Saki to šeit!

sliktas diensgramata (9)

maybe 21.11.10 14:37:18
Kapēc glabāt lietas, fotogrāfijas u.c., kas rada un atgādina sliktas atmiņas?! Es tādas lietas saplēšu un izmetu. Un palīdz. Esmu aizmirsusi un tas vairs mani neskar. Un nav nekas kas par to atgādinātu.

silva9 19.11.10 21:34:01
Viegli nav pārkāpt pāri sliktām atmiņām vai pār nodarījumiem taču ar laiku aizmirstās un sirdī rētas sadzīst un jāiet vien tālāk pa dzīves taciņu .Ļoti smagi ir sevi plosīt gadiem un tas nav vajadzīgsvieglāk ir dzīvot ar labām sajūtām.Manuprāt fotogrāfiju dedzināšana nav risinājums .Atmiņas mūsu galvās ir tik dzīvas cik mēs paši gribam.Laiks visu izlīdzinās un saliks pa plauktiņiem.

noelle 19.11.10 20:56:02
Var jau būt, ka man dzīvē vienkārši ir ļoti paveicies un nav bijis tādu dramatisku pārdzīvojumu, pēc kuriem nevar atkpoties citādāk kā vien ar radikālām metodēm, taču es nesaprotu un nez vai sapratīšu cilvēkus, kas uzskata, ka no pagātnes jāatbrīvojas tādā veidā - jādedzina (vai citādi jāiznīcina) lietas, bildes, vēstules...

Man jau šķiet, ka sevi jādziedina no iekšpuses, jo Tu nekad nevarēsi atbrīvoties no pilnīgi visa, kas Tev atgādinās pagātni. Tad Tev vienkārši jāizdzēš savas atmiņas no galvas. Vai tas ir iespējams?

smukaa 19.11.10 20:42:40
Dedzini ko gribi,vispirms ir pashai jaatiek valjaa no atminjaam,bet..tas ir gruuti!Ja paliek vieglaak,vari sadedzinaat..
Bet..tas psihologs tev taads jociigs..

mellene1985 19.11.10 20:14:51
sakiet kur var raksti sheit dienasgramatu,lai citi nelas ,jo esmu jaunina vel izsti nezinu kur ir kur :)

mellene1985 19.11.10 20:10:33
par bildem mes nerunajam,bet labak tas sliktas bildes un sejas ko negribi redzet ir vnk saplest :)

hiperkeri 19.11.10 19:50:38
man vairaak paliidz sieviesuklubs.lv;)
vismaz garantija,ka tavu dienasgraamataa mamma neizlasiis kaut ko taadu,ko tu negribi,lai uzzinaatu:D:D:D
es nerakstu vairs dienasgraamatas tieshi shii iemesla deelj,lai neviens cits taas nelasiitu..
Viesis
19.11.10 19:24:46
Tev psihologs ieteica dedzināt bildes?

mellene1985 19.11.10 19:15:41
es savaa dzives laika no 19 gadiem sakot esmu rakstijusi dienasgramatu un gan labu,gan sliktu.
un tagad pat ari rakstu budama jauna mammina 25gadu vecuma.
un gribeeju zinat vai ta ir tiesa lai atbrivoties no visa slikta ,kas man dzive ir bijis ko rakstijusi un kadas bildes bildejusi ir jasadedzina,un jasaplesh lai varu dzivot miera un bez pagatnes atminaam

eju pie psihaloga un vienu nodarbibu vina man pateica,lai atbrivotos no pagatnes un ka neviens to neuzinas un pati aizmirsisi - dedzini....

vai tas vispar palidz ???

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv