Saki to šeit!

Ja vajag lai ātrāk beidzas MR (7)

Viesis
egregore 21.11.12 16:36:08
Iejaukties ciklaa nav labi,ir dzirdeets no aarstiem , ka var iedziivoties endometriozee.... bet atceros studiju laikaa, man viena draudzene apstaadinaaja sho procesu apeedot veselu citronu :)

delfiins 20.11.12 20:54:24
Uz pēdējām dienām samazināt un pat ''aizdzīt'' ir iespējams ar alkoholu,vismaz man nejauši gadījās un reizēm to tagad pielietoju.
Protams,nav jau jāpiedzerās,bet efekts ir.

eliss 13.11.12 10:23:05
Alkohols un kafija paatrina asinsriti...Lidz ar to asinju ir vairak...Bet vai aatraak beidzaas...Njaa....Agraak lietoju pretapauglosanas tabletes.Atceros ka vareju noregulet mr ta ,lai vinju nebutu brivdienaas....

mia 13.11.12 07:11:58
Nu tik ātri...šodien sākās rīt beidzās - nezinu vai var un vai vajag ātrāk beigties. Bet zinu, ka citām alkohols palīdz, bet ne pirmajā dienā, tad var panākt pretēju efektu.

eliss 12.11.12 23:49:50
Man parasti ira ta ,ka ,ja es vispar gribu ,lai man ir iisakas reizes,es-vainu to laika nodarbojos ar sexu ,vai lietoju tamponus(lielos),man tas palidz...Ilgi biju mocijusies,bet esmu atradusi savu variantu.Ja man MR bija 7 dienas,tad pec milesanas to laika ir 4,vai attiecigi lietojot tamponus.Atceries to ,ka, katrai mums ir viss savaadaak,taapec nepienem visus padomus par sev derigiem.... Lai Tev veicas! ;)

kimbra 12.11.12 16:47:02
Nemuļķojies- nav nekādu līdzekļu, kas Tev līdz šodienas vakaram izbeigs MR (nav tak krāns, ko var aizgriezt :D).
Tīri sievišķīgi saprotu, ka reizēm MR ir pilnīgā nelaikā un nevietā, bet tā tam būs būt- sievietēm būs MR un vīriešiem to būs pieņemt un respektēt !!!!
Lai jauks randiņš:)
Viesis
white 12.11.12 15:44:28
Sveikas!

Man tāda lieta - šovakar paredzēts romantisks randiņš, bet kā par spīti vakar vakarā sākās MR. Vai ir kādi varianti kā varētu veicināt ātrāku MR izbeigšanos? Varbūt ir dzirdēti kādi tautas paņēmieni?

Paldies jau iepriekš!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv