Saki to šeit!

Melnais mags (5)

fauna 13.03.13 16:42:55
Ar krievu valodu problēmu nav. Par enerģijām interesējos, jo esmu viena no tām laimīgajām uz kuras pleca nāk paraudāt visas paziņas. Jūtu krasas enerģijas svārstības un negribu nodarīt ļaunu ne sev ne paziņai. Un negribās arī cilvēku dzīt prom tikai tāpēc, ka viņš ir vampīrs. Tad nu sanāk, ka mēģinu palīdzēt otram un pie reizes noskaidrot savas enerģētikas spēku. Izklausās pēc mazohisma, bet es vienmēr esmu bijusi zinātkāra. :)

fauna 13.03.13 16:24:19
vanilla - par tām enerģijām lasīju šeit: http://reiki.ucoz.lv/publ/ezoterika/horoskopi/par_cilveku_energoapmainu_un_vampirismu/55-1-0-389

vanilla 13.03.13 08:57:21
fauna- kur var uzzināt kāda enerģētika piemīt cilvēkam?

spotorno 13.03.13 03:03:48
Sveika, cerams ar krievu valodu draudzējies, labs saits par Tev interesējošām tēmām:
http://v-magik.ru/archives/2725
"Melnais mags" enerģijas mijiedarbībā nozīmē to, ka tu esi neitrāla, bet atsevišķās situācijās spēj paņemt enerģiju no citiem.
Man šķiet diezgan izsmeļošs paskaidrojums, vai ko tieši tu gribi vēl zināt? Tad jau ieteiktu sākt pētīt specializēto literatūru.

Ja reāli gribi atgūt enerģiju, tad es Tev ieteiktu mazāk pētīt, kas tu esi pēc enerģētikas (tas viss ir antizinātnisks fufelis), bet sākt reāli uzlabot savu pašsajūtu. Jūties nogurusi, izspiesta? Tad padomā, kuri ir tie avoti, kuri zog tavu enerģiju - centies samazināt vai likvidēt to.

Kā vienu no aktuālākajiem šodienas enerģijas zagļiem varu minēt Internetu. Ierobežo savas aktivitātes Internetā un tu redzēsi, cik daudz enerģijas un labsajūtas tu iegūsi :) Savu enerģiju tērē mērķtiecīgā veidā - darbs, attiecības, izglītība, varbūt vēl kādas Tev svarīgas jomas, bet izvairies izlikt savu potenciālu tur, kur tas ir bezjēdzīgi. Koncentrējies vairāk uz sevu labsajūtu, neuzņem citu problēmas kā savas, visbeidzot analizē savas prognozējamās rīcības iespējamās sekas, atsakoties no destruktīvām lietām, kas rada problēmas.

fauna 12.03.13 19:20:44
Sakarā ar pavasara iestāšanos meklēju visu par un ap enerģijas atjaunošanu un uzkrāšanu. Rokoties internetā atradu vienu testu, kuru aizpildot var uzzināt savu enerģijas potenciālu. Man sanāca skaitlis 11, kas nozīmē, ka esmu Melnais mags. Protams, ka mana ziņkārība guva virsroku, tāpēc mēģināju atrast ko vairāk par Melnā maga enerģiju. Secināju, ka vai nu es nemāku meklēt, vai arī internetā par šo tēmu īpaši daudz neraksta. Vai kāda no jums var ieteikt mājas lapu vai forumu, kur var par šo tēmu palasīt? :-)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv