Saki to šeit!

Problēmas gultā. (15)

Viesis
aaar 08.05.13 10:29:28
Sveikas meitenes, varbūt kādai no Jums ir bijusi līdzīga pieredze vai zināt, kas darāms.
Lieta tāda, ka pirms neilga laika sagāju kopā ar puisi (apm. 3 mēn), bet pazīstami bijām senāk, viņš manī bija samīlējies, taču tad viss nonāca līdz pārgulēšanai, taču es viņam biju pirmā meitene, un ar to visu nodarbojāmies pirmajā reizē kādas 4h, taču viņš nekādi nevarēja "beigt"... Tad pēc 1-2ned. atkal mēģinājām un nekā... mēģinam visu, bet kā nevar tā nevar, kas varētu būt par vainu?
Jau pagājis laiks un viņš pat atsakās vairs kko mēģināt... Un par vienu es vēl esmu vainīga, jo kkad viņš bija jautājis man par mēnešreizēm un es viņam izstāstīju, kas un kā meitenēm notiek :D un tad pēc kāda laika viņš teica, ka vairs neliekos dēļ tā pievilcīga un tpc vairs nav uzbudinājums uz manīm, bet tas bija pēc kādiem 2mēn. līdz tam viņam arī nekas "nenogāja".

rebeka 08.05.13 10:37:04
Es domāju, ka stress... Jo MR ir visām meitenēm un tad jau viņam no visām pretīgi mestos :D :D :D Varbūt viņam cita orientācija???

Izklausās, ka esat abi jauni, nu domājams arī tā, kā esi pirmā, tad jua stress ir diezgan labs pamatojums...

Viesis
aaar 08.05.13 10:43:38
Es arī domāju, ka stress, bet viņš saka, ka tā nav, ka pilnīgi neitrāli un tā...
Vienīgi viņam ir kompleksi par sava locekļa izmēru, kaut viņš ir paliels. (bet kopš bērnības viņam tādi esot, varbūt arī tas ir par iemeslu )
Un par MR tieši tā...

rebeka 08.05.13 10:50:46
Viņš tēlo, ka stresa nav... protams var jau būt dažādi medicīniski izskaidrojumi arī, bet pēc apraksta, šķiet, ka stress...

P.s. Beidz stāstīt čaļiem par MR utt. tik smalki, viņi paši tāpat to visu uzzina ( ir taču internets) , bet to stāstot tiešām vari radīt nepatiku pret sevi...

loretia 08.05.13 12:11:31
Es esmu pilnigi pret,lai čali zinātu kautko par MR...Neredzu tam jēgu..Man arī bieži ir jautāts,bet tā arī atbildu-Ja Tev tādu nau tad ari nekas par to nav jazin..:)
Redzeju kā piedzērusies meitene daudz čaļiem stāstija sieviešu lietas,par mr,demonstreja kā jaguļ uz ginekologa galda utt..Pēc vairāk aizradijumiem,vnk iecirtu pļauku,lai attopas,kā tie puiši smējas,fuj,vēl tagat kauns,,
Viesis
aaar 08.05.13 13:32:30
Hahaha :D šitais gan ir par traku :D
Bet arī neko nezināt šajos laikos nav diez ko normāli..
Man draudzenei bija puisis, kurš 22 gados tikai uzzināja, ka meitenēm ir mēnešreizes kā tā, tas arī nav diez ko normāli.
Bet mans jaut. nebija par mēnešreizēm, bet gan par to, vai ir iespēja kko labot un darīt, lai puisim "noiet".
Jo ar to bija problēmas krietnu laiku pirms mēs vsp bijām par to runājuši.

rebeka 08.05.13 14:27:19
Liec viņam tavā klātbūtnē justies brīvi... vairāk pat nezinu ko ieteikt... Varbūt tu gultā neuzvedies tā kā viņš iztēlojies un sanāk aplaužas?? Zin kā jauni puiši saskatās porņikus un tā....

krx 08.05.13 16:32:47
Izklausās, ka abiem nav vairāk pa 17gadiem....
Viesis
aaar 08.05.13 18:36:09
KRX, ja nav ko teikt - paklusē, šī diskusija ir ar jautājumu un padomu, nevis, lai kkādas tukšas stulbības gvelztu, nav svarīgi, cik gadi 10; 20 vai 50..
Ja Tev nav viedoklis, atrisinājums vai padoms, paklusē, nevis kkādus tukšus "sūdus lej" ;)

pece 08.05.13 20:57:00
Ja puisis netiek galā ar savu problēmu, jāiet pie seksopataloga, lai tiek skaidrībā.

Ja nestāv dēļ mēnešreizēm - nu neko, nāksies pievērsties puišiem :D

smukaa 08.05.13 21:16:26
to aaar - un tu ar tādu muti maizi ēd?!

loretia 08.05.13 23:16:17
aaar ir nenobriedusi skuķene :)

krx 09.05.13 08:53:31
Izskatās, ka man bija taisnība :D
Viesis
aaar 09.05.13 11:01:04
Ja godīgi nebija :)
vnk. neredzu jēgu kko citu rakstīt pie diskusijas, nu, ja nav Tev atbildes, tad nav.. ej tālāk ;)
Te ir vēl tūkstošiem diskusijas, kur tavi "komentāri" varbūt noderēs un palīdzēs, man nepalīdz...

viivinja 23.05.13 02:12:06
No savas pieredzes varu pastāstīt, ka jābūt saprotošai pret puisi. Ar tagadējo puisi, nu jau manu līgavaini esam kopā 4 gadus, un es viņam arī biju pirmā meitene. Mēs sākumā nodibinājām draudzību un kad uzticējāmies viens otram un mums gribējās kko vairāk tad arī sākām attiecības. Protams, mums pirmajās reizēs nesanāca viss kā vajag, taču Tev viņš ir jāuzmundrina.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv