Saki to šeit!

Iepirkšanās Lietuvā/Polijā (3)

makvins 20.01.13 19:07:01
Esmu iepirkusies Polijā braucot atpakaļ no ceļojumiem,parasti iepērkam pārtiku, noteikti iebraucam IKea, esmu pirkusi bērniem apavus, skolas somu utml.lietas. Ir lētāk, bet ,ja brauc speciāli iepirkties ar savu auto, tad izdevīgumu vairs neredzu. Ja nu vienīgi piebiedrojas organizētām grupām kas brauc tieši šopingā un biļetes nav tik dārgas.

kikakeita 20.01.13 15:34:14
Polija ir letakas un kvalitativakas lietas,ta ka pie mums un es domaju ka ir verts braukt uz shopingu tiesi tur:)
man radiniece skaistu somu(palielu)nopirka par 5 eirikiem bet seit tada maksa ap 17Ls.

karla 19.01.13 13:57:59
Padalieties pieredzē, vai esat iepirkušās LT vai PL? Vai tur cenas tiešām apģērbam ir zemākas kā LV? Negribu tirgus preci, bet kaut ko no normāliem veikaliem. Un vai cenu starpība tiešām tik liela, ka "it kā"daudzi braucot uz turieni iepirkties? Ja esat iepirkušās, varbūt padalieties ar aptuvenajām cenām/cenu starpībām un vietām, kur iesakāt iegriezties! Paldies! :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv