Saki to šeit!

SĀP ASTES KAULS!!! (6)

Viesis
kiwwi 17.01.13 10:25:23
Sveikas!!! man jau kādu laiku sāp astes kauls, es to jūtu tad kad esmu ilgāk sēdējusi.....neesmu sasitusi, tākā īsti nezinu kas notiek?!varbūt kādai ir bijis kas līdzīgs!??

viktorija 17.01.13 17:29:41
tieši kauls? varbūt taisna zarna? bet ja sāp jau kādu laiku, kāpēc vēl pie daktera neesi bijusi? tas var būt kaut kas nopietns taču!

delfiins 17.01.13 23:14:24
Man gadus atpakaļ bija tieši tā pat.Aizgāju pie ārsta un man pateica,ka astes kauls ir lauzts.Uztaisīja rentgenu,pateica ja pēc laika ar vingrinājumiem u.t.t. nepāriet,tad jātaisa operācija.Nobijos no vārda operācija un tā arī vairs neaizgāju.Tagad sēžu un atbildu uz Tavu kiwwi ierakstu un arī sāp.Nu jau vairs neko,jo viņš ir nepareizi saaudzis.Kad man pateica,ka esmu kaut kur atsitusi,teicu ka tā nevarot būt,bet attinot filmu atpakaļ atcerējos ka viegli uzsitu autobusā uz sēdekļa roktura...Tā lūk.Tā kā iesaku aiziet drošības pēc pie ārsta,lai nav tā kā man. ;)
Viesis
kiwwi 18.01.13 08:23:50
Jā meitenes, es jau pieteicos pie ārsta, jo tas mani sāk mazliet uzstraukt:)....

delfiins 18.01.13 23:11:07
Drūmi ir tiešām tas,ka nu jau to varu teikti tīri no savas pieredzes,bet turēšu īkšķus par Tevi kiwwi! Gan jau viss būs kārtībā :)
Domāju,ka pēc ārsta apmeklējuma Tu varētu padalīties kaut vai šinī pašā diskusijā,par to,ko teica.
Vismaz mani interesē...Un gan jau kādu citu meiteni arī :) Tomēr mēs visas esam tik daudz.Tik daudz ir arī problēmu un tikpat daudz arī risinājumu. :)
Viesis
kiwwi 13.02.13 08:50:36
Sveikas!!! biju pie ārsta, izrādās esmu vai nu kaut kur sasitusi, vai ir bijusi pārslodze, ņemot vērā ka es daudz sportoju, tad tas viss ir iespējams, bet ptu, ptu....nekā traka, izrakstīja man padzert zāles un smēri un es ceru, ka man pāries.... jauku Jums dieniņu...:)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv