Saki to šeit!

Lūdzu padomus un informāciju (10)

Viesis
mumburkis 03.10.12 20:21:59
Labdien,visi draugi,kas ir ar mums!
Man ir ļoti,ļoti liels lūgums savas ģimenes vārdā.
Kā jau liela daļa mūsu draugu un paziņu zin,Aivars ir smagi cietis autoavārijā,izdzīvot ir izdzīvojis,bet būs nepieciešama ļoti ilga un dārga rehablitācija.Ārsti dod mazas cerības jo ar viņa diagnozi tas vispār esot brīnums,ka ir izdzīvojis,lai notiktu nākošais brīnums,mums būs nepieciešami lieli finansiāli līdzekļi,kuru pašiem diemžēl nav,bet bez šīs iespējas viss paliks kā ir un vienīgais progress būs uz slikto pusi....
Patreiz viņš atrodas vienīgajā rehablitācijā,kuru viņam piedāvā,bet tas viss ir jāturpina un jācīnās,paši tuvākie jau zin,ka katru norīkojumu dabuju savam brālim ar cīņu un kašķi,jo ārsti necer,bet gan skatās diagnozi,un tas,ka brīnums jau ir noticis,Aivars jau runā,un vakar uzsāka patstāvīgi piecelties un spēra pirmos soļus,tātad varam gaidīt nākošo brīnumu un ir cerība.
Pilnā ārstu nosauktā diagnoze ir ;Politrauma
Difūzs aksonāls bojājums galvas smadzenēs
Multipli sejas kaulu lūzumi(vēl būs nepieciešama žokļa kaulu operācija)
Ja kāds var mūs finansiāli atbalstīt būsim ārkārtīgi pateicīgi,patreiz sazinos arī ar ziedot.lv,bet līdzekļi ir nepieciešami jau tagad.
Speciāli brāļa ārstēšanai atvēru kontu;
Konta nr.LV71HABA0551034365257
Anita Brante
personas kods 110184-11195
Ja kāds var palīdzēt ar jebkādiem padomiem,kur vēl varam griezties un lūgt palīdzību,esmu gatava uzklausīt.
Ja kādu interesē kas sīkāk mans tel.nr ir 26551862,tikai neapvainoties,ja uzreiz nepaceļu,patreiz visu laiku var teikt esmu telefonā,jo kārtoju visas brāļa lietas

ilzepavasare 03.10.12 08:52:05
Ō, jauki, esmu dzirdējusi daudz labas atsauksmes par viņu.:)
Lai veicas tikt atkal uz kājām!:)
Viesis
mumburkis 03.10.12 08:46:38
mes jau darbojamies,un mums palīdz reiki skolotājs Mihails

ilzepavasare 03.10.12 07:24:03
Par atveseļošanos - ko jau noteikti var palīdzēt, bet tas droši vien nav ātri. Viszmaz mierīgāku fonu tam visam noteikti var dabūt ar reiki, ja neko vairāk. Un arī - noteikti visiem jums apkārtējiem, jo cilvēka veselība ir noteikti ļoti atkarīga arī no apkārtējo attieksmes. Variet atnākt pie manis vai sameklēt kādu citu reiki skolotāju. i.
Viesis
mumburkis 01.10.12 19:24:45
Pagaidām vēl taisa ekspertīzi pašam notikumam,bet policija ir 99%pārliecināta ka vainīgs ir pats cietušais,respektīvi brālis.Bet ja mašīna ar kuru brauca nav viņa vai arī tad ir spēkā octas apdrošināšana?Pats par sevi nebij apdrošināts.

nosiguldas 01.10.12 09:40:12
tā kā manai draudzenei ir tieši tāda pati situācija divu gadu garumā esmu gājusi cauri visām formalitātēm, gan ar pabalstiem, gan apdrošināšanu, ja būs konkrēti jautājumi uz e-pastu nosūtīšu arī savu telefonu.

nosiguldas 01.10.12 09:37:42
Ja brālis cieta autoavārijā un nebija alkohola reibuma stāvoklī ārstēšanās izdevumus sedz apdrošināšana. Ja ir velme zināt ko sīkāk raksti uz e-pastu. knsuls123@gmail.com

pece 01.10.12 09:23:53
Invaliditāte http://www.lm.gov.lv/text/155

pece 01.10.12 09:23:17
Vispirms aizej pie ģimenes doka un izrunājies par iespējām - rehabiltācija, sanatorija. Var mēģināt mainīt ģimenes ārstu, bet tas tiešām varētu būt sarežģīti. Ar invaliditātes kārtošanu reizēm ir mazliet triki, jo likuma burts ir mazliet slidens, bet šādā gadījumā es tomēr runātu ar ģimenes doku par iespējām negaidīt 6 mēnešus, bet kārtot invaliditāti cik vien ātri iespējams, te gan mazliet jāparēķina, kas ir izdevīgāk slimības lapa vai invaliditātes pensija un kopšanas pabalsts.

Ģimenes ārsta atrašanās vietai un dzīvesvietas deklarācijai nav tiešas saistības. Vari piezvanīt šeit un visu uzjautāt Konsultācijas par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem -

bezmaksas informatīvais tālrunis 80001234 (darbdienās no plkst.8.30 līdz 17.00). Vai pati pastudēt te http://www.vmnvd.gov.lv/lv/469-veselibas-aprupes-pakalpojumi .

Par atlabšanu, daudz kas būs atkarīgs no tava brāļa vēlmes līdzdarboties atlabšanā, es pat teiktu no tā cik daudz brālis pats un ar citu palīdzību rūpīgi strādās un sevi vingrinās. Tas ir ļoti smags darbs ar sevi, gan tiešā gan pārnestā nozīmē. Bez tam iespējams ir jāvingrina arī smadzenes.

Dzīvē esmu redzējusi tikai dažus gadījumus tā teikt tiešām blakus, nevis kaut kur avīžu rakstos un jāsaka, ka atveseļošanās rezultāti, par spīti ārstu prognozēm ir bijuši gana labi. Vienā gadījumā varēja būt labāks rezultāts, bet tā kā tuvinieki ļāva slimnieciņam izlaisties, tad rezultāti ir labi, bet ne tik labi kā varēja būt (atļāva nevingrot, jo sāp, atļāva neapmeklēt rehabilitāciju - jo negribas, nelika trenēt smadzenes, jo slims......).

Protams daudz kas ir atkarīgs no bojājumu veidiem un vietām. Reizēm nelīdz nekas.

Turies!
Viesis
mumburkis 01.10.12 07:52:08

Mūsu ģimeni ir skārusi ļoti,ļoti smaga situācija,paldies Dievam nekad neviens no mums nav bijis šādā situācijā,bet diemžēl tagad esam un gribu visu izdarīt kā pienākas un lai ir labāk brālim.

Tad nu stāsts ir tāds,ka brālis cieta smagā autoavārijā ar ļoti smagām galvas traumām,sagulēja divas nedēļas reanimācijā,pie ventilējamā aparāta,tad atsāka elpot un viņu pārveda uz nodaļu,no kuras izraksta jau pēc 4.dienām ar tekstu,lai vedam uz aprūpes centru,jo ir lieli smadzeņu bojājumi un viss ko mes gribam viņa labā darīt būs lieks.Bet negribas tam nekādi ticēt,jo viņš daudz ko atcerās,viņš grib sadarboties ar terapeitiem un iet uz vingrošanām un visur kur vajag,lai var atgriezties dzīvē,tagad brauks no slimnīcas uz rehablitācijas centru,tad ņemsim uz mājām,un tad mēģināsim uz māju aicināt speciālistus.Tam visam vajdzēs mežonīgu naudu,kuras diemžēl mūsu ģimenei nav,bet kā mums teica reanimācijā,ja mēs paši ar viņu daudz darbosimies tas arī būs ļoti,ļoti daudz.

Bet mani interesē,vai viņam pienākas kādas rehablitācijas ar valsts atbalstu,kā ir ar grupu,kad jāsāk kārtot,un kā ir ja viņš tikai nesen bij piedeklarējies Rīgā?ģim.ārsts ir mazpilsētā,šadā stāvoklī mums teica,neviens ārsts viņu negribēs ņemt,vai tas visu neaizkavēs?

Un varbūt kādam ir pieredze iz dzīves,kad pēc šādiem atgadijumiem cilvēki atvesaļojas,gribētu dzirdēt cik tālu tas iespējams,tas ko man solija ārsti,ir nekas iepriecinošs,jo visas traumas bij tieši galvā un smadzenēs...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv