Saki to šeit!

Kā paātrināt tievēšanu??? :/ (19)

driafre 07.10.12 17:28:07
KG-Off Hunger Suppressant
Produktu ar augstu glikomannāna saturu iegūst no Japānas auga konžaka (konjac saknes).
Piesaistot ūdeni, vairākkārt palielinās tā apmēri, aizpildot kuņģi ar šķiedrām un nomācot bada sajūtu, un tātad dod iespēju mazāk ēst un turklāt neizjust bada sajūtu un stresu.
Bez tam glikomanāns uzlabo zarnu trakta darbību un vielumaiņas procesus organismā,
uzlabo endokrīnās sistēmas darbību
Ieteicams apetītes kontrolei un ķermeņa masas samazināšanai.
KG-Off Fat Absorber
Kompleksa aktīvai komponentei hitozānam piemīt lieliska uzsūkšanas spēja.
Tas jau gremošanas traktā saista ar uzturu uzņemtos taukus, neļaujot organismam tos asimilēt,
veicina iepriekš uzkrāto tauku iesaisti enerģijas veidošanā,
uzlabo zarnu trakta darbību.
Hroms UB sastāvā stimulē ogļhidrātu vielumaiņu, uzlabo imunitāti un organisma tonusu.
Ieteicams liekā svara gadījumā un ķermeņa masas kontrolei.
http://daba-veseliba-skaistums.blogspot.com/2012/08/svara-korekcija.html

roziite 17.09.12 11:14:51
Esmu tikusi vaļā no liekiem kilogramiem ar uztura kontrolēšanu. Tā nebija kaut kāda traka diēta, kura visu aizliedz un var pasliktināt veselību. Daudz ūdens, augļi, dārzeņi, ļoti reti gaļa (varīta vislabāk). Darbā izmantoju katru brīvo brītiņu, lai pastaigatos un pakustēties (strādāju birojā -sēdošs darbs). Ēdienam klāt arī lietoju uztura piedevu acaiberry900, brālis atved no Polijas, nezinu vai tā darbojas, bet pašsajūta ir ok, tātad laikam kaut kas tur ir...PRotams, pēc darba cenšos staigāt uz fitnesa nodarbībām, lai kompensētu mazkustīgumu darba laikā... Svars samazinās, bet tomēr dažreiz gribās apēst bulciņu, vai šokolādi veseliem kilogramiem, bet es turos :) Vēlu arī jums veiksmi, meitenes!
Viesis
peliite 16.09.12 23:08:42
Piekritu un nepiekritu inteligentaas viedoklim.
Tomer uzsversu, ka ir dietas, kuras palidz izskatities labak, nezaudejot ne adas krasu, nepielaujot matu izkrisanu, menesreizu zudumu u.c. sievietes organismam svarigu procesu. Protams, udens, sporta aktivitates, dzivesprieks domine pari visam.
Katrai atliek izveleties sev piemeritako metodi:-)
Viesis
inteligentaa 16.09.12 18:39:06
Sveika.
Ar ūdens dzeršanu arī irļoti jāskatās, jo katram cilvēkam ir savs daudzums, kā to izrēķināt? Vienkārši savu svaru dali ar 30 un tu zināsi cik litri ūdens jāizdzer. Es te varētu stāstīt un stāstīt. Vienīgais ko varu pateikt, ka nekādā gadījumā neielaidies diētās, tad viss cauri būs ar tavu organismu, kā arī izskats būs vēl drausmīgāks, jo ja mēs sabalansēti nepaēdam, tad sejas āda paliek nespoža un neveselīga. Noteikti jāēd 5 - 6 reizes dienā, pa mazām sabalansētām porcijām, kur ir iekļauti gan ogļhidrāti, gan olbaltumvielas, gan šķiedrvielas. Mūsu ķermenis lielākoties sastāv no olbaltuma, tad varam secināt cik ļoti nepieciešams mums ir olbaltums. Noteikti nekādi naķši sliktie (vienīgais ko varu rekomendēt saprātīgās devās zefīru, šerbertu, tumšo šokolādi) nekāds alkohols, coca - cola, vai saldinātie dzērieni.
Ja godīgi es pati uztura speciālistiem īpaši neuzticos, jo ir dzirdēti visādi brīnumi, ko vajag un ko nevajag.
Protams arī sports - tā var būt vingrošana, ietaupot naudu, var pats ielādēt programmas pēc kurām vingro. Garas pastaigas ne īsākas par 1 h.
Ja vēlies ko vairāk uzzināt tad droši raksti man uz epastu alergonija@inbox.lv
Viesis
peliite 16.09.12 18:22:35
Konsultācijas un pirmā reize neko nemaksā, tikai būs pa 3,75Ls jānopērk "kroška" vienai nedēļai.. Jāmaksā tikai pēc pirmās nedēļas izmēģināšanas, kad sapratīsi, vai tas strādā un ja piekritīsi diētu uzsākt. Tad tā cena ir par 5 kg uz priekšu - tātad 30 vai 35 Ls. Kad nometīsi 5 kg, maksāsi par nākamajiem pieciem uz priekšu.
Konsultācijās dominējošā valoda ir krievu, bet var saprasties arī latviski.

baibba 16.09.12 16:18:32
peliite a cik maksa konsultacija? konsultacija notiek krieviski?
Viesis
peliite 16.09.12 15:59:38
Svara zudums ir normāls un ar vitamīniem pilnvērtīgs, balstās tikai uz dažu pamatlikumu ievērošanu. Ja veselīgas ēšanas pamatprincipus ievēro arī pēc tam, svars turās normāli.
Maksā 30 Ls par katriem 5 nomestajiem kg + papildus jāiegādājas un jāēd tāda lieta kā "kroška". Protams, cik cilvēku, tik viedokļu, bet tā kā es cīnos ar liekā svara problēmu visu mūžu, šī ir pirmā reize, kad man patiešām kaut kas palīdz, noturās un arī netraucē pilnvērtīgu dzīvi.
Ja ir interese, varu ieteikt, kurp jādodas. Tā būs kā konsultācija, uz kuru nav jādodas pēc pieraksta kā pie ārsta, bet drīzāk kā diētas pulciņš brīvā gaisotnē. Krievu tautības kundze gados konsultē Rīgas centrā Kr.Barona ielā trešdienās un ceturtdienās. Šeit ir viņas mājas lapa, kas ir vēl izstrādes stadijā www.dietabadi.com.

pece 15.09.12 22:57:32
peliite, a jēga no diētas ātri nost - ātri atpakaļ?

baibba 15.09.12 21:57:09
peliite.kaada veida taa ir netradicionāla dieta. cik tas maksa?
Viesis
gundega12 15.09.12 09:31:10
Lieko svaru ļoti labi noregulēju ar adatām.Gāju pie daktera Aivara plēpja.Informācija par dakteri ir atrodama www.mansdakteris.lv
Viesis
peliite 14.09.12 18:24:33
Ja gribās pievērsties kādai diētai, varu ieteikt diezgan netradicionālu diētas veidu un konsultanti Rīgas centrā, kurp doties. Ja sākuma biju diezgan skeptiski noskaņota, tad pati pārliecinājos, ka tiešām palīdz un iedarbojas diezgan ātri. Pirms kāda gada 6 mēnešu laikā atbrīvojos no 10 kg, tagad jutu, ka šī lieta atkal jāatsāk un pa 1 nedēļu jau 2 kg ir zuduši. Mērķis - vēl 10 kg.
Zinu, ka turp dodas arī jaunas māmiņas, kurām mazulītis vēl pavisam mazs, viņām tiek pielāgots īpašs režīms un ieteikti vitamīni.

ivetia 14.09.12 11:07:33
kļūdaini no māsas profila uzrakstīju :)

daceporuka 14.09.12 11:00:33
Laikam tiešām vajag padomāt par kādu labu diētu, bez trakumiem protams,vienkārši kontrolēšu savu ēdienkartu. Bet par vīru...varbūt ir tā, ka es pati sev ierunāju, ka viņam nepatiku, jo tiešām viņš ir ļoti mīļš ar mani un nav viss tik slikti...Vienkārši man pašai vajag justies labāk ar savu ķermeni un viss pāries

pece 14.09.12 10:48:48
Brīnumlīdzeklis ir:
1) daudz ūdens (!) - TĪRS ŪDENS - vismaz 2-3 l dienā - cik tu izdzer? (par katru izdzerto kafijas tasi - 2 reizes vairāk ūdens bonusā vēl tiem 2-3 l)
2) kalorijas - cik tu kalorijas dienā uzņem? Saskaiti! Uzraksti savu ēdienkarti 2-3 dienām!

Ja tabletītes būtu efektīvas un nekaitīgas, tad kā tev šķiet visas dīvas un bagātās kundzes nav tievas kāškickas?

Varu dot 100% garantijas sertifikātu, ka tavs apaļums nav iemesls būr neiekārojamākai kā biji. Jā varbūt tā ir atruna, bet ne patiesais iemesls!

ivetia 14.09.12 10:40:20
Es gan nepateiktu, ka mums ir problēmas attiecībās, garīgi mēs esam ļoti tuvu :) Bet nu gribētos, lai fiziski es būtu iekārojamāka. Un pie tam, pēc mēneša ir labākas draudzenes kāzas, es būšu lieciniece un tiešām gribētos izskatīties labāk... cenšos ēst veselīgus ēdienus, pēc iespējas mazāk tauku...nezinu varbūt ir kādi preparāti vai citi līdzekļi, lai nedaudz paātrinātu to visu procesu..esmu palasījusi internetā par dažādām brīnumtabletēm, bet tiešām neesmu pārliecināta, pārāk daudz reklāmas triku..

kimbra 14.09.12 10:33:19
"Protams, mans ķermenis nedaudz izmainījas, kā tas jau ir pēc dzemdībām, es pati jūtu ka paliku daudz resnāka nekā jebkad biju..."- tad NEDAUDZ vai DAUDZ izmainījās ķermenis/ pieņēmies svarā???
Bet ja nopietni- pievienojos Pecei- gan jau ne tikai izskats pie vainas vīra attieksmei.... Labam vīram vajadzētu rūpēt un censties saprast, kas un kā ar sievieti notiek grūtniecības laikā un pēc tam:)
Viesis
bluma 14.09.12 10:23:36
veselīga pārtika un dažāda fiziskā slodze, katram diētas un sports iedarbojas savādāk. Ja sporto un ēd daudz to kas iet tikai labumā svaru nomest ir ļoti grūti. Kad būsi apmierināta ar sevi un vairāk starosi, vīrs tevi pamanīs:)

pece 14.09.12 10:18:48
Daudz dzert ūdeni - 2-3 l dienā, daudz kustēties, iet uz sporta klubu, vingrot mājās, ēst veselīgi - daudz dārzeņu, augļus ar apdomu, pārskatīt ēdienkarti (pierakstīt un sarēķināt kalorijas - tievējot jāiekļaujas 1200 apmēram kalorijās).

Tomēr nedomāju, ka tavs izskats ir pie vainas jūsu attiecību problēmām ;) meklē ceļoņus!

ivetia 14.09.12 09:39:36
Sveikas
Esmu jauna māmiņa, nesen man piedzima ilgi gaidīts dēliņš. Viss ir labi, mēs ar vīru mīlam viens otru, bet tagad es sāku pamanīt, ka vīrs vairs neskatās uz mani, ka iepriekš. Protams, mans ķermenis nedaudz izmainījas, kā tas jau ir pēc dzemdībām, es pati jūtu ka paliku daudz resnāka nekā jebkad biju...Šobrīd nolēmu kaut ko ar sevi izdarīt, sāku nodarboties ar fitnesu, trenēju mājās (kā piemēru ņemot filmiņas no youtube kanāliem priekš sievietēm), bet tomēr tauki negrib pazūst :((( protams, efekti ir, bet ne visai iespaidošie...ko Jūs varētu ieteikt jaunai māmiņai? Ar krūtīm vairs nebaroju, tāpēc izvēlei jābūt plasākai :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv