Saki to šeit!

Pumpas uz dekoltē zonas (7)

taschinka 30.03.10 18:23:36
Man ar si problema,tikai man gan uz muguras,gan dekolte zona,gan seja.Vienu laiku gaju pie dermataloga,iztereju naudu un tas ari viss.Man visdrizak ir hormonu del,vajadzetu parbaudit hormonu limeni.Vienu menesi sanaca dzert hormonalas tabletes un pumpas pazuda,bet diemzel es nedrikstu lietot hormonalas tabletes,jo ir citas veselibas problemas.Pumpas mazinas,kad dzeru vitaminus matiem,nagiem,adai.

muuna 29.03.10 15:50:34
pēc dzemdībām var būt arī pilnīgi pretēji :) Vai nu pavisam pazūd, vai uzrodas. Man laikam ir tas otrais variants, bet ceru, ka tas uz laiku un vienkārši ir hormonālas svārstības, kamēr viss nostājas savās vietās..

zaniite 29.03.10 15:36:27
Nu jā, pumpas jau bieži vien cik zinu rodas hormonālās sistēmas svārsību rezultātā, bet pēc dzemdībām viss vairumā gadījumu nostājas savās vietās...un tām, kam paveicas arī vielmaiņa mainās uz labo pusi :)

rebeka 27.03.10 21:27:15
Patiesībā nebiju aizdomājusies, bet arī man pēc dzemdībām nav vairs tādu!!
Viesis
semija 27.03.10 20:26:21
Tas, tiesa, kad aizeju pāris reizītes uz solāriju, tad pumpiņas sažūst un jaunas neparādās. Bet ja kādu laiciņu neeju uz solāriju, tad atkal sametas. Gatavojos grūtniecībai, tapēc cerams, ka arī man šīs riebeklības beigsies pēc dzemdībām.

kristined 27.03.10 17:37:01
Pilnīgi Tevi saprotu. Arī man tādas likstas piemeklēja. Man palīdzēja solārijs, kas pasausēja pumpas, kā arī bērniņa piedzimšana, kas pilnībā mainīja manu vielmaiņu :)
Viesis
semija 27.03.10 17:17:34
Sveikas!
Man ir tāda problēma, ka uz dekoltē zonas, kakla, muguras nepārtraukti uzmetas pumiņas. Vispirms sārtas, tad ar baltiem galiem. Man gandrīz jau ir 23 gadi, nav vairs pubertātes laiks. Ļoti neērti jūtos. Varbūt kādai arī ir šī problēmiņa un varat man ieteikt, kā jūs ar to cīnaties. Paldies!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv