Saki to šeit!

Ginekologs Uk (7)

Viesis
saulaina 14.06.13 14:54:10
Kad apmeklēju ģimenes ārstu UK, konsultācija bija bez maksas. Kā arī pajautāja vai es varēšot atļauties nopirkt zāles, citādi varot noformēt recepti ar 100% atlaidi zālēm.

Tādas lietas. nevajag baidīties, ka tur viss būs dikti dārgi.

aggie 13.06.13 01:32:17
to paprasi GP, viņš visu pastāstīs...
Viesis
talysia 11.06.13 14:52:28
un ja ir nosutijums cik daudz naudinas bus jaadod ginekologam??

aggie 11.06.13 02:14:26
Tev ir jābūt savam GP kas ir tas pats, kas ģimenes ārsts LV, tev jādodas pie viņa, un viņš dod nosūtījumu
Viesis
talysia 11.06.13 00:21:58
nee ar lidmasinu nekur netaisos lidot. nav bijusi ari lieli stresi.nav bijusas parmainas uztura.vis ir ta ka tas bijis vienmer.apsaldejusies ari es neesmu to es zinu drosi.esmu bijusi apsaldejusaies un tas bija pavisam savadak neka sobrid man ir.taka pagaidam neko nesaprotu no sava kermena.!

nicoolettaa 10.06.13 21:31:10
man bija tieši tādi paši simptomi kad īsi pirms mēnešreizēm bija jālido ar lidmašīnu...

Nākamās mēnešreizes bija ok :)
Viesis
talysia 10.06.13 18:21:30
Sveiki. Mani mac saubas par savu veselibas stavokli. Lieta tada ka man menesreizes vienmer ir bijausas regularas, sakas viena un taja pasa laika katru menesi un ir 30 dienu cikls. bet pagajusa menesi tas ir 27.05 man sakas menesreizes bet ilga tikai 2 dienas. parasti ilgst 5-7 dienas ieskaitot smeresanos. bet nu 2 dienas pirmaja nedaudz asinoja,otraja smerejas un vis. pec tam kad beidzas tagad visu laiku ir tada ka velkosa sajuta tur leja ka man parasti ir pirms menesreizem bet menesreizem jabut pec divam nedelam tik . briziem sap mugura, ta ka laustu. baidos ka varbut kas nopietns man ir . nesaprotu kas notiek. dzivoju uk un nezinu seit arstu sistemu. veljos zinat kas jadara lai tiktu pie ginekologa anglija un cik apmeram tas izmaksatu???!!!un vel kas jums liekas man varetu but par vainu. paldies jau ieprieks.!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv