Saki to šeit!

Sauļošanās krēmi (6)

smukaa 26.05.13 21:48:30
Es arī gribu būt bālģīmis tāpēc jāskatās kaut kas stiprāks :D

rebeka 23.05.13 10:06:39
Man nav pacietība tik ilgi gulēt saulē :D Vai vispār nepatīk tik ilgi atrasties saulē... Pārsvarā vispār nekādus krēmus nelietoju, vienīgi ja zinu, ka ļooti ilgi būšu saulē smērēju zu pleciem un deguna :)

hiperkeri 23.05.13 09:51:53
rebeka-bet vai tad ,izvēloties arī augstāku saules aizsargfaktoru,nav iespējams nosauļoties? Man jau šķiet,ka ir,tikai prasa ilgāku laiku,taču tas nav tik kaitīgi,šokējoši ādai,izveidojas ilgākā procesā,un ilgāk turās uz ādas.
un āda tā nenoveco,pateicoties UVA filtriem(jā,svarīgi ir meklēt,lai spf ietilptu gan UVA ,gan UVB filtrs)

rebeka 23.05.13 09:22:57
Tā kā gribu arī brūnumu iegūt, nekad vairāk par 10 neizvēlos...

hiperkeri 23.05.13 09:08:46
dullā,ja negribi seju apcepināt,jāskatās sejai uz spf 30 un uz augšu!!
Vasarā vispār ,ap 50 vajadzētu...........
Ķermenim var atļaut ko mazāku,parasti,kad biju pie saules pieradusi,izmentoju to pašu dzintara smiltsērkšķu krēmu(man tā smarža patīk) ar spf6,kaut gan zinu,ka laikam tomēr vajag augstāku faktora pakāpi.
VIsmaz šogad esmu izdomājusi,ka necepšos un būšu bālģīmis un lietošu tiešām visu,kā pienākas un neskriešu pakaļ `modei`

smukaa 22.05.13 17:33:44
Kā jau esat pamanījušas ir sākusies vasara,un saulīte ir īpaši "kodīga".Tāpēc vēlos nopirkt jaunu aizsardzības līdzekli pret kaitīgo UV.Kādi būtu jūsu ieteikumi?!
Sejas krēms man ir ar 8 SPF..bet laikam vajadzēs stiprāku.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv