Saki to šeit!

Sausi mati, kas ātri taukojas (2)

Viesis
esmeita 21.02.12 15:20:41
Es ieteiktu lietot maigu šampūnu taukainiem matiem. Jo svarīgi ir sakopt galvas ādu.
Un noteikti iesaku lietot labu matu masku.
Mani favorīti ir profesionālā Loreal krāsotiem matiem (parasti to lieto salonos, man nopērk draudzenīte friziere).
Kā otru labāko variantu varu ieteikt Dzintara antioksidantu sēriju. Gan šampūnu, gan masku.
Rezultāts labs. Plus vēl eļļu no tās pašas sērijas vari lietot. Es to lietoju reizi nedēļā un uz vairākām stundām, tad izmazgāju.
Galvas āda man arī taukojās, it īpaši, ja saknes ataugušas (nav krāsoti kādu mēnesi), bet pašu matu struktūra ir diezgan smalka un no balināšanas vasarā manāmi pabojāta.
Tomēr neskatoties uz to pie pareizas kopšanas man mati ir spoži, vijīgi, gali faktiski nešķeļas.
Jā, lietoju arī vitamīnus - ādai, nagiem, matiem.

kimbra 21.02.12 13:04:08
Kā kopt matus, kas paši pa sevi ir sausi un trausli, bet ļoti ātri taukojas pie saknēm??? Ja lieto kopšanas līdzekļus taukainiem vai normāliem matiem, tad mati paliek vēl sausāki (pat ja galos liek kādu serumu vai neizskalojamo balzamiņu), bet ja lieto kopšanas līdzekļus sausiem matiem, tag galvas āda un pie saknēm taukojas vēl ātrāk!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv