Saki to šeit!

problēma! (6)

spotorno 07.04.13 14:01:17
Iemīli sevi kāda esi, piemēram, es vispār nesaprotu kā var kompleksot par krūšu izmēru, formu utt. Man tās krūtis bija nebijušas, pašai stabils A izmērs visu laiku, nu i tad, tik un tā jūtos varen seksapīla un vīriešiem patīku ar visām mazajām ;)
Cel savu pašapziņu un redzēsi, ka ne jau krūtis kaut ko nosaka! ;)

kikakeita 07.04.13 13:03:47
sveika sola1:)
man ari bija tada problema lidz kadiem 17 gadiem,bija kkads b sakuma tikkai.
es saku dzivot ar savu tagadejo muza milu un zini,efekts bija redzams:D
tagad man savos 21 ir c95 :D
man jau sak traucet sad tad piemeram ar apgerbu bik pagrutak,bet ja ir kads blakus,tevi mil un pasaka kad es tev imilu kada esi,tad viss aizmirstas un lepojies ar sevi:)
esmu lasijusi par kruts muskulu masesanu pasai,mazliet amizanti bet palidzot:)

mia 07.04.13 10:54:56
Kāpēc tiek meklēta problēma tur, kur tā nav... Lielas krūtis nav laimes atslēga.
Iemīlēsi sevi arī vīrietis tās mīlēs! Arī man nav XXL izmērs un priecājos par to...!

ccosta 06.04.13 20:39:30
Piekrītu Rebekai, bet pacenties iemīlēt savas mazās krūtis. Man ir mazas, bet nekad tas nav radījis kompleksus- es viņas dievinu.

rebeka 06.04.13 20:28:15
Nu vai nu sadzīvo un iemīli sevi tādu kā esi, vai sāc krāt operācijai...
Viesis
sola1 06.04.13 20:10:53
Labdien! Man ir uzradusies problēma, ar kuru nevaru sadzīvot. Jau vairāk kā divus gadus mani moka problēma par savu krūšu izmēru. Man drīzumā paliks 20 gadu, bet manas krūtis ir ļoti mazas un mani tas iedzen kompleksos. Tāpēc vēlos jautāt, kāds varētu būt paņēmiens kā krūtis padarīt lielākas un vai tas ir normāli, ja tik gados krūtis ir ļoti mazas. Es zinu, ka mana problēma varētu šķist smieklīga un to īsti par problēmu varbūt nenosauksi, bet mani, kā jau minēju, tas iedzen kompleksos.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv