Saki to šeit!

kā apturēt matu izkrišanu??? (10)

Viesis
ekstaze33 02.06.13 22:13:47
sveiki!
Es jau te februārī sūdzējos par matu izkrišanu, bet nu,jūtu jau uzlabojumus.
Vairs tik traki nekrīt,nu izkrīt dienā apmēram kādi 15-20 matiem,tas salīdzinot ir ļoti maz ar to,cik man krita iepriekš, dienā apmēram 150 mati.
Negribas atcerēties..
Mati man krita 5 mēnešus,lietoju vitamīnu Perfectil 3 mēnešus,tad BDK šampūnu, liku matiem Dzintara stiprinošo matu masku, tad mēneša kursu šādu matu masku_ -sīpolu sula, medus,olīveļa. Tad sāku dzert zivju eļļu,vārdu sakot, viskaut ko darīju, nezinu,kas no šī klāsta man palīdzēja,bet nu tas tik ātri nepārgāja, veselus piecus mēnešus cīnījos.
Tagad vasarā roku dadžu saknes un saplūcu nātres, taisu novārījumu un mazgāju matus ar šiem dabiskajiem produktiem.
Man nogāja 2/3 matu,daļa jau sāk ataugt,ceru,ka būs atkal biezi un skaisti.
Meitenes,kurām ir matu izkrišanas problēma esat pacietīgas,tas ir darbietilpīgs process...
Pēc kāda laiciņa uzrakstīšu ,kā man vēl iet ar tiem saviem matiem.
Viesis
anita052 31.05.13 15:49:37
ir jālieto matu barojoši šampūņi un balzami (pēc iespējas ar mazak konservantiem). es strādāju firmā kura piedavā tādu produkciju. 2.jūnijā Rīgā būs liela prezentacija.uzrakstat man uz e-pastu pastāstīšu vairāk. anita052@inbox.lv ar atzīmi " matu kopšana "

vanilla 30.05.13 13:21:45
man pēc dzemdībām matu struktūra bij tā izmainījusies ka vairs nevarēja friziere nokrāsot skaisti blondus...visu laiku sanāca dzeltenīgi...tā nu nekas neatlika kā krāsot...melnus :D bet ir labas pārmaiņas, man piestāv :)
Viesis
mazapele 29.05.13 09:50:08
man arī ļoti krit mati laukā..arī dzemdēju pirms 7 mēn.tagad lietoju dadžu eļļu, redzēs vai palīdzēs.

rebeka 06.03.13 16:02:38
oi neatceros cik ilgi... es vēl pēc laiciņa kad tā krišana jau bija kādu mēnesi laikam pieaudzēju savējiem matiem mašklīgos, tad beigās nevarēju saprast kuri krīt tie vai mani :D :D :D , bet kad noiņēmu pieaudzētos, tad viņi kaut kā saņēmās, vairs nekrita un auga sparīgāk, laikam sapriecājās par liekā svara nonēmšanu :D
Viesis
ekstaze33 06.03.13 15:44:02
rebeka, bet cik ilgi tev tā krišana notika? Man jau iet ceturtais mēnesis.

kimbra 06.03.13 10:41:21
Nu pēc grūtniecības jāpagaida, kamēr tie hormoni nostabilizējas!!! Bet, ja tas ilgstoši nenotiek, tad jāmeklē speciālista palīdzība :)

rebeka 06.03.13 09:25:43
Man arī pēc dzemdībām tā bija, ka sākumā mistiski sāka augt daudz mazie jaunie matiņi, bet pēc laika krist laukā nejēgā... beigu beigās... tomēr viss nostabilizējās pats no sevis :)

sammerseta 05.03.13 14:03:25
Ekstaze33, uzraksti sammerseta@inbox.lv
Viesis
ekstaze33 05.03.13 13:21:37
sveiki! mani nomāc matu izkrišana. jau trīs mēnešus krīt pikučiem. Iemeslu laikam zinu, dzemdības pirms 8 mēnešiem, tad lieli stresi 4 mēnešus, negulētas naktis. Varbūt varat padalīties, kas esfektīvi palīdz apturēt matu izkrišanu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv