Saki to šeit!

Matu taisnošana (6)

ilzepavasare 18.10.12 16:59:46
Man beidzot dzīvē ir iepatikušies mani lokainie mati:)

zaniite 18.10.12 14:25:49
Taisnoju diezgan biezi un lai vai cik neveseligi tas ir, teiksu godigi, vismaz mani mati nemaz ta nav sabojajusies. Varbut tapec, ka diezgan regulari tos apgriezu, vai matu kosmetika tiesam ir noteicosa...starp citu prieks taisnosanas man loti patik Loreal krems roza pudelite, pardodas Drogas un par pavisam demokratisku cenu. :)

hiperkeri 18.10.12 12:27:46
Vispār jau labāk vispār netaisnot,taču šitie palīgi ļoti noder uz kādu pasākumu,ballīti,randiņu,kādu īpašu pasākumu.Man mati ir biezi un taisni,tāpēc es pati to taisnotāju izmantoru lokām-esmu jau iemācījusies uz sava sīkā bračkas taisnotāja dažus pa'ņēmienus(jā,esmu vienīgā ģimenē ar taisniem matiem.pff)((Un sīkais ir baigais Bībers:D:D))
Taisu vieglus viļņus,vienkārši pavirpinot pašu taisnotāju,gan arī satinu uz pirkstiem virpuļloku,saspiežu gredzenā zem taisnotāja un sanāk princešu lokas.tad gan piespraužu pie galvas tos gredzentiņus,lai atdziest,saglabājot formu. tā lūk.
Bet smalkiem matiem pat ieteiktu lokot,lai sasniegtu ilgi kāroto apjomu,kas ikdienā trūkst..
NOTEIKTI būs jāsāk lietot visādi speciāli piemēroti līdzekļi-syosam tagad ir sērija arī karstumpanniņu lietotājām(heat protect),tad jau ir Got2Be `guardian angel` tajos pašos Drogās..Papilldus kopšanai lieto maskas un izsmidzināmos,leave-in kondicionieru.
A` ko gribēji-taisnotāji prasa upurus:D:D:D unlielu naudu arī:D

smukaa 18.10.12 12:01:25
Galvenais netaisno slapjus matus!
Viesis
kiwwi 18.10.12 11:20:27
Sveika!!! lai arī kādus matu aizsargājošus līdzēkļus Tu lietotu, pret karstumu, matu taisnotājs vienalga sadedzinās matus, to var lietot ļoti reti, ja tiešām tas ir nepieciešams, bet ne katru dienu, protams, Tas paliek Tavā ziņā cik bieži lietosi, bet mans ieteikums, neaizraujies ar matu taisnotāju, lai veicās!!!

kimbra 17.10.12 16:27:11
Dārgais nesen uzdāvināja ilgi kāroto matu taisnotāju:) Nekad agrāk man tāds nav bijis tādēļ ir daži jautājumi.
Cik grādos būtu taisnojami mati??? Nu tādi- pasmalki, dabīgi un nekrāsoti. Un kādi ir labākie līdzekļi matu aizsardzībai taisnošanas laikā?
Varbūt vēl kādi derīgi padomiņi no taisnotājām ar pieredzi...:)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv