Saki to šeit!

dabīga kosmētika (9)

Viesis
lenija 22.02.12 13:45:03
Dāmas!
Visām, kuras vēlas izbaudīt Ageless kūri - inovatīvu ādas kopšanas līniju uz antioksidantu bāzes! 7 produkti, kas veidoti tikai no dabīgām vielām, kas nesatur balinošas sastāvdaļas un krāsvielas, nesatur naftas produktus, parabēnu, lanolīnu, dzīvnieku izcelsmes izejvielas!
Te neliels video par kosmētiku:

Ageless kūre otrdien, 06.03.2012., plkst.18.00, mājas restorāna PopUP10 telpās -http://www.popup10.lv
Iepriekšēja pieteikšanās pie manis, ieeja 5 Ls.
Rakstīt uz email: amika3@inbox.lv
Viesis
anita052 21.02.12 00:01:37
Meitenes!
esmu lietojusi ATISTRY un Beatycycle kosmētiku ta ir no dabīgo augu ekstraktiem var izvēlēties jēbkupam adas tipam, un turklāt ja tomēr neder var atgriest atpakaļ 90 dienu laikā atmaksā visu 100% .Man tiktāl iepatikās piedāvāta produkcija , ka es pat izpirku licenzi un tagad man ir 30% atlaide vel no cenas, varu palīdzet un pakonsultēt.Rakstiet1

anoniims 20.02.12 18:38:04
Nemāku teikt par sausas ādas īpašniecēm, bet taukainai ādai ļoti labi der gan Logona, gan Lavera produkcija. Esmu sajūsmā par efektu un nešaubos, ka arī produkti sausai ādai ir tikpat lieliski.
Viesis
atir 20.02.12 11:45:08
Pērkot jau gatavu kosmētiku nekad nevar zināt vai tā nesatur ķīmiskas vielas un daudzus nelabvēlīgus konservantus, taču pašu gatavotai kosmētikai, jūs variet būt pārliecināti, ka tā ir gatavoti no 100% dabīgiem un veselīgiem produktiem. Ja jūs nolemsiet pagatavot kosmētiku pirmo reizi, iesakām stingri rīkoties pēc receptēm un ieteikumiem. Piemēram interneta veikalā www. aromterapija.lv var apskatīt receptes un ieteikumus daudziem kosmētikas līdzekļiem, ko jūs mājas apstākļos varat pagatavot paši . Piemēram dažādus ķermeņa sviestus , losjonus, skrubjus un ne to vien. Pēc vajadzības gan sausai , gan taukainai vai problemātiskai ādai. Palutiniet sevi, savu ģimeni un savus draugus ar pašu gatavotiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem! Ienāciet mājas lapā un jums vis taps skaidrs, ko un priekš kam jums vajag. Un piegāde ar mājās un nebūs jādomā kā tikt vajadzīgajam pakaļ. Lai jums izdodas.
Viesis
chic 17.02.12 22:21:11
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…

gandzhii 21.12.11 18:49:14
Palasiet par spirulina platensis. Ļoti efektīvaas maskas sanāk gan sejai, gan matiem. Var iegādāties tēju veikaliņā Illuseum.

jana 21.12.11 11:19:42
Nu, no mēģinātā es ieteiktu divas līnijas, Dr.Hauschka rožu dienas krēmu un Biodermas mitrinošo serumu :)
Viesis
ine 20.12.11 21:48:01
Pirmkārt, ir ļoti liela atšķirība - dabīga vai eko kosmētika. Par dabīgu nosauks arī tādu sejas krēmu, kuram klāt visas nevajadzīgās ķīmijas un varbūt kāda dabīga kliņģerīte, piemēram. Ieteiktu Tev aizstaigāt uz "Biotēka", Tev ieteiks vajadzīgo gan vēlamās cenas diapazona ietvaros, gan atbilstoši ādas vajadzībām. Ja būtu uzreiz gājusi uz "Biotēku", iespējams nebūtu atmetusi ar roku eko sejas ādas kosmētikai, jo nupat "Biotēkā" iegādājos "Sante" sejas krēmu jaukta tipa ādai. Esmu sajūsmā. Tāpat arī par pīlingu un sejas masku. Ar eko kosmētiku, manuprāt, ir jāprot trāpīt... "Biotēku" iesaku tikai tāpēc, ka tur tiešām strādā ļoti zinošas pārdevējas.

pikadilija 20.12.11 20:48:03
Nolēmu ka sev uz ziemassvetkiem uzdāvināšu eko kosmetiku, man tagad ir briesmigi sausa sejas ada, ta nu nolemu ka nenožēlošu naudu un nopirkshu dabigo sejas kremu sausai adai un paskatishos kas izmainas, ta nu iemetu google dabīgā kosmētika, pēc tam vēl eko kosmētika, un pilnigi apjuku.... tik daudz visa kaa, ka nezin ko izveleties un kas labaks...
tapec nolemu jums gudras damas apjautaties, ko jus ieteiktu, ljoti ljoti sausai sejas adai...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv