Saki to šeit!

Kvalifikācijas darba ietvaros!!! (3)

Viesis
chic 17.02.12 22:20:25
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…
 
pece 06.01.12 19:48:21
Es ceru, ka jūsu mācību kursā NAV bijis priekšmets, kurā māca KĀ veikt aptaujas, jo pretējā gadījumā - lūdzu pasniedzēja vārdu studijā! Anketa ir sastādīta vairāk nekā nepārdomāti.

Piem. jautājums cik jūs tērējat vienā reizē iegādājoties apģērbu - ja būs jāpērk jauna apakšveļa, tad cipari būs vieni, ja iegādāšos kleitu, tad cipars būs cits, ja iegādāšu slēpošanas kostīmu vai ziemas mēteli - tur būs pilnīgi citi cipari! Nezinu cik daudz ir tādu cilvēku, kuri visu iegrāmato un izvelk vidējo summu (tad arī būtu jābūt jautājumam par kādu periodu).

Par reklāmām - kuras reklāmas jūs visvairāk iespaido - tā ir zinātne, kur parasti nav viena plika reklāma uz afišstabu, bet normāli ir kaut kāda reklāmas kampaņa vairākos mēdijos.

Vairāk šoreiz neturpināšu, bet nu rezultāti šādai aptaujai ir nekam nederīgi!
 
marchuks 06.01.12 17:03:42
Lūdzu Jūs piedalīties aptaujā, kuras mērķis ir Tirgus izpēte saistībā ar Kvalifikācijas darba izpildi, Rīgas Tehniskās Universitātes, Materiāltehnoloģijas un Lietišāķās Ķīmijas fakultātes, Apģērbu tehnoloģijas un dizaina programmas 4.kursa studentes Martas Ezerkalnas. Dalība pētījumā ir anonīma un brīvprātīga. Datu konfidencialitāte tiek garantēta. Aptaujas aizpildīšana aizņems 5 minūtes. Iepriekš pateicos par atsaucību un veltīto laiku!
Lūdzu sniedziet dažas ziņas par savu pieredzi un izvēli saistībā ar sava sākumskolas vai pirmspusaudža bērna (7-14g.v.) garderobi.

http://visidati.lv/aptauja/592952199/

Paldies jau iepriekš!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv