Saki to šeit!

Kosmētika - Latviešu vai Ārzemju (30)

makvins 16.03.13 14:31:04
Man arī ir saldētavā zāļu tēja ikrīta ādas pamodināšanas procedūrai!

sammerseta 16.03.13 14:27:21
Makvīn, forši! :) Savējais vienmēr ir labākais!
Salasu kumelītes, uzleju remdenu ūdeni, paturu, mazgāju seju - man arī savs zīmols!
Forši tomēr, ka manējais zīmols spēj konkurēt ar visiem citiem!
Tavējais arī izkonkurēs visus citus! Tici man! :)

sammerseta 16.03.13 14:25:25
Linduchy, es domāju pie tā paša konkrētā produkta! Pie pārējiem, protams, ka strādā! Kā jauns, tā tik liekas, ka labāks un man vajag! (Kaut zīmols jau sen ir pievīlis!)
Man taču reklāmā tā stāsta, vai ne? :D

makvins 16.03.13 14:13:33
Tiklīdz esošais pieniņš beigsies, gatavošu pati nākamo pieniņu un lūpu balzāmu. Ja viss izdosies un būs o.k.,tad ir doma par krēma pagatavošanu, tā kā man arī būs savs "zīmols""...

linduchy 16.03.13 14:13:23
Tā tik tev liekas, ka nākamjās reizēs mārketings vairs nestrādā...strādā un kā vēl ;) Diemžēl jāatzīst, ka lielākā daļa cilvēku uzķerās uz reklāmām pirmajā, otrajā, trešājā un pat desmitajā reizē ;) Ir, protams, cilvēki, kas īpaši piedomā ko pirkt, bet tiešām lielākā daļa ir zombējami...

sammerseta 16.03.13 14:05:51
Reklāmas un mārketingu aktivitāšu cenas ir milzīgas!!! Un tās vienmēr nostrādā, lai nopirktu pirmo reizi. Bet visas pārējās reizes gan ir stipri atkarīgas no kvalitātes, no tā vai āda pieņem, vai patīk, sniedz solīto. Pārējās reizēs vairs mārketings nevar palīdzēt! Bet iegrābties nav patīkami...

linduchy 16.03.13 13:52:03
Oj, meitenes, ja vien jūs zinātu, cik liela ir mārketinga izmaksu daļa produkta cenā ;) Skaļi un daudz reklamēts nebūt nenozīmē, ka ir arī kvalitatīvs :)
Manā kosmētikas plauktā ir gan vietējie, gan ārzemju produkti. Madaras produkcija patīk un tiek lietota, izņemot matu kopšanas līdzekļus, tie maniem matiem neder. Šis tas ir arī no Dzintara Kredo Natur, bet tas vairāk vīram uz sejas tiek zieķēts :D
Lētā gala kosmētiku nepērku, ļooti cenšos izvairīties no Krievijā, Baltkrievijā, Polijā ražotiem produktiem (neveiksmīga pieredze). Dārgā gala kosmētika (piem. Dior) tiek pirkta, ja ir atlaides, un arī tikai ārzemēs, jo diemžēl, bet mūsu pašu Kolonnā utt. šī kosmētika ļoti atšķirās no ārzemēs nopērkamās :(

sammerseta 16.03.13 13:30:18
Spotorno, bet reklāma dara patiešām daudz! Un ja zīmols ir nostrādāts tik labi kā Madara, tad nav brīnums, ka cilvēki cenšas to pirkt, kaut patiesībā ir daudz mazāku un patiešām labu zīmolu. Un labi sevi asociēt ar samērā dārgu un pievilcīgu zīmolu, tā tas ir. patērētājs arī grib justies tajā "veiksmīgo, zaļo" kategorijā. Man patīk eko, bet neesmu "uzburta" uz to vai lētticīga, ka viss ko saka, tā arī ir. Un patiesi mazāk zināmos, reklamētos brendos bieži ir gan kvalitāte, gan laba cena, gan efektivitāte. Bez skaļas reklāmas. Šādas "pērles" arī meklēju. :)

spotorno 16.03.13 13:24:17
sammerseta, dažas LV firmas vēl nemaz neesmu izmēģinājusi, bet labprāt notestēšu :)
Redz kā, mani kā reiz reklāma nedaudz atbaida. Tā teikt - ja kāda firma pēkšni paliek populāra, sevi dēvējot par to ekoloģiskāko, kvalitatīvāko, īpašāko, tādu kā saka perstižāko, un to pēkšņi sāk pirkt vairākums - mani tas attur.
Man vairāk patīk tieši tie klusie, bet dziļie ūdeņi, kur kvalitāte, tur nav dižās reklāmas :)

sammerseta 16.03.13 13:13:45
Dzintaram arī vajadzētu domāt par saziņu sociālajos tīklos, dizainu, protams reklāmu, jo par jaunākajiem produktiem uzzinu tikai ieejot veikalā un visu izpētot. Bet tā kā viņiem liels tirgus ārpus LV, kur Dzintaru pazīst (un mīl!), tad varbūt arī tādēļ neiespringst uz LV patērētājiem...

sammerseta 16.03.13 13:11:41
Spotorno, man Madara ļoti patika (lietoju sejas putas, dienas fluīdu, tonējošo fluīdu, dezodorantu, šampūnu un balzamu mēģināju, bet maniem matiem, tas nederēja pilnībā, ātri tiku vaļā, atdodot draudzenei), ļoti ietekmēja nostrādātais zīmols, bet tagad daudz ko esmu pamainījusi un nu izvēlos arī daudz ko citu, piem. Pien-, Eliēr, Ceano, Oga Oga, arī no Dzintara ir iemīļoti produkti.

makvins 16.03.13 13:06:00
Dzintara eko krēmi cenas ziņā nemaz nav lētāki.
Ar Madaru man ir īpašas attiecības, man ļoti patīk koncepcija, produktu smarža, dizains, krēma konsistence. Bet produktus vienalga pērku tikai uz akciju un tad kad vajag, man nav neviena lieka krēma bundžiņa, viss tiek pirkts lietošanai.
Dzintaram vajadzētu par reklāmu vairāk padomāt.

spotorno 16.03.13 13:00:26
Jauki :) Man no Dzinatara ļoti patīk smiltsērkšķu balzāms matiem.
Vienkārši šodien tā skatos, ka daudzi tā jūsmo par Madaru kā Eko kosmētiku, aizmirstot, ka Dzintara pat parasto sēriju kosmētika ir diezgan dabīga, nerunājot jau par to sēriju Kredo Natur :) Tāpēc tas liek domāt, ka noteikta vecuma kategorijā svarīgi ir pirkt cenas ziņā dārgāku, attaisnojot to ar augstāku kvalitāti un pašapziņas celšanu :)

makvins 16.03.13 12:55:13
spotorno
Kur teikts,ka sliktāks?
Es pērku Dzintara Kredo bērnu krēmu pa 1.70lvl

makvins 16.03.13 12:52:49
sammerseta
Fluīds patiešām ir ļoti labs, manai ādai ļoti patīk!

spotorno 16.03.13 12:51:12
Šajā ziņā kā vairākumu es domāju tieši vecumu 20-35 gadi.... :)

spotorno 16.03.13 12:46:27
Ar ko КREDO Natur ir sliktāks par Madaru? :)
Vai tik ne augstā cena liek vairākumam pirkt Madaru, jo negribas pirkt "lētu"? ;)

sammerseta 16.03.13 12:40:20
Makvin, man no Madara ļoti patīk tonējošais fluīds, arī cenšos uz akcijām nopirkt! :)
+ man vecais (balti matētais) dizains patika krietni labāk.
Bet Latvijā jau ražo ļoti daudz - http://goo.gl/ACrcr

makvins 16.03.13 12:24:15
Nu Madarai cenas nav lētas, pērku tikai uz akcijām, nesen paveicās tonējošo fluīdu vecā dizaina iepaojumā nopirku pa 11ls, blakus bija jaunā dizaina iepakojums pa 18lvl....

sammerseta 16.03.13 10:13:07
Vai tikai cena attur no tā, lai izvēlētos Latviešu ražojumus?
Varbūt bailes "iegrābties"?
Man pašai patīk atbalstīt "mūsējos" un nu revidēju skapjus un plauktus, lai atbrīvotos no lietām, kurām notecējis termiņš, un jaunu vietā iegādātos LV zīmolu produkciju.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv