Saki to šeit!

Iespēja palikt stāvoklī (18)

Viesis
kika263 21.06.13 21:26:25
Nu ja,skaidrs tavs gadijums,zeel,ka ta. Esmu lasijusi par lapraskopijas operaciju,bet tas nav neatgriezenisks variants.
Viesis
gukse 21.06.13 10:51:50
Man ir liekais svars, apmatojums un apskatot usg viņa uzreiz pateica, ka ir policistiskās olnīcas, vēl rādīja ekrānā (melnas krelles).
Nosūtīja uz analīzēm (lapā kādas 30 bija atzīmējusi). Tagad izrakstīja kaut ko cukuram, jo bija mazliet par daudz un lika dzert diane. Un viss.
Es saprotu, ka nevar to izārstēt, bet kaut kā apārstēt, tak var? Bet bez dianes neko citu nelika dzert tagad. Izdzēru kaut kādu vienu kursu kaut kādām zālēm, bet tās bija, lai mēnešreizes būtu regulāras.
Viesis
kika263 20.06.13 20:27:05
Nezinu kads ir tavs gadijums ar PCOS, bet es ari pie Evas biju,vina man saka,ka ir PCOS, tabletes nekadas neliek dzert,lai gan viriskais hormons bija paaugstinats,mati bira lauka ka traki,bet arstesanu nekadu neieteica. Ar lieko svaru problemu ari nav. Aizbraucu uz Vaciju pie arstiem,vini man nekadu PCOS nesaskatija, izraxtija hormonus uz gadu, izdzeru,hormonu limenis ok viss kartiba,matus neesmu pazaudejusi. Pakonsultejos ar velvienu dakteri,vina man ari neredz nekadu PCOS. Un kapec ta? Vina atzina,ka dudzi giekologi vnk ir pa slinku lai iedzilinatos USG un uzreiz spriedums- PCOS, lai gan lielaka iespejamiba, ka tie ir visparastkie folikuli,kuru ir jebkurai sevietei olvados, olnicas, ar tadiem piedzims jebkura maza meitenite,un ta daba ir paredzejusi.Taka mans gadijums laikam ir bijis shaads,vnk neiedzilinasanas un parlieku atri pasludinata diagnoze. Vrb pakonsultejies ar vel kadu arstu. Ari tagad mes ar virinu censamies tikt pie mazulisa,redzes-laiks radis:)
Viesis
gukse 19.06.13 11:11:06
Esmu daudz lasījusi no meiteņu komentāriem par diane. :(

Bet Barkāne ir ginekologs - endokrinologs vienā, un lika dzert. Augustā iešu pie viņas, tad runāšu. Varbūt nebūs jādzer līdz decembrim man tā diane.

pece 18.06.13 10:13:57
Manā gadījumā tieši endokrinologs bija tas, kurš procesā palīdzēja visvairāk. Standarta analīzes bija gandrīz ideālas, izrādījās, ka ir nepareizas proporcijas un attiecības. Un iemesli PCO un liekajam svaram manā gadījumā nebija meklējami tieši ginekoloģijā.

Negribu tevi mulsināt, bet endokrinolgs kopumā bija ļoti skeptisks attiecībā uz diane lietošanu un rezultātiem Tāpat kā attiecībā pret citām hormonālajām kontracepcijas tabletēm).
Viesis
gukse 18.06.13 10:08:44
Es eju pie ginekologa-endokrinologa (Eva Barkāne, tas ir Tirānes privātklīnikā).
Uztaisīju analīzes ap 30 veidu, visu ko pārbaudot, pateica, ka pēc analīzēm esmu ideāla meitene.
Tikai tas, ka šīs policistiskās olnīcas...

pece 18.06.13 09:30:20
Galvenais atrodi doku, kuram uzticiem par visiem 100 % , tad ar rezultāti neizpaliks!

Ja ir arī liekais svars, es ieteiktu aizkāpt pie endokrinologa, lai tas paskatās uz šo problēmu (liekais svars+ pco+ gribu bērnu) no sava skata punkta! Reizēm tas būtiski atšķiras no ginekologu skata punkta.

Manā gadījumā ginekologa un endokrinologa kopdarbs vainagojās panākumiem. Iesākumā gan "iebraucu auzās" ar diane lietošanu, jo organismam bija individuāli īpatnēja reakcija.

Veiksmi tev!
Viesis
gukse 18.06.13 09:20:00
Skaidrs, paldies meitenes par padomiem!
Tagad kļuva skaidrāka bilde par tām zālēm, to nozīmi! :)

Man arī lika nomest pa vasaru 15 kg (6 jau esmu nometusi), dzert diane, un augusta beigās jāiet atrādīties. Bet dianes recepte man ir līdz decembrim. Dzeru jau no aprīļa šīs zāles. Vispār, baigi ilgs laiks sanāks...

pece 18.06.13 07:16:27
Zāles nevar dzert/nedzert kā ienāk prātā - tjip te dzeru, te 2 nedēļu pauze - ja met nost, tad dari tā, ja gribi turpināt, tad šitā nemāžojies!

Kopumā nekur citur kā LV Diane nelieto ilgāk par 2-3 max 6 mēnešiem, jo tai ir pārlieku daudz blakņu un liela slodze aknām.

smukaa 17.06.13 22:04:24
Es lietoju tabletes,lai novērstu lieko apmatojumu,taukainu un pūtītēm klātu ādu + nācās nomest vismaz 10 kg liekā svara,un tad apmēram gadu pēc tabletēm paliku stāvoklī :)
Viesis
gukse 17.06.13 21:11:24
Smukaa - Tu visu gadu lietoji šīs tabletes? Un pēc, cik ilga laika, kad beidzi lietot tabletes paliki stāvoklī?

smukaa 17.06.13 17:46:03
Nu nekas traģisks PCO nav :) Protams,grūtak palikt stāvoklī,bet arī nav neiespējami!Tās tabletes vienkārši jādzer,lai nolīdzsvarotos hormonu līmenis un sagatavotu olnīcas ;) Cistas var operēt,var arī neoperēt (ja ir t.s.cietās bez brīvā šķidruma iekšā)...Pati paliku stāvoklī apmeram gadu pēc Diane 35 lietošanas :)
Viesis
gukse 17.06.13 17:36:02
Paldies par viedokli...

vanilla 17.06.13 17:31:42
tas taču ir veselībai bīstami - cistas! zinu pēc savas pieredzes...plīsa un bija steidzama operācija, tā ka bērniņu vari plānot tikai tad kad būsi tikusi vaļā no cistām!!!

rebeka 17.06.13 17:18:49
Labāk konsultējies ārstu, ja tev jau ir problēmas ar olnīcām un tā, tad labāk lieto zāles, kamēr atrisinās problēmas un ārsts saka, ka vari pārtraukt...

Nu man pagāja vairāk kā mēnesis, kamēr hormoni sakārtojās pēc tabletēm.. nezinu vai bija iespējams palikt stāvoklī vai nē.. gan jau bija, bet iespējamība mazāka nekā kad viss OK...

Bet nu man būtu bail ieņemt bebuci kamēr pašai viss nav OK, spontāna aborta gadījumā utt. pašai būs vēl grūtāk pārdzīvot...
Viesis
gukse 17.06.13 17:07:10
Mēs ļoti gribam bērniņu... Man jau ir noriebušās šitās tabletes. Pacietīga es neesmu, tas gan. Domāju, pamēģināt, varbūt sanāk.

rebeka 17.06.13 17:02:35
Kā tā izdomāji pāris nedēļas nedzert???

Nu neesmu ārsts, bet cik zinu ar hormoniem nedrīkst šitā izdomāt pāris nedēļas nedzert un tad atkal dzert...

Un jā pa to laiku tad arī varēsi palikt stāvoklī...
Viesis
gukse 17.06.13 16:51:14
Sveikas!

Jau kādu laiku dzeru "diane 35", ko izrakstīja lai sakārtotu hormonus un, protams, nepaliktu stāvoklī. Man ir arī policistiskās olnīcas...
Bet esmu izdomājusi tagad kādas 1-2 nedēļas nedzert šīs zāles, kāda ir iespēja palikt stāvoklī? Kā citām, kam ir policistiskās olnīcas, ir gājis ar bērniņu radīšanu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv