Saki to šeit!

Pumpainas, rētainas kājas pēc Vaksācijas (22)

Viesis
chocolatte 04.06.13 10:30:16
Mīļās dāmas!
Nāciet ciemos un palutiniet savu ādiņu ar maigo šokolādes vaksāciju!
Demokrātiskākās cenas Rīgas centrā, sīkāku info lasīt ->
http://vaksacija-kristine.blogspot.com/
Vai meklējiet mani Dr.lv kā Aromātiskās šokolādes kabinets
Viesis
kristat 31.05.13 16:36:23
Arī man bija problēmas pēc vaksācijas ar visvisādiem ieaugušiem matiņiem, iekaisumiem utt. Bet nu vienu dienu izdomāju, ka nav ko mocīt ādu un pārgāju uz fotoepilāciju. Kopš tā laika dzīvoju mierīgi. Matiņi neieaug, daudzi pat vairs neataug un āda beidzot izskatās pēc ādas.

Tā kā, ja tev arī ir jūtīga āda un problēmas no vaksēšanas, tad iesaku vai nu salonos iet uz fotoepilāciju vai vnk pašai nopirkt fotoepilatoru. Man ir parastais, mājās lietojamais fotoepilators Silkn un ar to man ir pilnīgi ok. Salonos nemaz neesmu bijusi. Pirms kāda laika pirku fotoepilators.lv mājas lapā. Tā kā vari tur ieiet un palasīt ko vairāk par to visu.

baibba 10.07.12 16:34:03
ssieviete -A iznemot interneta veikalu,vinju citur var iegadaties?

ssieviete 10.07.12 16:03:45
Mana kosmetoloģe ieteica šo losjonu - tas no profesionālās kosmētikas un vienmēr pēc vaksācijas kādas dienas palietoju šo - efekts ir daudz labāks kā bez.
http://beautyprof.lv/restore_losjons_pec_vaksacijas.html?133.::..&76053.lv.lvl.2.30.price.ASC

baibba 09.07.12 23:11:06
rebeka- bet tas nav domats uz sejas?

rebeka 09.07.12 16:50:30
Jaunajā katalogā 110lpp sudrabainais rullītis apakšā.. kurš domāts piņņu pēdu novēršanai... ;)
Viesis
esmeita 07.07.12 14:12:06
klasisks stāsts..
Kliņģerīšu tinktūra nav tēja, bet aptiekā nopērkams spirta uzlējums - laikam spirta, jo smird konkrēti.. Pusaudžu gados to lietoju uz sejas pret pumpām.
Par matiņu ieaugšanu un rētām tā ir MEGA problēma arī man...
Arī esmu nikna, ka daba kļūdījusies apveltot sievietes ar matiņiem ne tur kur vajag. Kaut gan ne daba pie vainas, bet mūsu pašu izpratne par skaistumu. Man ir ļoti maiga un jutīga āda - tīri dabiski, ka matiņi to aizsargā.. Un rētas paliek pat no skrāpējuma..
Faktiski neviena matiņu iznīcināšanas metode man neder atskaitot fotoepilāciju.
Skujoties varu sagriezties un būs rētas, āda iekaist karstā laikā, matiņi ataugot kairina ādu (jo ir asi) un biežā skūšanās (katru rītu) sakairināto ādu noved līdz iekaisumam. Dezinficējoši līdzekļi nepalīdz.
No depilācijas kremiem alerģija - apdeg ādas virsējais slānis un limfu dzen ārā, līdzīgs skats kā pēc viegla nobrāzuma.. Vispirms man "noiet"āda un matiņi tikai pēc tam, ja vispār ar tiem kas notiek.
Vaksācija un epilācija |(ar el. epilatoru) rada matiņu ieaugšanu. Tas ir ne tikai tā, ka zem ādas paaug, bet tā. ka mata sīpols ir "izrauts no vietas" un mats ieaug muskulī, nedēļām stāv pretīga sarkana pumpa, kuru var mēģināt izķibināt ar adatu vai arī ļaut tam matam pašam iznākt ārā (tad jau tas ir uz kādu 1cm garš saritinājies preteklis).. Rēta uz iekaisums jebkurā gadījumā.. Jā un rētas paliek gadiem..
Pēc tam, kad beidzu bikini zonu epilēt rētas pazuda aptuveni divu gadu laikā. Pie rētu pazušanas palīdzēja arī fotoepilācija, jo tos matiņus, kuri ir dziļi zem ādas fotoepilējot sakairina un tie iznāk ārā..
Faktiski fotoepilācijai manā skatījumā ir tikai divi mīnusi - lielākais no tiem ir dārgā cena un otrs ir tas, ka jāiet uz salonu. Veikalā nopērkamie fotoepilatori nekam neder.. Diemžēl, kad izmēģināju biju ļooti vīlusies, jo biju gatava ieguldīt naudu ap 400Ls, lai tik vienreiz būtu miers!
Ā un starpcitu labāk iesaku el. skuvekli - tas mazāk kairina ādu un mazliet ilgāk gluds. Vienīgi ļoti ilgi kamēr abas kājas noskuj.

baibba 05.07.12 22:55:01
rebeka,gribetu konkretak uzzinat nosaukumu tam AVON rullitim.
Klingerishu tinktura ir vienkarshi téja? es tagad meginu palietot teejkoka ellu. nu smirdelé drausmigi:( bet vel nezinu rezultatu jo lietoju tikai pirmo reizi.
Viesis
lanvina 04.07.12 11:07:55
Arī es esmu dzirdējusi par Avon,bet pati neesmu mēģinājusi...Savām klientēm iesaku regulāru pīlingu un gliņģerīšu tinktūru:-)

rebeka 04.07.12 10:55:07
pret rētām ir dārgi līdzekļi aptiekā kuri labi palīdz... tos pati vēl neemsu mēģinājusi.

Es esmu atklājusi iekaisušo pumpu ātru sadziedēšasnas līdzekli no AVON... tas ir speciāls rullītis pumpām lai neveidotos rētas un tās samazinātu. Baigi labi strādā, vakarā uzsmērējot uz pumpas, norīta, jau tā vairs nav iekaisusi un sācies dzīšanas process, kurš arī ir ātrāks nekā parasti.

diemžēl man darbā nedarbojas flash playeris tāpēc nevaru iemest linku... :(
Viesis
kiwwi 04.07.12 10:06:25
Paldies
lanvina:)
Viesis
lanvina 04.07.12 08:32:43
Diemžēl brīnumlīdzeklis pret rētām nav izdomāts,vismaz man nekas nav zināms par tiem....,bet kā jau rakstīju ļoti svarīgi ir lietot kliņģerīšu tinktūru kas ārstē...
Viesis
kiwwi 04.07.12 08:24:23
Paldies mīļās,bet kā samazināt pēc pumpām atstātās rētas???un kā ātrāk sadziedēt tos atstātos caurumus no matiņu izraušanas,???vai ir kāds brīnumlīdzeklis???
Viesis
lanvina 04.07.12 08:01:52
Sveikas meitenes!
Lai cīnītos ar matiņa ieaug;sanu ļoti svarīgi ir trīs dienas pēc vaksācijas,epilēšanas,skūšanas regulāri veikt pīlingu.,2vas reizes nedēļā un arī bikini zonā.Pēc procedūras nav ieteicams 2vas dienas apmeklēt solāriju,sauļoties saulītē un karsēties pirtiņā...
Ja matiņš ir ieaudzis to droši drīkst mēģināt izspiest,bet ieteiktu pēc tam uzlikt kliņģerīšu tinktūru kas ir labs dezinfekcijas līdzeklis+ārstē...

Vaksācijas meistarīte:-)

annete 03.07.12 15:54:48
Reizi divās nedēļās epilātors ir mans draugs, bet tikai ne padusēm! :D No domas vien sāk sāpēt jūtīgās padusītes :D

hiperkeri 03.07.12 15:02:10
Man nav tipiski ieaugošie matiņi-tajā ziņā ir ļoti ok,bet piekrītu Rebekai- Jāskrubē,jāskrubē un jāskrubē.Jādabū nost tie atmirušie ādas slāņi,kuros tiem mazie,nasty radījumi grib ieaugt.Un vēl mitrināšana un kopšana,pats par sevi saprotams:)
Tas man palīdz:)

hiperkeri 03.07.12 14:59:33
Vaaaai.ar skūšanu man ir noiets etaps.Ļoti apnika tas,ka katru dienu jāņemās.Kā cīņa ar vējdzirnavām.Tagad epilēju 1-2x nedēļā.Esmu saņēmusies un to daru arī padusēm un mazliet,bet bikini maliņām.Vispār-atvieglo par vairākām reizēm.Tikai ne daudzām ir tik augsts sāpju līmenis kā man :D Tas tā-mājās nemēģināt,profesionālis in progress...:D:D
Kaut kāds stulbums.Kurš vispār izgudroja sievietes ar matiņiem!!
Ja es lasītu Cosmopolitan,tad noteikti aizsūtītu viņiem jautājumu-vai nav kādas tabletes,kas iznīcina ķermeņa apmatojumu:D

rebeka 03.07.12 14:56:08
Samazina šo problēmu kārtīga ādas noskrubēšana PIRMS matiņu likvidēšanas. skrubēju sausu ādu, tad epilēju matiņus, tad liekos vannā pamērcējos.. izkāpjot ārā uzreiz smērējos ar treknu ķermeņa sviestu...

Tas palīdz pumpām būt mazākā daudzumā, bet nav tā, ka nav vairs vispār... tas ir nežēlīgs c''iniņš kam neredzu galu :(

rebeka 03.07.12 14:54:20
Man metas tās pumpas ar visu skūšanu, depilēšanu, epilēšnau un vaksēšanu... tāpēc izvēlos tomēr epilātoru, jo lētākais variants un ilgāk turās efekts... ja skūtu tad darītu to katru dienu :(

kikakeita 03.07.12 14:16:30
es daru ta pat ka sandrulish :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv