Saki to šeit!

Labs kosmetologs Rīgā (3)

Viesis
chic 17.02.12 22:20:42
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…
Viesis
inteligentaa 05.01.12 16:15:46
Es biju salonā, kur ir Eko kosmētika, bet to izmantoja problēmzonām, vai tur ir kosmetalogs es diemžēl nezinu. Salons Tā arī saucas Eko saloniņš Tērbatas ielā 66. Vēl pirms pāris gadiemarī atvēra dabīgo salonu, tur gan kosmetalogs darbojasar eco kosmētika, gan citi speciālisti, bet neatceros nosaukumu, tas bija tāds specifisks. Paskaties google tur noteikti atradīsi. Veiksmīgi :)
Viesis
astte 05.01.12 13:27:38
Labdien! Iesakiet,lūdzu, labu kosmetologu,kurš darbā izmanto dabīgo kosmētiku. Man līdz 35 gadiem īpašas sejas ādas problēmas nebija,bet pēc dvīņu dzemdībām pati vairs netieku galā ar tās kopšanu, tāpēc būtu nepieciešama profesionāla konsultācija un palīdzība.
Lietoju dabīgo kosmētiku sejas ādas kopšanai no Afrodītes klāsta.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv