Saki to šeit!

Energija... (4)

dille 16.02.11 15:33:03
Jā, Aijuxxx, pilnīgi piekrītu, man arī bieži ir tā, ka cenšos domāt par to ko vēlos, nevis par to, ko nevēlos, jo, ja tic pievilkšanas likuma spēkam, tad tiešām ir bail pašai piesaistīt sev sliktus notikumus:)

aijuxxx 18.10.10 20:44:58
O, sveicināta vārda māsa :)
Jā...ir ko padomāt... Esmu ļoti ieinteresējusies par Taro, cenšos iemācīties...informācijas tik daudz..tik daudz :) un jautājumu ar daudz :)

miranda 18.10.10 15:19:39
Hei, vārda māsa. :) Priecājos, ka vēl kāda Aija šeit parādījusies.
Domāju, ka mums visām ir dienas, kad solis raits un viss izdodas, bet ir tādas, kad liekas, ka neveicas, viss krīt laukā no rokām, kājas kā sapītas un dienas beigās izplūstam asarās. Tas var būt saistīts ar mūsu emocionalitāti, hormonu svārstībām, pašapziņas utt.
Saka, ka domām un vārdiem ir liels spēks. Ir cilvēki, kas tiešām ir apveltīti ar apbrīnojamu intuīciju, enerģiju uztveri utt., līdz ar to tiešām daudz kas no domātā piepildās. Viens variants ir censties domāt pozitīvi. Ja tiešām Tev piemīt spējas just enerģijas, tad Tu vari tās likt lietā, lai pasagātu, brīdinātu savus mīļos un tuvos.
Mans mācītājs saka, ka sievietes ir apveltītas ar labāku intuīciju, jo ir dzīvības radītājas. ;)

aijuxxx 18.10.10 15:11:26
Kapec ir ta? Ir dienas kad darbini izdodas un pasai pozitivs skats uz pasauli, bet ir dienas....kad kautkas isti nav ta....tada ka bezceribas,nolemtibas sajuta. Kautkadas sliktas prieksnojautas, iespejams nemaku pat isti tas sajutas uzrakstit. Reizem peksni ienak kada nojausma par kadu notikumu galva un pec laika ta piepildas. Divaini....biezi ir ta ka censos nedomat, lai neizsauktu kadu notikumu. Vai vel kadai ir ta?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv