Saki to šeit!

diemžēl....aborts (21)

hiperkeri 20.06.11 13:07:50
mīļā,nevajag tādu veto uzlikt jau tagad! ja jau mazulītis ir pieteicies,tad atliek vien paziņot mīļajiem vecākiem un mīļotajam par jauno prieku! un mēs te visas SK Tev palīdzēsim,tikai jautā pēc padoma vai kā cita vajadzīga!

stasija23 20.06.11 13:02:19
es pievienojos meitenēm tā tak ir dzīvībiņa! Un tomēr 14 nedēļā mazulis jau ir attīstījies, es nesaprotu vai tiešām nau citi varianti! Ir daudz ģimeņu kam iet grūti šais laikos bet tomēr mazuļus vienalga dzemdē. Tāpēc lūdzu padomā vai tiešām to vēlies:( Protams tev ir sāpes par iepriekšējām grūtniecībām, tas vienmēr tā būs. Lūdzu apdomā visu vēlreiz tu apdraudi arī savu dzīvību!

ania 19.06.11 17:11:46
Vienai draudzenei arī bija tāpat,tikai pēc 2 bērniņa zaudēšanas,viņai pateica,ka stāvoklī viņa vairs nevarēs palikt. Pagāja laiciņš tomēr palika stāvoklī. Draudzene brīnījās,ārsts arī. Gaidīja mazuli ar nepacietību. Piedzima puisītis :) Ta, ka izdomā kārtīgi :)

rozhuks 19.06.11 11:23:52
Pipars42 - pirms ko izdari apdomā 100 reizes!!!
Ir paziņa , kas veica abortu, un pēc tam tā nožēloja, jo saprata, lai cik arī grūti būtu ir iespēja atstāt tgad arī silītēs mazuļus!!!
Pati esmu māte, un nevaru iedomāties, ka spētu tādu enģeli - dzīvu bērniņu nogalināt!!!

Kā jau te zemāk minēja - tevi pats bērniņš izvēlējās kā savu māti.....

kinkazhu 18.06.11 22:38:46
pipars42, ja vēlies, vari rakstīt man uz epastu: kinkazhu@e-apollo.lv.

Jebkurā gadījumā: Tu esi pārdzīvojusi divus smagus zaudējumus, tāpēc ļoti labi saprotams, ka Tevi pārņem panika, jau no domas vien par bērniem... Jo domājot par viņiem, Tu atkal izdzīvo zaudējuma sāpes. Sirdī Tu zini, ka aborts nav pareizi, bet esi tik izmisusi un apmaldījusies, ka vienkārši nespēj saskatīt ne mazāko gaismas stariņu un varbūt nemaz negribi, jo tas var prasīt rīcību, savukārt Tu nejūties pārliecināta, ka pietiks spēka... Tev vienkārši ir nolaidušās rokas. Bet... Viss mainās. Arī grūtās dienas reiz beidzas. Nebaidies lūgt palīdzību, tā Tev patiešām ir vajadzīga! Jau rakstīju par Krīzes grūtniecības centru.

Tu taču patiesībā jau tagad mīli savu bērniņu. Vēl pāris nedēļas un Tu jau jutīsi viņa kustības. Dievs šim bērniņam ir izvēlējies Tavu klēpi kā drošāko vietu pasaulē. Tu esi lieliska mamma, jo gribi savam bērnam labāko, bet domā, ka to nespēsi, tāpēc aizver savu sirdi mīlestībai... Mīļā, nepaliec tajā "kapā", kur Tu esi. Pieņem savu bērniņu, pieņem šo dzīvību, piedzimsti arī Tu līdz ar viņu no jauna! Un noteikti meklē un saņe palīdzību, lai tiktu galā ar zaudējuma sāpēm, izārstētos no bailēm un sāktu jaunu dzīvi. Ja vien varu Tev kā palīdzēt - droši vaicā!

Viesis
pipars42 18.06.11 22:09:22
kinkazhu tici tā nav mana vieglākā izvēle un ja es nedomātu par mazuli tad vienkārši laistu viņu pasaulē...kas saistās ar bērniņiem esmu gājusi caur īstākai ellei jo pirmie divi man nāca pasau;lē nedzīvi man ir ļoti sāpīgi runāt par šo tēmu un arī tagad man ļoti sāp....

milana 18.06.11 21:44:28
Man liekas, ka šitā atkal ir fake problēma!

smukaa 18.06.11 17:35:04
Nu un ko tagad darīt?Neko!Jo abortu neviens netaisīs un dzemdēt arī negrib..
Ta ir fakta konstatācija!;)

kinkazhu 18.06.11 16:55:11
smukaa, nu, un ko Tu centies panākt, moralizējot un nosodot? Kādā veidā tas palīdzēs atrisināt konkrēto situāciju?

kinkazhu 18.06.11 16:43:47
Pipars42, aborts ir vieglāka izvēle Tev, bet vai Tu esi padomājusi arī par bērniņa interesēm? Ja Tu zini, ka nespēsi viņu audzināt, varbūt Tu vari izdarīt vismaz tik daudz kā ļaut viņam palikt dzīvam? Vai tiešām viņam labāk būt beigtam, nekā atrast vecākus, kas, lai arī nebūs laiduši viņu pasaulē, tomēr mīlēs kā savējo?

Ja Tu jautā, vai es varētu atstāt savu bērnu, jāsāk ar to, ka es nevarētu savu bērnu nogalināt. Tici man, zinu, ko runāju, jo šādas izvēles priekšā esmu bijusi - veselības problēmu dēļ.

Nepieņem tik nopietnu lēmumu emociju iespaidā!

Kas tāds ir noticis, kad kā vienīgo risinājumu redzi abortu?

smukaa 18.06.11 16:36:19
saule - daudzas taisa abortus?Kur tāda info?
Vajag izsargāties,jo aborts nav kontracepcijas metode!Esmu pret abortiem!

pipars42 - neviens ārsts 14.nedēļā tev abortu netaisīs!varbūt būšu rupja,bet,kur tu biji pirms 3 nedēļām,kad aborts būtu pieļaujams?!
Viesis
18.06.11 14:22:34
Ja iemesls ir veseliiba, Tava veseliiba, tad aborts ir attaisnojams un man jau liekas, ka aarsti veiktu shaadu operaaciju, tachu ja taa ir personiskaa dziive, vai intiimaas attieciibas nu ir veerts paardomaat dziivi.. uztaisiit abortu jau ir viens, bet peec tam sadziivot ar to visu atlikusho muuzhu kas cits... un kaa jau meitenes teica.. risinaajumu saglabaajot beerninju ir daudzi.. Tu vari droshi par to sheti diskuteet un buus gan Tev paliidziiba, gan atbalsts!

saule 18.06.11 14:11:56
es domāju silīte ir grūtāk atstāt neka abortu iztaist jo tad tu vel nesi redzejsi to mazo dzivibiņu- es domāju tagadejos laikos ir ļoti daudzas tāda kas taisa abortu . turies

saule 18.06.11 14:11:52
es domāju silīte ir grūtāk atstāt neka abortu iztaist jo tad tu vel nesi redzejsi to mazo dzivibiņu- es domāju tagadejos laikos ir ļoti daudzas tāda kas taisa abortu . turies

liiga 18.06.11 13:41:20
Bet,te jau mineeeja-aborts saada laikaa ir nelegaals un to nedriikst dariit!!!
Interesanti,kurs arsts to veiks?
Piedod-bet tad labaak atstaat glabejsiliite,lai berninu adopte labi vecaaki un mazais aug laimiiga un normaalaaa gimenee...

engeliitc 18.06.11 13:35:04
Manuprāt,nav nerisināmu problēmu..Izlem jau tev,bet es ieteiktu padomāt vēlreiz,lai velāk nenākas nožēlot.. :(
Viesis
pipars42 18.06.11 11:58:26
kinkazhu vai tu varētu iznēsāt 9 menēšus savu mazulīti un pēc tam ielikt silītē? es to nevaru izdarīt un ja vien man būtu iespējams rīkoties savādāk es to darītu tici man un šis lēmums man nav viegls es murgoju katru nakti bet diemžēl mana situācijā iespējams daudzas pieņemtu šadu lēmumu nekad nevar zināt kādus pārbaudījumus mums sagādā dzīve....

kinkazhu 18.06.11 09:26:52
Meitenes mīļās, aborts 14. nedēļā ir nelegāls un nelikumīgs!!!

pipars42, kas noticis?

Citi varianti tomēr ir:

Pirmkārt, bezmaksas psiholoģisku un praktisku palīdzību var saņemt Krīzes grūtniecības centrā!
Otrkārt, ja grūti ar līdzekļiem, mantām bērniņam utt., domāju, mierīgi vari forumā atvērt tēmu un meitenes, no kurām vairums šeit pašas ir mammas, labprāt palīdzēs.
Treškārt, bērniņu var atstāt glābējsilītē. Glābējsilītē atstātie mazuļi vecākus atrod ātri vien. Tas tomēr būtu labāk nekā būt beigtam.

Viesis
17.06.11 23:50:18
Zinu ka pilsētas 2. slimnīcā veic šādu procedūru.
Bet varbūt ir vel kāda iespēja un risinājumi........
Viesis
17.06.11 20:21:59
Vai tad to neiesaka vai nenosuuta ginekologs? Nezinu par shiim lietam...
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv