Saki to šeit!

Ko iesakāt matu augšanai??? (27)

Viesis
anita052 03.03.13 00:40:48
ir ļoti labi šampūni, uzraksti uz e-pastu anita052@inbox.lv

fauna 28.02.13 10:07:46
Ja gribas kaut ko kodīgu uz galvas, tad varu ieteikt sinepju masku: 2ēd.k. sinepja pulveris, 1 olas dzeltenums, 1tējk. eļļa, 1ēd.k. ūdens. Visu samaisa un smērē uz galvas. Kož nenormāli! Turēt 1stundu un skalot remdenā ūdenī. Veicina galvas asinsriti un ļoti labi attīra taukainus matus. Lietoju reizi nedēļā šampūna vietā.
Viesis
vivid 28.02.13 08:14:37
Es lietoju speciālu kompleksu matiem, nagiem, ādai ļoti palīdzēja. Kā arī ir speciālas eļļiņas drogās nopērkamas matu augšanas stimulēšanai. Bet vislabāk iesaku to vitamīnu kompleksu viņš ap 8 ls maksā:)

ivetta 27.02.13 22:39:20
Biju nopirkusi tādu līdzekli smidzināmu maitiem ar šungītu ūdeni vai kaut kas tml. arī tā kā matu stiprināšanai, augšanai utml. Jāsaka, ka ievēroju to, ka mati diezgan paaugās ātrāk. Bet līdzekli tā arī visu neizlietoju, jo gribēju ko smaržīgāku un kas radītu zīžaināku matu struktūru.

sammerseta 27.02.13 15:00:54
Varu tikai no pieredzes teikt.
Kad biju maza un man bija matu augšanas problēmas, mamma smērēja matos rīcineļļu - to zieda matos, zieķīgs, bet efektīvs risinājums (arī skropstām un uzacīm).
Tagad ikdienā lietoju dūņu produktus, arī dūņu šampūnu un balzāmu. Protams, ka jāpanāk laba asinscirkulācija, galvas āda jāpabaro un jānovērš tieši galvas ādas problēmas. Mūsu pašu Latvijas dūņas to lieliski dara. Pietam, ne tikai veicina augšanu, bet cīnās ar pastiprinātu izkrišanu. Ja interesē vairāk informācijas vai gribas nopirkt part izdevīgu cenu, var izmantot šo linku - https://www.e-formas.lv/f/z2tjrMqXHl51rGPi
Par matiem ļoti jārūpējas, jo, manuprāt, tie ir sievietes viena no redzamākajām vizītkartēm.

rebeka 26.02.13 14:37:17
kimbra

hahaha..... pamēģini, ja tev nenoies mati tad es piedalos :D :D :D

kimbra 26.02.13 14:36:18
A kā būtu, ja galvā iesmērētu to karsējošo Eveline pretcelulīta piparkrēmu???? Uzlabotos asinsrite un mati ātrāk augtu vai izbirtu mati, jo noietu zem galvas ādas esošie tauki??? :D

rebeka 26.02.13 10:34:35
Varbūt ir vēl kādi ieteikumi ???

rebeka 21.02.13 09:24:30
Ok tagad ir jau 2 lietas ko gribu pamēģināt čillī un mentols :)

kimbra

Oliveļļu es klāju vienkārši šķirot celiņus un ar pirkstiem...

Sākumā man bija mājās tāda, kā plastmasas pipete, tad ar to bija ērtāk, tuvāk ādai varēja dabūt, bet tā man saplīsa ātri vien...

dio 21.02.13 09:22:20
vēl ir labas matu maskas ar mentolu sastāva, jo tas veicina galvas ādas asinsriti, kas savukārt veicina matu augšanu. Es neriskētu likt sīpolu un lidzīgas lietas (pieļauju, ka ļoti efektīvs, bet neriskētu), jo man būtu bail via var izdabūt ārā to smaržu pavisma, vai pec tma nebūtu tā, ka esmu staigājošs sīpols.
Viesis
elena85 20.02.13 23:59:26
Masāžu!

kimbra 20.02.13 15:58:23
Man tāds tehnisks jautājums- kā tiešu jūs tos līdzekļus (eļļas u.c. galvas ādā zieķējamos) klājat, lai max. līdzekļa tiktu uz galvas ādas, ne uz matiem??? Ar rokām, pirkstiem, vai izmantojat, piemēram, birstīti, kas matu krāsošanai paredzēta??? Šķirat matus pa šķipsnām, vai kaut kā haotiski??? Īsiem matiem jau ok, bet garajiem un pusgarajiem -parasti sapinos savās krēpēs un tad šķiet, ka vairāk tiek matiem, nekā galvas ādai :D Vai varbūt es tāda tizla....

rebeka 20.02.13 13:43:08
Jā griezt vienmēr eju augošā mēnesī... pēdējo reiz gan sanāca pilnmēnesī un tad domāju, kas nu būs.. bet nekas īpašs nav :)

krx 20.02.13 12:59:35
Ai, es neprecīzi izlasīju tēmu :D izrādās, ka vajag steidzināt augšanu! Nevis stiprākus padarīt.
Nu, tur laikam piekritīšu viedoklim - ka tas nu ir 1kārt, paša mata ziņā; 2kārt, katram cilvēkam individuāli. Vienam aug 2cm, otram 0,5 cm mēnesī. Tad jau jāskatās kalendārā un mēness fāzēs - jāgriež jaunā vai kādā tur mēnesī, tad ātrāk augot :)

rebeka 20.02.13 11:16:26
Jā par tām ampulām tikko vēl vienā portālā lasīju... būs jāsapērkas viss čilli un jāmēģina :D :D :D

kimbra 20.02.13 11:07:25
http://krizmantitite.wordpress.com/2012/11/15/apteka-agafiji-matu-augsanu-stimulejosa-ella-ar-cilli/

http://arti.lt/preke/varnalesu-aliejus-domasnij-doktor-su-raudonuoju-pipiru-100ml-15951.html

kimbra 20.02.13 11:06:36
Esmu mēģināju šādas ampulas ar čilli http://krizmantitite.wordpress.com/2012/11/15/apteka-agafiji-matu-augsanu-stimulejosa-ella-ar-cilli/ un šādu eļļu ar čilli http://arti.lt/preke/varnalesu-aliejus-domasnij-doktor-su-raudonuoju-pipiru-100ml-15951.html
Tikai man ne viena ne otra nekoda, nededzināja un nekarsēja galvas ādu! Laikam, man āda kā zilonim :D Un nekādu efektu nemanīju!!!!

rebeka 20.02.13 10:52:14
Tās masāžas jēga cik saprotu ir veicināt asinsriti galvas ādā un tad tie mati aug...

Tad laikam tie čilli līdzekļi varētu būt efektīvi, jo dara to pašu ne?? kā jūs domājat???

un kur tos var nopirkt? vai kā pagatavot?

rebeka 20.02.13 10:52:10
Tās masāžas jēga cik saprotu ir veicināt asinsriti galvas ādā un tad tie mati aug...

Tad laikam tie čilli līdzekļi varētu būt efektīvi, jo dara to pašu ne?? kā jūs domājat???

un kur tos var nopirkt? vai kā pagatavot?

kimbra 20.02.13 10:17:59
Nu tā jau esot, ka siltajā laikā (vasarā) mati augot ātrāk, nekā ziemā. Varbūt tiešām tas klimats pie vainas!!!!
Bet par masāžu- vienu brīdi draugs man katru vakaru masēja galvas ādu. Un tas pats- mati šausmīgi taukojās. Tagad, kad draugam uznāk luste mani palutināt ar masāžiņu, vienmēr smejoties pajautā- kad matus mazgāsi? Masēt var šodien??? Jo biju ieminējusies, ka pēc masāžas, mati ja ne tajā vakarā, tad nākamajā rītā toč jāmazgā !!!
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv