Saki to šeit!

Palīgā! Matu izkrišana! (3)

Viesis
lelle30 09.12.12 18:37:08
Meitenes! Iesakiet, lūdzu, ko efektīvu pret matu izkrišanu.
Raudiens nāk, nezinu, ko iesākt. Taisīju asins analīzes, esot viss kārtībā, hormoni, dzelzs.
Lietoju kapsulas "Nutricap Anti-chute", Dzintara balzāmu un iegādājos arī Placentas ampulas.
Varbūt mezoterapija var ko līdzēt?

tanita7 10.12.12 11:05:54
Sveika! Tavs lūgums drīzāk skan kā izmisuma sauciens... Rudenī arī man parasti vairāk matu izkrīt... un jau vairākus gadus uztveru to kā normālu parādību... Man ir viens pārbaudīts līdzeklis un to arī tev ieteikšu...Zinu, ka tūlīt parādīsies saucieni par izplatītājiem utt, bet mani tas nesatrauc! Es patiešām esmu atklājusi sev fantastisku līdzekli - Baldones dūņas un tās regulāri lietoju, var teikt ka esmu šī produkta fans...Matiem olu dzeltenumu sajaucu ar Baldones dūņu masku, pievienoju argāna eļļu (10 pil) un nedaudz citrona sulu, masku paturu matos 30-60 min un tad ar siltu ūdeni izmazgāju. Pēc 2 reizēm man matu stāvoklis uzlabojās un vairs neizkrīt... Tie kļuvuši daudz dzīvīgāki un spoži... Var jau arī ieteikt speciālo šampūnu, bet pati to vēl neesmu lietojusi, tādēļ izlem pati. Es no Baldones dūņu kosmētikas līnijas iesaku tikai to, ko pati lietoju un kas ļoti patīk... Tātad - zobu pasta, roku krems un dūņu maska ... Ja ir interese - uzzvani 28375497 un varam sarunāt izmēģināt produktus un tad spried pati... Lai tev izdodas!
Viesis
lelle30 10.12.12 19:49:58
Paldies, Tanita.
Vai tiešām pēc 2 lietošanas reizēm izkrišana apstājas. Kaut kā negribas tam ticēt. Esmu dzirdējusi, ka Baldones dūņu kosmētika esot laba, bet mēģinājusi neesmu.
Skatījos i-netā šo dūņu produktu:
http://dunu-kosmetika.jpiksens.com/sampuns-pret-matu-izkrisanu.html

Par kuru masku Tu runā?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv