolās). Pēc pēdējiem statistikas datiem lekciju internetā ir noklausījušies vairak ka 15 000 cilveku no dažādām valstīm.

Es varētu publicēt veselu lērumu stāsto, ko raksta cilveki, taču es patiešām esmu pārliecināta, ka ir nepieciešams arī latviešiem uzzināt vairāk un maksimāli ātri un kvalitatīti nodot informāciju saviem tuviniekiem.

Pat tad, ja neviens ģimenē nelieto ne narkotikas ne alkoholu, agri vai velu mēs gribot negribot saskaramies ar šo problemu sabiedrībā. Un vienkārši super, ja mums ir stabilas zināsanās šja jomā. Tas attiecas uz visu paaudžu izglītību.

Tas ir svarīgi latviešu tautai!

Skatieties šeitUn vēl SVARĪGI!!!! Ir sagatavošanā jauna lekcija - vispār super. Jūs varat ieguldīt arī šo to no sevis un jums tiks dota ziņa par jaunā DVD iznākšanu PIRMAJIEM!

Ir jāatbalsta tos, kuri neskatoties ne uz ko dara cilvēkus gudrākus, un līdz ar to stiprākus!
Es personīgi pazīstu Marinu - viņa pilnīgi noteiki ir apbrīnas vērta personība!
http://marinagribanova.com/about/vnesti-…

Skatieties video un esiet informēti

Liene

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv