Saki to šeit!

loku šķēres (11)

Viesis
chic 17.02.12 22:21:34
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…

noelle 07.01.11 10:29:34
plastic, lokšķēres var nopirkt jebkurā sadzīves tehnikas veikalā. Es gan nopirku baigo lētuci - pa kādiem 7 latiem, bet, tā kā nelokoju katru dienu, tad nedomāju, ka man vajag nez kādas keramiskās/jonizētās virsmas un regulējamās temperatūras... :)

hiperkeri 07.01.11 09:52:17
jap,noteikti termoprotektrs-drogās ir got2be guardian angel apmēram par 3,5ls

plastic 06.01.11 20:53:37
kur vispar loku šķēres tagad var nopirkt? neesmu no tām, kas staigā daudz pa veikaliem, eju tikai uz zināmajiem un tuvākajiem un visur ir tikai kaudzēm matu taisnotāju. Tā kā man mati dabīgi taisni, tad arī jau sen gribu loku šķēres.
Viesis
milulis 06.01.11 12:52:06
Noteiki lieto termoprotektoru! Indola Smooth Termoprotector - 300 ml, cena apmēram 6 Ls.

tina 13.11.10 15:24:52
nu ja mēs nededzināsim savus matus ar lokšķērēm un taisnotājiem, tad zudīs ražotājiem iespēja no mums nosmelt naudu par aizsarglīdzekļiem, matu galu serumiem utt.
Viesis
zoja 13.11.10 13:34:31
lcte
Tomēr paskaties arī kadu līdzekli kas paredzēts aizsardzībai, jo loku šķeres tikpat labi dedzina matus ka taisnotājs.
Un arī kad Tu lokosi matus tad matiem ir jābūt sausiem.

lcte 13.11.10 13:11:12
Rožuk, paldies pamēģināšu tā :))
Viesis
zoja 13.11.10 12:00:04
Es kad taisu lokas vai gofrēju lietoju no Trevor Sorbie spreju šādu http://www.cosmetics4you.lv/lat/products/product/400 ,bet domāju kad derēs arī līdzeklis kas paredzēts matu taisnošanai ar taisnotāju.

rozhuks 13.11.10 11:50:41
Pamēģini kā es daru 2 ēdamk. citrona sulas sajauc ar 500ml ūdens un ar iznākošo šķīdrumu sasmērē matus!Un lokas ilgi turēsies!! ;)

lcte 13.11.10 09:16:28
Sveikas, vakar sev beidzot iegādājos loku šķēres, sen lolots sapnis :)
Zinu, ka matiem tas diži pa labu nenāk, bet tā gribas lociņas, taču nu man jautājums, kādus līdzekļus jāliek matos pirms loku šķērēm, jo negribu salikt ar putām un laku, ka man pie matiem var pieklauvēt un atskan "tuk-tuk"...
Varbūt kāda var ko ieteikt... :)
Jauku dienu :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv