Saki to šeit!

Sejas kremi. (27)

Viesis
atir 20.02.12 11:27:40
Vislabākais krēms ir tas, ko tu vari pagatavot pati. Zinot kas tur ir sastāvā un zinot, ka tas ir no dabīgiem materiāliem. Dabīgām eļļām, vitamīniem un tt. Un tad tu vari gatavot krēmus, kā sejai, tā kājām un ne tikai to.Ir interneta veikals www.aromterapija.lv kur var iegādāties visu nepieciešamo dabīgas kosmētikas pagatavošanai mājas apstākļos. Mājas lapā var apskatīt receptes un ieteikumus un vajadzīgo jums jau piegādā mājās. Ērti un labi.

vavinna 03.02.12 11:16:39
sveikas visas..
šis forums joprojām man aktuāls:)
Coryse salome es jau biju pasūtijusi unman patika.. nu jau tūbi;na iet uz beigām. ARī draudzene ļoti viņu iecienīja, izmēģinot manējo.:)
Tomēr saņēmos un pasūtiju Madaras sejas kremu, jau izmēģināju, šķiet tiešām labs- smarža gan varētu visiem nepatikt, bet mani tā netraucē.
Viesis
dveselite 29.08.11 11:36:23
zinātniskais pamatojums šai kosmētikai :)

Viesis
dveselite 29.08.11 09:54:08
Mīļās dāmas,

iesaku pamēģināt mūsu pašu Latvijas dārgumu Baldones dūņu kosmētiku. Tagad arī ekskluzīvo sēriju ELIER (iespējams pasaulē labākā kopjošā kosmētika :) )

Vairāk par šiem produktiem variet paskatīties un palasīt šeit:

http://www.johaidi.com/lv/jaunumi/kosmetikas-zinas/baldones-dunas-pasaule-lidziniecu-nav

http://www.eliercosmetics.com/

Ir iespēja kļūt par priviliģēto klientu un iegādāties šo produkciju ar 14% atlaidi. (rakstiet privāti kurai interesē)

Kā arī dāmas kas darbojas skaistumkopšanas industrijā ir iespēja kļūt par ekskluzīvajiem biznesa partneriem . (rakstiet privāti kurai interesē biznesa līnija)

Panākumiem bagātu un skaistu dieniņu :)
Viesis
dveselite 29.08.11 09:54:07
Mīļās dāmas,

iesaku pamēģināt mūsu pašu Latvijas dārgumu Baldones dūņu kosmētiku. Tagad arī ekskluzīvo sēriju ELIER (iespējams pasaulē labākā kopjošā kosmētika :) )

Vairāk par šiem produktiem variet paskatīties un palasīt šeit:

http://www.johaidi.com/lv/jaunumi/kosmetikas-zinas/baldones-dunas-pasaule-lidziniecu-nav

http://www.eliercosmetics.com/

Ir iespēja kļūt par priviliģēto klientu un iegādāties šo produkciju ar 14% atlaidi. (rakstiet privāti kurai interesē)

Kā arī dāmas kas darbojas skaistumkopšanas industrijā ir iespēja kļūt par ekskluzīvajiem biznesa partneriem . (rakstiet privāti kurai interesē biznesa līnija)

Panākumiem bagātu un skaistu dieniņu :)
Viesis
ine 27.08.11 18:32:18
cerite

Tieši tādēļ, ka no daudzām paziņām, arī no māsas, dzirdēju ne labākās atsauksmes par "Madara" eko kosmētiku, ilgi vilcinājos ar kāda "Madara" produkta iegādi. Sākumā bija šampūns un kondicionieris, kas patika, un tas jau ir daudz, jo man ir biezi, krāsoti, tātad - sausi un bojāti, mati. Pēc tam tonējošo lūpu balzamu iecienīju, kad vasarā bijām Latvijā, vīrs man uzdāvāja acu krēmu. Vēlreiz un vēlreiz pierādās tas, ka katram savs. Vēl sliecos uz Weleda, jo ķermeņa kopšanai lietoju tieši Weleda produktus.

cerite 27.08.11 10:55:37
Lietoju tikai ekokosmētiku,ari šampūnus.No sākuma āda jāpieradina,bet efekts ir daudz labāks.Iecienījusi esmu Florame eļļas ,Sante ķermeņa ko[pšanas līdzekļus un Logonas krēmus.No šampūniem man topā ir Urtekram brūnā cukura šampūns,bet obligāti jālieto kondicionieris-cukurs paliek cukurs.Madaras kosmētikā esmu vīlusies- acu krēmu atdevu mātei,jo bija tāda sajūta,ka ar margarīnu ieziedusies,kosmētikas noņemšanai pieniņs ari pieķepa,bet lūpu balzāms patika.
Viesis
ligusiks 27.08.11 07:16:58
avokado -nezinu vai izpaudīs profesionālo noslēpumu :) apjautāšos. bet arī internetā var atrast dažādas receptes, un arī kautkad Ievas mājas numurā bija pamācība kā to darīt.
Viesis
ine 26.08.11 14:10:58
vavinna

Es kopumā jau divas reizes esmu mēģinājusi "pāriet" uz eko kosmētiku, bet abas reizes nešķita, ka būs ok - sejas āda jocīga kļuva, tagad saņēmos - pēc 2 mēnešiem tikai sāk āda kārtīgi pierast pie nu jau "tīrām" sastāvdaļām, ilgu laiku tā vienkārši it kā tīrījās. Tagad super! Logona jau ir beidzies, tagad domāju iegādāties Madara komplektu sejas ādai, jo par acu krēmiņu esmu sajūsmā. Nopirku to, kad pēdējo reizi bijām Latvijā, kāreiz atlaižu laikā. No Madara esmu lietojusi arī šampūnu un balzamu - svarīgi ir pareizit o lietot, tiešām šampūnu noturēt 1 min matos, tad balzamu nosusinātos matos ieklāt uz 2-3 min. Tāpat ir ar maniem šī brīža top matu kopšanas un mazgšānas produktiem no Schwarzkopf Essensity līnijas - nekādu ķīmiju klāt. Starp citu, mati vairs tik ļoti nekrīt.

avokado 26.08.11 11:24:08

ligusiks ,recepti drikst uzzinat?
Viesis
purple 25.08.11 23:54:51
Mans ideālais ir Lavera sejas mitrinātājs ar pašiedegumu. Dabīgs, smaržīgs, viegls un vēl dod smuku un maigu iedeguma tonīti. Vienkārši lielisks!

vavinna 25.08.11 19:06:39
Es pasūtīju coryse salome, gan sejas, gan acu kremu. Pagaidām esmu apmierināta, cena bija salīdzinoši lēta- uz atlaidēm.
Takā lēnām visa mana parfimērija tiek nomainīta.
Par Madaru esmu leilās šaubās... bet šķiet būs vēlreiz jāpamēģina. Lūpu balzāms mani neapmierināja, toties padušu rullītis ir labākais, kāds man bijis.
Viesis
ine 24.08.11 21:38:28
Vavinna

No Coryse Salome man bija acu krēms, patika, bet man pašai par pārsteigumu - esmu sajūsmā par Madara acu krēmu! Sejai nupat izlietoju Logona sejas krēmu, super sajūta, kad nekur nekas nekņud :) Otrajā vietā man ir no ēteriskajām elļām gatavots maisījums ādai ap acīm, pirku no meitenes, kas te kādu laiciņu atpakaļ reklamējās. Es tagad eko kosmētiku maksimāli lietoju.
Viesis
ligusiks 24.08.11 21:33:11
es jau kā gadu lietoju manas draudzenes pašgatavotos sejas krēmus -ļoti labi, nestāv klāt rūpnieciski ražotajiem. tonikus un pīlingus gan sejai izvēlos no Academie sērijām.

kristix 24.08.11 21:19:30
Esmu sajūsmā par Oriflame, gan cenu, gan kvalitātes ziņā. Šobrīd pat neprasās iet pie kosmetologa, ko kādreiz darīju regulāri, jo man kombinēta āda un melnie punkti degunu rotā :). Āda gluda un bez pūtītēm. Iesaku Bioclinic krēmus. Royal Velvet kapsuliņas ir vienkārši fantastiskas - tās jebkuru "bruģi" no sejas novāks!
Un ja cilvēks saka, kad viņam alerģija, varbūt laiks doties pie ārsta un pārbaudīt savu veselību. Manuprāt, viss tas, kas parādās uz sejas nāk tikai no tā, ka iekšas sabendētas.

avokado 18.08.11 22:31:43
Es visu laiku lietoju Oriflame,lavandas/kumelisu kremu. Man ir sausa sejas ada,vajag mazu picinu un ada visu dienu ir mitrinata.

jana 11.08.11 18:27:11
Tad jau labāk jau minēto Clarins un Avon :)

jana 11.08.11 18:26:23
Coryse Salome ir samērā lēts, esmu izmēģinājusi vairākas lietas, kā sejai, tā ķermenim. Laba kosmētika bet tikai jaunām sievietēm, kuām nav jārisina kādas ādas problēmas,. neteikšu, ka līdzekļi ir iedarbīgi, nekas īpašs .

lii1985 10.08.11 11:19:53
Es lietoju sēriju no Biodermas, ļoti labi, iesaku;)

vavinna 07.08.11 22:34:32
Inny !!!!
Iepriekšējos forumos rakstiji, ka esi pas\utijusi Coryse Salome. Kādas asauksmes. tagad fragrancedirect ir ļoti zemas cenas!
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv