Saki to šeit!

Skropstas (9)

kristinite 02.02.12 18:01:14
aoletafashionblogger-ka tu nonem to limi no skropstam limejamam?:)

laoletafashionblogger 02.02.12 17:15:04
Sveika astronija!
Es ari biju pieaudzejusi skropstas un maksaja diezgan dargi. Pavadiju 3 stundas mocibas ,jo kamer visas uzliek paiet ilgs laiks un manas acis loti asaroja.Kad meistarite bija beigusi izskatijas jau labi, tacu kad gaju gulet sajuta bija nepatikama. Ari ieiet dusa bij problemas ,jo mazie udens pilienini ,kad sakrit skropstas radija smaguma sajutu un tiesam acis sapeja. Varbut mana pieredze ir nepatikama ,bet rezultata man nacas gaidit kadu pus gadu kamer manas skropstas ataug..Iesaku labak lietot pielimejamas skroptas.

kristinite 02.02.12 16:11:05
man ir bijusas,loti skaisti man pieaudzeja klasesbiedrene pa blatu 6ls:)ar visiem kristaliniem utt!
nju ar vinam loti uzmanigi jagul,nedrikst 2as dienas slapinat acis un galvenais PASAM ARA NERAUT,jo tas ir dikti sapigi un izrausiet dabigas!to darit tikkai salonina vai pie ta pasa cilvecina kas liek!:)

lora 15.12.11 11:32:56
Es arī gribētu pamēģināt taču nēsāju brillītes (pagaidām) un nezinu vai netraucēs virināt acis :D

pureniite 13.12.11 19:45:00
Man bija, jā mēnesi skaisti, bet tev ejot gulēt nevāļājies naktī uz punča jo skropstas sakrīt ne tā tev jāpiekārto un tad jau vairs nav tik izturīgas...
Man ļoti, ļoti gribējās nenožēloju ka pamēģināju jo sapratu ka otrreiz mūžā to nedarīšu, jo pirms tam man bija normālas skropstas, bet pēc tam ļoti plānas un īsas nolūzušas...
Tagad ataugušas un prieks spogulī skatīties ;)

astronija 13.12.11 19:34:51
Pāldies!:)

suntan 12.12.11 22:20:53
Nu neko neēd, turas labi, nevajag raut ara, aiztikt lieki un dabīgās neko neteiks, mierīgi un saudzīgi apieties iet pie profesionāla cilvēka un būs oki!:) lai nav lētais variants, ar lēto produktu..tad būs oki..:)

flowerr 07.12.11 15:48:28
Es neriskētu ar savām dabīgajām skropstām, jo esmu dzirdējusi pārāk daudz sliktu atsauksmju par to, kas notiek pēc mākslīgo skropstiņu noņemšanas.

astronija 07.12.11 14:17:10
Kā skatāties uz skropstu pieaudzēšanu? Vai esat mēģinājušas? Vai atmaksājas? Vai ir labs efekts pietiekami ilgu laiku? Galvenais: vai nenoēdīs manas dabīgās skropstas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv