Saki to šeit!

Fotoepilācija (15)

Viesis
kristat 12.07.13 16:18:42
Kaut gan, ja tu paņem uz nomaksu to fotopilatoru, tad jau tā pati noma vien sanāk. :)
Viesis
kristat 12.07.13 16:15:55
Izīrēšana - nav slikta ideja. Kāds te var pasmelties biznesa ideju. Jo nu tiešām, to epilatoru jau nevajag katru dienu un paņemšana tikai tad, kad vajag, noteikti būtu ērta. Bet nu gan jau to nomu tāpat kāds uztaisītu vismaz 20 Ls par reizi :D
Bet droši vien tāds pakalpojums vēl nav uzradies, jo grūti būtu kontrolēt, cik tos impulsus iztērē un vai nākamajam klientam pietiks. Jo ierīce neuzrāda skaitliski, cik impulsu palicis.

inguce 11.07.13 22:38:34
esmeita- kur uz Lācplēša ielas, pie kādas meistares? :) pa tādu naudu??

rebeka 10.07.13 19:10:37
Tos mājas foto epilātorus nevar nekur izīrēt???
Viesis
ailii 10.07.13 18:44:02
Kristat, paldies par izskaidrošanu :)
Viesis
kristat 10.07.13 15:54:51
Jo gludāk noskūti pirms fotoepilācijas, jo komfortablāk. Tā kā nav jātur atauguši matiņi kā pirms epilācijas vai vaksācijas. :)
Nu ar fotoepilatoru apstrādāt bikini man prasa kādas 10-15 min. Nezinu, nekas jau baigi ilgstošs tas nav. Viens zibsnis aptver apmēram kādus 5 kvadrātcentimetrus ādas, tad nu var apmēram iedomāties, cik ātri iet uz priekšu visas bikini zonas epilācija. Nav nekas baigi nogurdinošs un ilgstošs.
Viesis
ailii 09.07.13 19:25:03
Uzdošu stulbu jautājumu, cik gariem matiņiem ir jābūt, lai varētu sākt apstrādāt? Un ja taisa fotoepilāciju bikini zonai, cik ilgu laiku tas process aizņem?
Viesis
kristat 08.07.13 22:07:30
Lietoju mājas fotoepilatoru un nav nekāda vaina! Protams, ka salonā par mājas fotoepilatoriem smīkņā, jo viņiem jau nav izdevīgi viņus slavēt. Bet rezultāti tiešām ir. Protams, procedūras sākotnēji jāveic regulāri, ik pēc 2 nedēļām, ja taisīsi reizi divos mēnešos, tad nav jābrīnās, ka nav rezultātu. Liela nozīme ganjau ir arī fotoepilatora izvēlē, varbūt ir arī tādi, kas nekādus rezultātus nedod. Bet nu man vismaz ar savu Silkn SensEpil (http://fotoepilators.lv/lv/fotoepilatori/11-fotoepilators-silkn-sensepil.html) ir ok. Matiņi tiešām pazuda. Protams, rezultāts nav mūžīgs, bet nu man jau 2 mēnešus ir miers. Tad jau redzēs, cik ilgi vēl turēsies, bet domāju, ka vēl pāris mēnešus noteikti.
Viesis
esmeita 16.02.12 16:34:11
Atbildu - kaktusss 16.02.12 11:42:30
Fotoepilāciju jāveic ar 5 nedēļu intervālu. Var retāk, bet biežāk nav jēga.
Ir vietas, kur matiņi pazūd pavisam, bet tas nenozīmē, ka uz mūžu. Jo kur teikts, ka iznīcinot esošā mata folikulu neizveidosies jauna??? Ikviena jau atšķirīga, tā kā pirms nepamēģināsi nezināsi kā tev tas darbojas.
Ir jau meičas kurām tas nekādu efektu nedod. Jo gaišāka āda un tumšāki mati, jo labāks rezultāts sagaidāms.
Man ir gaiša āda un latviski pelēki mati, rezultāts labs.
Zināmas neērtības sagādā arī tas, ka pēc fotoepilācijas ir jāgaida vismaz kādas 5 dienas, kamēr matiņi sāk krist ārā. Pirmajā reizē domāju - nu viss, nekāda efekta nav, nauda izmesta vējā, bet pēc nedēļas skatos - ooo, viss notiek!

kimbra 16.02.12 11:42:30
Kā tur ir ar to fotoepilāciju- ar laiku matiņi vairs neaug vispār??? Un cik bieži jāveic? Un pec cik procedūrām tie mati pazūd uz pavisam?
Viesis
esmeita 15.02.12 18:46:36
Fotoepilāciju mājās veikt??? Ar tiem brīnumaparātiem, kuri maksā ap 300Ls un neko nespēj, jo nav pietiekami jaudīgi!! Cik ar salonu darbiniecēm runāju - visas smejas, par lētticību...
Paziņa šādu verķi nopirka, ne viņai, ne viņas divām meitām, ne man (man aizdeva izmēģināt), ne arī vēl kādai ne matiņš neizkrita! 300Ls izmesti vējā.
Es regulāri eju uz fotoepilāciju Lāčplēša ielā (tur ir lēti - paduses, bikini, virslūpa, plus vēl daži, kuri aug ne tur kur gribētos - 45Ls). Pirms tam gāju Brīvības ielā - tur arī bija ļoti labi, bet dārgāk.
Tur, kur ir fotoepilēts jau kādas 6 un vairāk reizes, tur matiņi faktiski neaug. Citur ataug, bet mazāk un lēnām.
Par fotoepilāciju varu teikt tikai to labāko.
Man neviena cita matiņu iznīcināšanas metode neder, jo no vaksācijas ieaug, no depilācijas krēmiem alerģija, skūt - nu tad, katru otro dienu...
Viesis
ailii 13.02.12 00:31:37
vai mājās arī var veikt fotoepilāciju? Kur un cik maksā tāda iekārta?
Viesis
daceberzinja 11.02.12 20:02:11
Aura! Esmu aizgājusi uz fotoepilāciju padusēm Vilanā Imantā, pēc tā piedāvājuma, kas bija novembrī. LAbs rezultāts, ļoti apmierināta. Pēc padusēm tagad taisu bikini, ir jūtīgāka zona, bet nav ne vainas. Labas cenas piedāvā vēl joprojām, piem. par bikini dziļo maksāju 30 ls. Patīk meistare Anastasija.
Viesis
orhidea 25.11.11 13:22:48
es domaju,ka labak majas veikt to fotoepilaciju,maksa jau padargi iegadaties,bet domaju atmaksajas,neka regulari apmeklet salonu

aura 24.11.11 21:13:47
Sveikas, gribētu dzirdēt atsauksmes par saloniem kur veic fotoepilāciju, gan Rīgā, gan Jelgavā. Jo cik esmu lasījusi, kvalitāte katrā salonā ļoti atšķiras! Tagad ir izdevīgs piedāvājums piem. salonā "Vilana", vai kāda esat tur bijusi? Kuru vietu ieteiktu? (Vēlos veikt bikini fotoepilāciju)
Jau iepriekš paldies :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv