Saki to šeit!

Kā peiņemties svarā pareizajās vietās?? (8)

rebeka 01.04.10 22:29:11
Man darbs kā sports, esmu atgriezusies tikai mēnesi, bet jau jūtu muskuļu sāpes vakarā.. heheh...varbūt tas ko dos!!

ievukitis 01.04.10 22:13:00
:D nu jā man arī tāda problēma, vienmēr bāžās virsū Tev taču vairāk jāēd, it kā tas būtu kaut kāds risinājums. Tad vēl teiciens, Tev divreiz pa durvīm jāienāk, lai Tevi pamanītu (jo esmu pārāk tieva).
Bet nu ēsana noteikti nepalīdzēs, it īpaši kaut kādas neveselīgas, it kā barojošas pārtikas rīšana.
Bet man patika kā izskatījos, laikā, kad vairāk sportoju, taš tiešām uzlabo veselību un veido muskulīšus nu tā bišķiņ :)

rebeka 01.04.10 22:01:50
Nu kopumā man viss apmierina, es zinu skaidri ka līdzko man būtu līdzekļi noteiti pieraktītos uz krūšu palielināšanu, pārējais mani apmierina, nu jā, labprāt nebūtu tik kaulaina, bet pie tā jau itkā emsu pieradusi, tad tas pirmais punkts, laikam ir vienīgas kas man neļauj justies garmonijā ar sevi un savu ķermeni!

Draugs jau itkā neko sliktu nav teicis, un saka ka viss OK, protams ir jau kaukādas piezīmes izteicis, bet nu tas tāpēc ka es arī viņam esmu atzīmējusi šo to un viņš tā kā atspēlējas, bet viss joku līmenī, velkam viens otru uz zoba.

gazele 01.04.10 20:56:09
Tieši tā! Vecumdienās būs slaida un šarmanta omīte. :)
Un citu viedokļos neklausies. Draugam patīk Tavs augums? Pati kopumā esi apmierināta? Noteikti, ka gan viņš, gan Tu esi... :)
Viesis
golda 01.04.10 20:38:09
Beidz...priecājies, ka Tev nav jācīnās ar liekajiem kilogramiem!Dzīvē neesmu Tevi redzējusi, bet bildē izskaties slaida un glīta sieviete, kādas problēmas!!Viss kārtībā un baudi pavasari!:)

rebeka 01.04.10 20:27:51
Nu jā varbūt man ir kaut kādi kompleksi, atzīstu, kuri radušies tieši no TV, mūzikas klipiem utt.. Bet vienmēr dzirdu tekstus ka tās kārnās izskatās pēc pakaramajiem, par sevi esmu dzirdējusi kauli un āda, divreiz jāienāk istabā lai tevi pamanītu, tu nepārlūzīsi? tevi pabarot??

Nu jā man vienkārši gribas būt sievišķīgākai, tas kārnums šķiet vilinošs tām kurām ir liekais svars, bet viņas neapzinās to ka kas par daudz tas par skādi un otra galējība arī nav glīti.

Hmm.. par vingrojumiem tev noteikti taisnība, bet man apsolūti nav laika, pēc darba atnķau vienkārši iekrītu gultā pilnīgā bezspēkā! Mjaa laikam jāsamierinās un viss!!

gazele 01.04.10 16:40:27
Varbūt der padomāt par atbilstošiem vingrojumiem, kas trennēs tieši to muskuļu grupu, kuru gribi uzlabot. Nedomāju, ka ar pārmērīgu ēšanu uzlabosi formu, drīzāk kuņģi sačakarēsi. Rebeka, Tev ir ļoti labs augums, varbūt der sākt pieņemt sevi tādu, kāda esi. :)
Domāju, ka daudzas sievietes vēlētos tavu augumu!

rebeka 01.04.10 16:35:48
Gribētu pieņemties svarā jo esmu kauli un āda. Nu lūk bet ja es ēdu daudz tad man pirmkār visu laiku ir spiedoša sajūta un diskomforts, jūtos kā piebāsta. otrkārt resnāks paliek tiaki pēc dzemdībām izstaipītais vēders un uz muguras tā saucamie "šķinķīši". Un tad skats ir vēl neproporcionālāks! Ko darīt??

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv