Saki to šeit!

lūgums pēc palīdzības (7)

ilzepavasare 08.10.12 08:21:48
Vajag izsaukt ātros un tūlīt arī uzliks uz operācijas galda.
Viesis
magdalena 08.10.12 07:48:37
Nu mīļā, šitādos gadījumos, kad sāpes paliek jau neciešamas, vajag saukt ātros, drusciņ pietēlot sāpes lai ņem uz slimnīcu, kāda te plānota operācija, Jūs tikai iedzīvosieties nopietnās problēmās.
Viesis
sarmite11 25.09.12 13:45:17
Plānotā bija paredzēta Ventspilī, bet tagad tā doma bija par LJMC, konkrētu ārstu dēļ, jo neskatoties uz šā brīža finansiālajām problēmām un ne mazo gadu skaitu ir vēlme laist pasaulē vēl kādu bērnu, tāpēc man ieteica konkrētus ārstus, pie kuriem šādā gadījumā ārstēties.

pece 24.09.12 18:40:05
Slimnīcā uz pēcapmaksu? Alternatīvas slimnīcas - piem Siguldā piedāvā par 300 LVL http://www.siguldasslimnica.lv/index.php?page=cenradis-ginekologijas-nodala&hl=lv un plusā dažas dienas stacionārā, bet tie nebūs 1000 Ls?

Kurā slimnīcā plānojas operācija?

Un kas gali galā ar veidojumu krūtīs?
Viesis
sarmite11 24.09.12 17:20:55
Plānveida operācija ir cistām, rindā jau no pagājušā gada decembra mēneša, bet slimnīcā saka, gaidiet, nav finansējuma, arī par sāpēm neliekas ne zinis, jo sāpēja man jau pagājušajā gadā. Nevienam neinteresē, tāpēc nolēmu, ka jāmēģina lietas labad nokārtot to visu uzreiz, tāpēc arī tā summa tāda paliela, ja operētu tikai cistas - daktere man teica, ka maksāšot no 750 -900 Ls.

pece 24.09.12 14:51:54
Pag, ja ir veidojums krūtīs, tā nav plānveida operācija! Tur neviens mēnešiem negaida!

Un ja sāp, tad arī tas vairs nav plānveida, bet gan akūts!
Viesis
sarmite11 24.09.12 13:02:48
Ļoti steidzami nepieciešams privāts aizdevums 1200 - 1400 Ls apmērā operācijai. Plānveida operāciju gaidu jau 10 mēnešus, bet tā kā paliek daudz sliktāk, vairs gaidīt nevaru, tad nu ceru, ka atradīsies kāds, kurš varētu aizdot man šo summu kuru varētu atdot divu - trīs gadu laikā. Bankā kredītu paņemt nevaru, jo savulaik pierunājos kļūt par galvotāju kredītam kuru neatmaksāja. Sekas ir briesmīgas. Ceru ka kāds labvēlis atradīsies, jo sāpes ir neciešamas. Man ir cistas uz abām olnīcām un veidojums krūtī. Cistas ir uzaugušas tik lielas, ka sāp pat, piedodiet, pačurāt, kur nu vēl ko vairāk... Klepot nedrīkst, jo tad liekas, ka daudzi naži ieduras pavēderē, par to, ka varētu pamīlēties esmu aizmirsusi, tas vienkārši nav iespējams. Pretsāpju līdzekļi vairs nelīdz, Trakums jau ir tas, ka sāp nemitīgi. tāpēc pēc iespējas ātrāk no tā visa ir jātiek vaļā.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv