Saki to šeit!

sejas āda (4)

jana 09.03.13 10:55:30
Es tādām griezumu rētām esmu izmantojusi ziedi Contratubex, bet tās gan bijušas grieztas rētas, pati ziede paredzēta brūču un rētaudu izlīdzināšanai, varbūt tā derēs arī tavā gadījumā.

rebeka 06.03.13 09:14:46
Esmu dzirdējusi par mazu un dārgu brīnumziedīti, kura sadziedējot rētas ideāli.. man pazīstamā pēc avārijas kad viss bija pušumos nodauzīts zils uz sejas un uz galvas... pirka tās smērītes un jau pēc īsa laiciņa viss bija perfekti ... nosaukumu gan nezinu :(
Viesis
myleaderclub 05.03.13 16:31:41
Pamēģini šīs ziepes, sadziedēs rētas
http://stopsviedriem.blogspot.com/2012/10/ziepes-pilnvertigai-adas-kopsanai.html
Viesis
debesscimds 26.01.13 13:25:19
Labdien , es vēlētos uzzināt , ko var lietas labā darīt ar piņņu rētām , bet konkrēti uz deguna , pēc lielām baltām , strutainām pumpām , āda palikusi negluda , kā lai saka pēc pumpas nozušanas , palikusi sarkana iedobīte , tā kā mandarīn miziņa.:)

Unj , varbūt aiziet pie kosmetoloģes , bet vai tur var iegūt rezultātu , ar tiem pīlingiem ..?

17 gadi , gaišas dienas laikā , spogulī nemēģinu ieskatīties , savādāk garīgais būs sabeigts...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv