Saki to šeit!

sāp! (9)

rebeka 18.03.13 14:31:33
Zinu vienu skeneri, kurš nav aparāts, bet ir sieviete, kura kaut kādā mistiskā veidā visu pasaka visiem pareizi...
Viesis
magdalena 18.03.13 14:03:06
ailii, uzraksti man uz e-pastu ivetaelksne@inbox.lv zinu vienu skaneri Latvijā, pati uz savas ādas esmu pārbaudījusi.
Viesis
ailii 06.02.13 19:08:37
Cik sapratu taisija pret hlamīdijām un vispārējās....
Godīgi sakot nezinu vairs ko iesākt, esmu jau visu internetu pārlasijusi un nu jau šķiet, ka man varētu būt pilnīgi visas vainas!
Bet vai nevar būt tā, ka dzemdē kāda vaina? jo dažkārt liekas, katur sāp un dažreiz olnīcas...
Nez vai Latijā ir tādi skaneri kas noskanē un pasaka visas vainas?

rebeka 06.02.13 10:30:53
Tev varbūt nav ginekoloģiska problēma, bet kaut kāda bruka piemēram ( vēdera plēves plīsums), tad var sāpēt ap to vietu cik esmu dzirdējusi... pārbaudi drošības pēc...

Un tev kādas urīnpūšļa analīzes taisija? ir jau cik saprotu vairāki veidi....

chika 05.02.13 20:30:31
A tev iepriekš nav bijušas kādas traumas ap gūžām, vēderu (nu posmā no krūtīm līdz ceļgaliem, tajā rajonā, kādi sastiepumi,lūzumi vai operācijas) mēģini atsaukt atmiņā visu savu slimības vēsturi. Var būt tās ir vnk sekas jau no kaut kā.
Viesis
ailii 05.02.13 19:28:55
Analīzes tika ņemtas gan uz infekcijām, gan pat uz sts. Bet neko sliktu neuzrāda.
Viesis
kriksis36 05.02.13 14:20:03
Sveika!
Varu ieteikt vienu dziednieci,kas man palīdzēja,kad bija problēmas ar kunģi.Nezinu,vai varēs tev palīdzēt,bet piezvani,izstāsti savu problēmu,uzreiz pateiks ,vai var palīdzēt-26381988

makvins 05.02.13 10:28:18
Un uz sēnīšu infekcijām ir taisītas analīzes???
Viesis
ailii 04.02.13 19:39:12
Mani jau daudzus gadus nomoka sāpes vēdera lejasdaļā ( kādus 10cm zem nabas) un paplidus sāpēm vēl ir tāda kā dedzinoša sajūta vai nu makstī vai urīnizvada kanālā. Esmu griezusies pie dažādiem ārstiem, bet visi uzskata, ka ar mani viss ir kārtībā, jo standarta ūrīna un asins analīzes neko neuzrāda, sonogrāfi(gan parastais, gan ginekoloģiskais) arī nē un apmeklējot ginekologu arī viss ir labi.
Es esmu izmisumā, jo nespēju vairs izsturēt, esmu gan fiziski pārmocijusies, gan morāli... Varbūt kāds var ieteikt kādu labu privātklīniku, kur ir laba aparatūra un dakteri ar vēlmi atrast vainu... Vai varbūt kāds zin labu dziednieku kurš spētu mani atbrīvot no šīm sāpēm?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv