Saki to šeit!

celulīts (3)

noelle 18.07.11 09:40:18
* "pamācību vari droši iegooglēt" bija domāts pirmās rindkopas beigās :D

noelle 18.07.11 09:39:45
Žēl, ka ar sāpēm nedraudzējies :) Ir viens ļoti efektīvs, bet, jā, arī mazliet sāpīgs līdzeklis - medus masāža. Nekādus dārgos ēmus nevajadzēs - tikai brīvu laiku katru otro dienu 15-20 minūtes un medu. Pamāvari droši iegooglēt :)

Vēl variants - melno mālu maska attiecīgajām vietām, kontrastduša + vingrinājumi, kas iedarbojas uz attiecīgajām ķermeņa daļām...protams, tas viss jādara neatlaidīgi un uzcītīgi, jo citādāk, tieši tāpat, kā smērējot visdārgākos krēmus neregulāri, nekāda efekta nebūs.

pikadilija 18.07.11 08:58:00
sveikas.
varbut kadai sanaks smiekli, bet nu tik un taa rakstu....
es neesmu no tam kas pieversh ljoti lielu uz manibu skaistumkopashanai, es neziekjejos katru dienu ar desmit kremiem, losioniem un ko tik vel ne... un arii celulitu vienmer esmu uzskatijusi pa dabigu un neko traku, bet tagad aplukoju sevi spogulii un tomer kaut ko vajag darit ar to zveru uz savas pecpuses..... nav vairs tik nevainigi.... bet ko lai dara? nav ne mazakas sajegas ar ko sakt un kaa..... uz proceduras salonos viennozimigi atkrit, nav tadas naudas, lai atljautos tagad tas.
vakar veikalaa papetiju plauktus, nu visadas zhelejas kremi utt, un tur jau var apmaldiities, ka alai zin ko njemt un ko ne un ko ar sho darit - vienkarshi sasmereties?
tapec man lugums jums man pastastit tadu kaa Abeci cinjai ar celulitu un konkretus produktus kurus esat parbaudijushas un zinat ka darbojas :) tikai tadus kuri nesap, jo ar sapem isti nedraudzejos ...
paldies.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv