Saki to šeit!

uztura plāns (5)

Viesis
cikins 26.02.13 16:04:02
veseligs un pareizs uzturs ir velams jebkuram.. arii time kuri nesporto

rebeka 26.02.13 16:03:21
Labi esmu tieva kā slieka man nevajag tievēt.. es tikai tā informatīvi pajautāju :)
Viesis
cikins 26.02.13 16:01:59
savlaik darba dēļ nepabeigtas studijas - tatad daleja izglitiba.. bet tavuprat vaitad saja sporta veida var ko tadu sasniegt ja nav attiecigo zinashanu un pieredzes? nee - nevar.. attiecigi ...

rebeka 26.02.13 15:58:18
a izglītība ir?
Viesis
cikins 26.02.13 15:57:02
Vēlaties nomest liekos kilogramus, uzaudzēt muskuļmasu vai vienkārši veselīgi ēst?
Piedāvāju;

Uztura plānus jūsu mērķim - ar iespējami maksimāli daudz jūsu vēlamajiem produktiem. Šī diēta nesastāvēs no salātlapām un ūdens- bet gan no visām nepieciešamajām uzturvērtībām - tas nozīmē ka ēdīsiet daudzpusīgi un vajadzīgajā daudzumā attiecīgi pakārtoti jūsu mērķim. (pie lieko kg nomešanas vai muskuļmasas audzēšanas pareizs uzturs ir 70-80% no rezultāta - neizmetiet naudu - spēkus - laiku vējā neefektīvi trenējoties).
Uztura plāns tiek veidots katram individuāli ņemot vērā vairākus faktorus un maksimāli pieskaņojot katra vēlmēm un iespējām.

Konsultācijas - par un ap uzturu / treniņiem

Iespējami arī privāti treniņi.

Cenas pēc vienošanās - sadarbības iespējas ir piemeklējamas jebkura maciņa biezumam

Par sevi - 10 gadu aktīvā sporta pieredze no kuriem 7 gadi bodybuilding - spēka sports, ir arī sacensību pieredze godalgotās vietās valsts čempionātos.

Interesentiem vēlams rakstīt uz nutrion@inbox.lv

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv