Saki to šeit!

neskaidriba. (3)

ilzepavasare 04.10.12 10:33:26
Esmu dzirdējusi, ka kaut kur austrumos, kad meitenītes ir vēl zīdainīši (laikam tur zīdainīši ir "pūkaināki":) nekā pie mums) , viņu ķermenīšus rullē ar rullīšiem, kas veidoti no parastas mīklas. - Laikam tāda maiga epilācija vai kas. Un tad viņām vēlāk neaugot nevajadzīgs apmatojums. Bet vai to var un vajag pielietot pie trīsgadīgas meitenītes - to gan nezinu, protams.
P.S. Vai nevar būt, ka meitenīte ir saņēmusi kādus spēcinošus vitamīnus, kuru sastāvā ir k-kas matu augšanai, un tad nu aug uz nebēdu, ne?
Jeb varbūt mammītei ir vnk nemierīgs prāts par visu, kas notiek ar meitiņu - t.i. tas ir viņas veids, kā izrādīt savu mīlestību.:)

nicoolettaa 03.10.12 20:14:11
Kur ir tās pūciņas? - ja tas ir uz pēdām vai plaukstām iekšpusē, plakstiņiem tad nav īsti normāli
Nu vispār jau ir tā, ka dabā tā ir iekārtots...
Viesis
dumpg 03.10.12 17:28:37
Mana draudzene sudzas ka vinjas gandriiz trisgadigai meitinai sak paradities pūcinjas(gaisas spalvinjas),vinja ir atradijusi arstam-gimenes tas apgalvoja ka viss kartiba,noies tas pukas.es ari vinu mierinu,bet vinja ta vai ta satraucas.
visiem berniem tacu ta ir vai ne.?ka mierinat vinu.?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv