Saki to šeit!

help! (15)

lotucis 16.03.13 06:57:13
Nu Kimbra es tev pilnīgi piekrītu, jo man patīk daudz staigāt ar kājām :) Man patīk būt visu laiku kustībā, nepatīk stāvēt uz vietas :)

kimbra 15.03.13 08:36:43
lotuci, ar mēru var visu.
Bet, ja tev ir bronhiālā astma, tad būtu lietderīgi konsultēties kaut vai ar ģimenes ārstu- cik daudz un kādi sporta veidi ir iecienīti. Turklāt pieļauju, ka staigāšana kājām ir gana draudzīgi gan veselībai, gan figūrai:)

lotucis 15.03.13 06:51:03
Ā un ja kas sportošana man tā, daudz nedrīkst, jo man ir bronhiālā astma :(
Mani tas baigi iegāž :(

lotucis 15.03.13 06:47:26
Tikai vienīgais mīnuss ir tas kad sākot ar šo mēnesi maniem radiem sākas dzimšanas dienas un tā līdz gada beigām :D
Nu nav jau pieklājīgi neēst, bet ar mēru jau var?Pirms svinībām, nu kādu stundu pirms iederu 1gl. tīra ūdens :)

lotucis 15.03.13 06:45:03
Paldies meitenes par ieteikumu, man tas ļoti noderēja, bija patīkami lasīt :)

lotucis 15.03.13 06:42:47
Kimra- Skolā mums dod katru dienu kaut ko citu un katru nedēļu maina to ēdienu grafiku, tādēļ arī tik skaidri nevaru pateikt, kas skolā ir!

lotucis 15.03.13 06:41:14
Jā Kimbra, tā bija viena diena no manas ikdienas.

dio 14.03.13 12:47:17
es piekrītu Kimbrai par to, ka Tu nekādā gadījumā nedrīksti uzsākt drastiskas diētas, varētu padomāt vairāk par dārzeņu svaigā veidā iekļaušanu katrā ēdienreizē, bet visumā ir arī vēl viens apskets, es Tevi tagad atminos, Tu biji vaicājusi par stilu, kas Tev varētu piestāvēt. Tu noteikti vēl mazliet vismaz augsi, tas nozīmē, arī kļūsi tievāka. Bet ir jau jāatceras arī fakts, kas mums ir iedzimts , to nevaram izmainīt, ja taviem vecākiem ir lieli un plati kauli, kas Tev ir pārmantojušies, Tu īsti nebūsi super tieva, tāda ir daba. Noteikti malacis esi, un turpini aktīvi sportot, varbūt pat aprunājies ar skolotāju, lai iesaka vingrinājumus, kas nepalielina muskuļus līdz ar to kopējo tēlu. Būs labi, Tu vēl esi jauna un viss noteitki būs labi :)

kimbra 14.03.13 08:57:40
Tavā vecumā ar trakām / drastiskām diētām nevajadzētu aizrauties- sabojāsi vielmaiņu. Turklāt Tavs ķermenis vēl tikai attīstās, nav vēl pieaudzis.
Par tavu aprakstīto dienas režīmu- es tā saprotu, ka tā bija viena konkrēta diena no tavas ikdienas???
Nu tad manas donas:
Brokastis- desmaize nav gluži labākā izvēle, labāk kādu auzu pārslu putru, biezpienu. Bet, ja tomēr desmaize, tad labāk rupjā vai pilngraudu maize.Papildini ar kādu salātlapu,. gurķa vai tomāta šķēli.
Pusdienas- grūti komentēt, jo nezinu kas ir "skolas ēdiens".
Pēcpusdiena- salāti ir laba lieta, tikai uzmanīgi, jo piemēram rosols arī tiek saukts par salātiem, taču nu tā ir tāda kaloriju bomba. Ja tie ir viegli dārzeņu salāti, tad ok.
Vakariņas- sautējums ir laba izvēle (protams sautējumu arī var uztaisīt treknu, bet ja tas ir dārzeņu sautējums tad ļoti labi). Un ķīselis- pa retam jau var, bet katru dienu pēc vakariņām ēdot desertu, diez vai izdosies notievēt.
Bet pa lielam- galvenais kusties, ēd regulāri, nebadojies, ēd dārzeņus, olbaltumvielas (biezpiens, liesa gaļa u.t.t.). Pēc iespējas mazāk visādu čipsu, kolu, saldumu. Bet pa retam- vari sevi palutināt arī ar kaut ko gardu:) Bet ikdienai- mans ieteikums būtu ēst visu, bet nepārēdies. Neēd pirms pašas gulētiešanas, dzer daudz šķidruma (nesaldinātas tējas, ūdens) un kusties, kusties, kusties :)

lotucis 13.03.13 23:55:33
šorīt brokastīs 'ēdu desmaizītes un dzēru tēju un kafiju
pusdienās- skolas ēdiens
atbraucu mājās apēdu salātus
vakariņās ēdu sautējumu un saldajā burkānu ķīseli ar pienu.
Daudz staigāju pa āru, spēlēju volejbolu, dažreiz basketbolu

lotucis 12.03.13 17:12:07
ok mēģināšu, tikai vēlāk uzrakstīšu, tagad sākšu mācīties ;)
Sporta stundās piedalos- man patīk, basketbols un volejbols ;)
garumā esmu 1.73m un tagad sveru 83,1kg ar visām drēbēm, neapmierina ari savs svars :(

kimbra 12.03.13 10:55:14
Piekrītu DIO- grūti ko ieteikt, ja nezinām, kāds ir tavs pašreizējais uztura un aktivitāšu režīms:)
Lūdzu, apraksti aptuveno savas dienas režīmu- ko un cik ēd, cik kusties u.t.t.

dio 12.03.13 09:49:54
lotuci,

tad izstāsti ko Tu ēd (kādas ir tavas brokastis, pusdienas un vakariņas un arī ar ko našķojies), kādas ir tavas aktivitātes? Vai skolā fizkultūrās piedalies? No sākuma izstāsti visu detaļās, tad arī būs vieglāk sākt ko Tev ieteikt, ko mainīt un vispār ko darīt, jo tīņu gados šajā periodā ne mazums jauniešiem ir vienkārši nepareizs dzīves veids un ēšanas paradumi. Plus kāds ir tavs garums un svars tagad!

rebeka 11.03.13 23:46:53
Seko līdz ko ēd...+aizej pārbaudi kas ar hormoniem :)

lotucis 11.03.13 21:59:04
Sveikas, man ir tikai 15 gadi, bet jau ir nepatīkams celulīts, kad nevaru uzvilkt gandrīz ne vienus šortus un īsos svārkus, ciešu arī dēļ biksēm, jo tad bikses iet uz ciskām, bet vidukļa daļā ir pa platu, man tas ļoti nepatīk, gribu kaut ko darīt lietas labā
Palīdzēsiet?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv