Saki to šeit!

Aktīva dzimumzīme (10)

jana 14.11.12 18:32:04
cerīte
Es viņai uzreiz pateicu, ka gribu griezt ārā, taču man tika atteikts :( ģim.ārsts nosūtīja pie šaurāka speciālista, tagad jāgaida vairāk kā mēnesis rindā......

nicooletta
Dzimumzīme man vairs nav laba, jo labās nav aktīvas.... Pie dermatologa es biju, turklāt samaksājot ne to mazāko naudiņu, rezultāts -

nicoolettaa 14.11.12 16:49:59
Kad meitiņa piedzima, viņai jau bija 1,2cm dzimumzīme... Arsti uzreiz pēc dzemdībām teica, ja viņa sāks vai turpinās augt, tad obligāti būs jāoperē nost. Ieteica arī pārbaudīt to dzimumzīmi pie konkrēta ārsta. (bet mēs nepārbaudījām, jo izmaiņas neredzējām) un tomēr pirmā gadiņa laikā šo dzimumzīmi mērīja katru mēnesi(tātad tomēr uzraudzīja)

Es domāju, ka jādodās pie ārsta jānovērtē šīs dzimumzīmes stāvoklis(kaitīga, vai nē...) un tad jāskatās, vai ir vērts griezt ārā.

cerite 14.11.12 14:15:03
Varbūt ari no medicīnas viedokļa var gaidīt,bet te ir atkal 2 jautājumi-cik labi Tu jutīsies gaidopt un vai ir vērts atlikt to kas būs jādara.Te nu iniciatīva nonāk Tavā ziņā.

jana 14.11.12 13:01:45
cerīte
Nē, viņa pati arī griežot, taču šobrīd man to nedarīs, jo nesaskata izteiktu vajadzību!!!! Tas laikam ir mājiens, ka man ir jāgaida, kad tāds īpašs laiks parādās un tikai tad jāiet pie viņas.
Viesis
fabrikante 14.11.12 11:16:16
Esmu dzirdējusi, ka tādas tomēr ņem nost. Jāuztaisa, protams, analīzes.

cerite 14.11.12 10:04:19
Parasti jau ari dermatologi paši negriež,jāiet pie ķirurga.Tikai jau iepriekš vienojies lai uztaisa histoloģijas analīzi tam ko izņems,lai viss būtu droši.

jana 14.11.12 09:49:14
nicoletta
Laikam jau jā. Precīzāk nevis turpina augt, bet pēkšņi sākusi augt lielāka.

cerīte
Man jau arī tā šķiet, bet tā dermatoloģe, pie kuras es biju, teica, ka negriezīs. Tad jau man pašai jāmeklē kāds ķirurgs, vai tā?

cerite 13.11.12 18:53:16
Labāk jau ātrāk no viņas šķirties,bet jāvadās no tā kur dzimumzīme atrodas.Ja tādā vietā kas ar drēbēm tiek traumēta ,tad gan labāk atrāk.

nicoolettaa 13.11.12 16:20:06
tā ir tāda, kas turpina augt?

jana 13.11.12 16:15:40
Meitenes, ir kādai pieredze ar aktīvām jeb displastiskām dzimumzīmēm? Tās labāk izgriezt uzreiz?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv