Saki to šeit!

Pirmais ārsta apmeklējums. (14)

vanilla 25.04.13 13:53:17
" 1./Lētākā kontacepcija ir spiadīns/no kriievu val-spi odin-guli viena/" :D :D :D

cerite 25.04.13 13:45:28
1./Lētākā kontacepcija ir spiadīns/no kriievu val-spi odin-guli viena/
2./No tā kad Tu apmeklē ārstu atkarīgs ari valsts pabalsta lielums ,cik zinu.Visu par pilnu atdevi dabū grūtnieces ,kuras stājas uzskaitē līdz 6 nedēļai.
3/Tev taču ir ģimenes ārsts un viņam ir telefons-taisni brīnums cik daudz var uzzināt ,ja šos pašus jautājumus uzdod dakterim.
Vispār vēlu lai Tava grūtniecība ir veiksmīga,un lai ar bērnu un Tevi viss normāli.

rebeka 25.04.13 09:30:59
Hmm... ja jau ir entie bērni, tad neizskatās, ka ķermenis ir tik perfekti iepazīts...

noelle 25.04.13 09:11:00
jeanette, tabletes un hormoni nav vienīgā kontracepcijas metode ;)
Viesis
00000000000000 24.04.13 22:09:29
Ak vai ...tā jau paredzēju,ka neviena līdzīgi(dabiski) domājoša neatsauksies.Visas tik pareizas...skriet uz dakteriem. :)
Nē nu,nevajag uztraukties-tik ,,spiedīgi apstākļi,,-kā te izsakās, jau nav,bet savus nervus bojāt ar tiem regulāriem ārsta apmeklējumiem -NEGRIBU!
:).Jūtos labi un varbūt kaut kad vēlāk arī kādu reizi aizbraukšu.Protams,rēķinos ar milzīgu nosodījumu- kā tā var utt., bet esmu izlēmusi -tā!

Hā,jā gan.... cik lēti sanāk kontracepcija?! (patiesībā tikai nojaušu ,jo tādas ķīmijas nelietoju)
Ziniet,kas ir lētākā k-ja ? - esmu iemācījusies sevi pazīt,un man nekad nav bijušas vajadzīgas tabletes un visi citi draņķi šajā sakarā...

spotorno 09.04.13 16:39:10
Piedošanu, ka ne pa tēmu, bet mani arī vienmēr interesējis, kā tas sanāk, ka tieši nabadzīgākajās saimēs top tās daudzbērnu ģimenes...
Kāpēc tāda sakritība? Pabalsti? Cik tad tie lieli ir? LV niecīgi...
joprojām nezinu.

rebeka 09.04.13 16:23:23
Ārsts tā kā varētu laicīgi pateikt, ja grūtniecības norisē noiet kas greizi, un citreiz ir svarīgi, lai laicīgi būtu viss zināms un varētu glābt mazuli, vai pat māti..

Un es arī nesaprotu vai tiešām tik spiedīgos apstākļos ir nepieciešāmi vēl bērni ( saprotu, ka pirmais tas nav), kontracepcija man šķiet sanāk lētāk, ne?

linduchy 09.04.13 16:15:18
Nē, nu man jau prieks, ka tu rūpējies par Latvijas demogrāfisko stāvokli - dzemdējot bērnus tik spiedīgos apstākļos, ja pat īsti nevari atļauties regulāras vizītes pie ārsta. Bet nu katrs jau izvēlās pats, kā pareizāk dzīvot!
Viesis
00000000000000 09.04.13 16:05:35
Atbilde Linduchy.... - kāda tur bezadbildība?!- Dzīves realitāte. Esmu atbildīga pati par sevi,neviens neko man tāpat nedos,viss ir jāzin,jājūt un jālemj pašai! Par to arī jau sen domāju,ka varētu -mājās.... Kas gan tur slikts? Kopš senseniem laikiem dabisks process !,tikai cilvēki laikam ejot daudz ko ir pamanījušies sačakarēt līdz muļķumam!
.... ja baidīsies no visa kā,tad viss- kas var arī notikt! Man nav bail pašai no sevis,bet no citiem cilvēkiem...gan!
Viesis
00000000000000 09.04.13 15:59:33
... Man tāpat nekāds pabalsts lielāks vai mazāks ,,nedraud,,- 6 gadus nav bijis algots darbs,dzīvoju laukos,darbs- piemājas saimniecībiņa,dārzs utt. Neviens neko tādiem -NEDOD! Tāpēc iztieku kā var lētāk un izdevīgāk,un lieki sevi neuztraucot par visādiem ārstu apmeklējumiem.
Gribējās uzzināt,vai ir kāda,kas arī nekur nav gājusi ,un aizbrauc tikai uz slimnīcu -,,fināla pasākumā,, ?

linduchy 09.04.13 15:49:19
Var jau vēl vairāk ietaupīt - nebraukt nemaz pie ārsta, dzemedēt arī var mājās.... Man laikam nekad nebūs skaidrs, kā var būt tāda bezatbildība :(

vanilla 09.04.13 15:46:50
ja atceros, jāstājas pie ārsta uzskaitē līdz grūtniecības 12.nedēļai, lai visi ārsta izdevumi saistībā ar grūtniecību būtu valsts apmaksāti ;)

rebeka 09.04.13 15:45:04
Ja tevi galīgi neinteresē pašas veselība un bērna veselība, tad nu pameklē intenetā bija informācija cik ātri jāpiesakās, lai dabūtu lielāku pabalstu, jo pēc tā temiņa var pretendēt tikai uz stipri mazāku, cik atceros...

Bet vispār man trūks vārdu par šo jautājumu...
Viesis
00000000000000 09.04.13 15:40:52
Kad paliek stāvoklī,kurā nedēļā pirmo reizi jāiet pie ārsta?
Varbūt varu taupīt līdzekļus transportam un visam tam pasākumam nepieciešamajam , un to darīt tikai kādā 6.mēnesī,jo nav jau 1-reizi,it kā viss ir zināms,un arī to biežo asinsanal.ņemšanu un nopratināšanu galīgi nealkstu izbaudīt?!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv