Saki to šeit!

Nomierinošās tabletes. (4)

rebeka 19.02.13 11:58:56
agiite

Tikai ja ārsts ir uzstādījis kādu diagnozi un tās izrakstījis un konstatējis, ka bez tām nevar... uz savu galvu gan nav prātīgi nopirkt un dzert...
Viesis
anita052 14.02.13 15:39:42
Nav vajadzības sevi nomākt ar nomierinišām tabletēm - rodas pieradums( pati esmu caur to gājusi- sabeidzu veselību vispār). Pateicoties paziņam un kolēgiem jaun ajā darbā atjēdzos. Jainteresē pastāstīšu!

nicoolettaa 11.02.13 14:16:05
Es dzēru no 12-15gadiem, bet tas bija tapēc, ka man bija ļoti smagas veselības problēmas un es kā tīnis vispār nespēju aptvert to, ka man ir iespēja dzīvot tikai augstākais 1,5gadus.
Kļuvu briesmīgi pasīva, lēnīga, viss būtībā bija vienaldzīgs, nekas pēkšņi neinteresēja un stundām ilgi varēju gulēt... Nezinu, man nepatika tāds ''dārzeņa'' stāvoklis.

Daudz kas ir mainījies.
Tomēr esmu dzīvotāja, lai gan ārsts teica ko citu.
Es atmetu visas Nottas, Novo Passit devos pie psihologa. Izrunāju visas problēmas, pieņēmu visas lietas ar kurām man bija problēmas un te nu es esmu - nu jau 6gadus neesmu nevienu nomierinošo līdzekli aiztikusi - vispār jau bez viņiem var arī iztikt, ir tikai ''jāsakārto'' galva :)
Viesis
agiite 09.02.13 15:48:54
vai 15 gados ir normāli dzert nomierinošās tabletes?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv