Saki to šeit!

Izsmidzināmais iedegums (4)

hiperkeri 29.03.13 17:25:56
manuprāt,šo pakalpojumu piedāvā arī solārijos,viņi to izdarīs līdzenāk nekā mājās.neaizmirsti pirms tam noskrubēties;)

svente 29.03.13 17:11:13
Bet labāk - ieliec Google "izsmidzināmais iedegums". Palasi - tur ir daudz kas - par un pret.

svente 29.03.13 17:05:39
Ir vismaz divi veidi izsmidzināmajam iedegumam. Gaišai un vidējai, un vidējai un tumšai. Tev vajag to pirmo. Izsmidzini nedaudz un ar cimdiem izlīdzini. Nākošā dienā paskaties, ja gribi tumšāku - vēl mazliet izsmidzini. Bet neiesaku Tev aizrauties ne ar solāriju, ne iedegumiem. Ja Tava āda ir gaiša, tad tas pamatā nozīmē arī - problemātiska. Gan viens, gan otrs var radīt neatgriezeniskas sekas, kas var beigties ar ādas vēzi. Šad tad - vēl nekas. Bet noteikti ne regulāri.

mazaa00 29.03.13 12:37:59
Sveikas. Man ir 17 gadi, un ļoti gaiša āda, draugiem patīk pazoboties, ka esmu vampīrs. Es jau kādu laiku domāju apmeklēt solāriju, bet lai tiktu pie iedeguma vajadzēs apmeklēt samērā regulāri, tāpēc iedomājos, par izsmidzināmo iedegumu...kāda ir mēģinājusi - nekļūšu uzreiz par kautko melnu, vai oradžu? ;D

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv