Saki to šeit!

Vajdzīgs Jūsu padoms (16)

Viesis
viktorija915 04.10.12 11:30:29
Labdien.
Man ļoti vajdzīgs jūsu viedoklis un padoms.
Nezinu, kā to nosaukt, vai tā ir problēma vai kas cits...Tikai lūdzu, nenosodiet.
Man ir 24 gadi, esmu precējusies un jau māmiņa, pagaidām nestrādāju, bet mācos pēdējā kursā. Tāda lieta, ka man ir zudusi interese pret visu, pret visādām lietām, pret dzīvi, pret kaut kādām nodarbēm. Agrāk patika gatavot ēdienus, tagad pavisam negribas un tas pat neinteresē. Visu laiku moka miegainība un nespēks, iestājusies kaut kāda neizskaidrojama vienaldzība. Ar draugiem vairs nav par ko parunāt un pat negribas. Ja man piedāvā kāds kaut kur aiziet, vienkārši negribas, gribas vienkārši sēdēt mājās un nekur neiet. Viss kaut kā pilnīgi vienalga. Man tagad daudz ir jāmācās, jo pēdējais kurss, bet es to vienkārši nedaru, galvā it kā kaut kāds tumšš un melns bloks stāv. Ar bērnu arī negribas pat spēlēties, daru to pret savu gribu ar lielu negribu. Atmiņa man kļuvusi pavisam īsa, dažreiz pat ar grūtībām atceros, kas bija vakar. Naktis guļu ļoti slikti, ceļos bieži un galvā kaut kādas neizskaidrojamas bailes, it kā jānotiek kaut kam sliktam. Mana problēma ir neizskaidrojama, nezinu, kas ar mani notiek un ļoti gribu tikt no tā ārā. Lūdzu, nenosodien, iesakiet kaut ko,varbūt kādai arī tā ir bijis.
Viesis
fabrikante 04.10.12 11:41:30
Ja tev bērns ir līdz gada vecumam, tad ļoti iespējams, ka tas viss saistīts ar dzemdībām, bērna piedzimšanu, to, ka dzīve mainījusies. Ir tā pēcdzemdību depresija, vai nav, to grūti nodefinēt, bet 90% domāju, ka tas ir saistīts ar iepriekš manis minēto. Hormoni, tā sakot...
Viesis
viktorija915 04.10.12 11:58:34
Nē, manam bērnam jau 3 ar pusi gadiņi. Tāpēc jau mani baida šī situācija, kas notiek ar mani. Agrāk es ar bērnu spēlējos, mācīju visu ko un darīju to ar prieku, bet tagad es to daru negribot un ar nogurumu. Tas man sākās kādus 3 mēnešus atpakaļ.Visus savus sievietes pienākumus mājās es daru, bet man tas pilnīgi nesagādā prieku un arī negribas to darīt. Man bail, ka netikšu no šīs sajūtas vaļā un visi mani tuvinieki novērsīsies no manis. Arī dažreiz kaut kāda agresivitāte man uznāk, kādas agrāk vispār manī nebija. Pat mazi sīkumi manī dažreiz izraisa agresivitāti.
Viesis
ilze 04.10.12 12:02:17
Viss tevis aprakstītais tiešām izklausās pēc depresijas, vai arī kaut kas tevi neapmierina tavā dzīvē un tu to pavisam nedzīvo tā, kā pati gribētu. 24 gadi ir jaunības laiks, kad gribas dzīvi baudīt divtik un varbūt ir par daudz pienākumu uz taviem pleciem un rokas nolaižās?
Viesis
paula2012 04.10.12 12:07:51
Ar mani ļoti līdzīgi notiek, atškirība vien, ka es atgriezos darbā, kad bērnam bija 1,7 gadi un tagad viņai 2,6 gadiņi.....Es arī cenšos tikt skaidrībā, kāpēc man tādi "simptomi" ir, iemeslu tam pati saskstu daudz, bet kā ar to tikt galā nezinu. Pašai bija doma iet psihologa, bet pagaidām cen\so tikt galā pati...
Viesis
viktorija915 04.10.12 12:29:24
Man pašai liekas, ka tā nav depresija, ka tas ir kaut kas sliktāks. Man galvā it kā kaut kāds melns tukšums, nav ne spēka, ne gribas, ja būtu iepēja, vienkārši gulētu un skatītos griestos, nekā negribas. Tas it kā nav slinkums, bet kaut kas pavisam cits, neizskaidrojams. Kad esmu mājās viena, moka bailes, kaut kādas neizprotamas. Ne raudāt, ne smieties negribas.Vīrs man nedod tādu mīlestību un uzmanību kā gribētos, tāpēc moka arī ļoti zems pašvērtējums, ka pat tādas kā bailes kontaktējoties ar citiem cilvēkiem, īpaši svešākiem.
Viesis
ilze 04.10.12 14:28:15
Es domāju, ka tur tev šobrīd viss ir kopā un viss sakrājies, nogurums, zems pašvērtējums un varbūt tu esi izdegusi? Vajadzīgs laiks un apstākļi, lai spēkus atgūtu un atjaunotu. Zini, kad man ir bijis ļoti grūti, vienmēr ir palīdzējusi kāda laba grāmata, man pašai patīk ezoteriska rakstura un tā var panākt, ka dažkārt uztver lietas savādāk nekā sākotnēji izskatās.
Viesis
magone 04.10.12 16:03:11
Mani shadu sajutu komplekts bij piemeklejis. Un ari es biju nobijusies. Aizgaju pie arsta. Man ir loti paveicies ar gimenes arstu. Vinsh izskatija gan ko edu, gan cik sportoju, gan cik stundas gulu. Vienojamies, ka jalieto antidepresanti. Ar sevi galaa tiku divos meneshos.
Iesaku neielaist un melet palidzibu.
Viesis
magone 04.10.12 16:03:12
Mani shadu sajutu komplekts bij piemeklejis. Un ari es biju nobijusies. Aizgaju pie arsta. Man ir loti paveicies ar gimenes arstu. Vinsh izskatija gan ko edu, gan cik sportoju, gan cik stundas gulu. Vienojamies, ka jalieto antidepresanti. Ar sevi galaa tiku divos meneshos.
Iesaku neielaist un melet palidzibu.

ilzepavasare 04.10.12 17:25:46
Es Tevi saprotu - man ir kādrezi ir bijis līdzīgi. Jā, tas droši vien ir, kad uzņemamies par daudz, ko "vajag" darīt un "kādai man ir jābūt" - mājā vai ārpusē.
Kādu laiku tādu vezumu varam vilkt, bet katram sava izturības latiņa.
Acīmredzot Tev tā beidzas tagad.
Viesis
burtinsh 05.10.12 21:15:24
Es arii Tevi labi saprotu. Man tas pats...Jau pagajis vairaak kaa gads kopsh aizgaja bojaa mans draugs. Dziivee viss man ir! Bet dzivesprieka nav vispaar! Es nezinu kur smelties iedvesmu, jo pati gribu tik galaa ar sevi! Tada vienaldziiba uz visu! Draugi piedavaa visu laiku dazadas izklaides, bet man negribas visu bojaat ar savu skumjo garastavokli!

ilzepavasare 06.10.12 06:43:27
Vēl saka, ka skumjas un negribēšana: ir aizturētas dusmas un aizturēti aizvainojumi, nu, kopumā aizturētas negatīvās emocijas.
Līdz ar to nenāk arī ārā pozitīvās emocijas.
Viesis
magdalena 08.10.12 07:34:34
Meitenes, uzrakstat man uz e-pastu martinsjanis@inbox.lv pastāstīšu sīki, kā bija ar mani, publiski negribas, jo tūlīt sākas nosodīšana u.t.t.
Viesis
burtinsh 09.10.12 20:42:18
Pilniigi piekriitu- ilzepavasare rakstiitajam par skumjaam un negribeshanu. Man taas ir dusmas uz dziivi par to, ka kaapec ar mani tas notika...BET, jadziivo ir talaak, tikai nezinu shobriid kur smelties iedvesmu, lai atguutu dzivesprieku.
Viesis
valerijabb 01.12.12 15:21:00
Sveiki! Esmu Rīgas Stradiņa universitātes žurnālistikas trešā kursa studente un kursa darba ietvaros veicu aptauju par veselīgu uzturu! Būtu Jums visām ļoti pateicīga, ja to aizpildītu. Tas neaizņems daudz laika!
Aptauja ir šeit - http://www.visidati.lv/aptauja/743622867/
Paldies!
Viesis
ailii 03.12.12 14:15:31
Lasu un beidzot saprotu, ka neesmu tāda vienīgā... Man ir tieši tāda pati pašsajūta un nesaprotamas bailes iekšienē, pati nesaprotu no kurienes tās nāk un kādēļ tas ar mani notiek vispār.
Man šī dīvainā pašsajūta un dziļais vienaldzīgums pret visu sākās vairāk nekā pirms gada un vēljoprojām ar to cīnos...bija brīži, kad likās viss vairāk tā nespēju eksistēt, jo naktīs un pat pa dienu sākās sirdsklauves tādas, ka pati dzirdēju savus sirdspukstus un tas šausmīgais nemiers iekšā mani beidza nost un vēljoprojām beidz nost!
Es nezinu vai tās nav nervu sistēmas problēmas.... jo no depresijas agri vai vēlu cilvēki izkuļas, bet no šīs kaites es netieku vaļā...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv