Saki to šeit!

Obligātā veselības pārbaude (3)

chloee 07.02.13 14:46:43
Mīļš paldies, kaktusss :)
Lai tev jauka diena!

kimbra 07.02.13 14:34:04
Ministru kabineta 2002.gada 6.augusta noteikumi Nr.343 "Darba aizsardzības prasības, strādājot ar displeju" :
12.punkts - "Ja veselības pārbaudē konstatēts, ka nodarbinātajam nepieciešami darba pienākumu veikšanai piemēroti speciāli medicīniski optiski redzes korekcijas līdzekļi (brilles), darba devējs nodrošina ar tiem attiecīgo nodarbināto."
14.punkts - "14. Šo noteikumu 12.punktā minēto prasību izpildei nepieciešamos izdevumus (piemēram, briļļu lēcu un briļļu ietvaru iegāde, darba briļļu izgatavošana) sedz darba devējs. Darba devējs speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu) iegādes kārtību nosaka darba kārtības noteikumos vai darba koplīgumā. "

chloee 07.02.13 12:22:46
Sveikas,meitenes!
Vēlos pajautāt tādu jautājumu.
Ja man ir jāiet obligātā veselības pārbaude, un tiek noteikts, ka man ir vajadzīgas brilles(jo strādāju darbu, kur pilnībā sēžu pie datora), tad šīs brilles izmaksā darba devējs vai es pati? Paldies! :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv