Saki to šeit!

Zīmīgie sapņi. (13)

Viesis
agme 31.10.12 11:48:21
Atceros tikai tos sapņus, kuri ir zīmīgi. Kā piemēru varu minēt to, ka sapnī pie manis atnāca tēva mamma (pēc viņas nāves, es ļoti bieži redzēju viņu sapnī, kad dzīvoju vēl mājā, kopā ar vecākiem, kad "aizgāju" pasaulē, viņa nekad pie manis nenāca, kaut ļoti bieži "saucu";) un veda mani kaut kur. Pēc pāris dienām nomira tēvs. vēl kāds zīmīgs sapnis: mirušais tēvs lūdz mani pasaukt mammu, ko es arī daru. Nākošā rītā mamma stāstīja, ka viņai pie durvīm piezvanīts (pa sapņiem) uz ko es atbildēju, ka tēvs lika man viņu pasaukt. Ticiet vai nē, bet sapņiem ir nozīme. Šobrīd gaidu atbildi uz vēl vienu dīvainu sapni, kurā draudzenei (bijušai) ir uztetovēta koši sarkana korsete. Ļoti jokaini. Varbūt kāda no Jums var ko izskaidrot?
 
andasan 14.10.10 10:52:35
Man ir bijuši daži ļoti zīmīgi sapņi. Vispār, ja redzu sapņus, tad tikai ļoti spilgti zīmīgus, vienmēr tos atceros un pamostoties, intuitīvi nāk saprašana ko tas nozīmē. Ir bijis gadījums, kad tikai pēc 3 gadiem saprotu. Man sapņi vairāk ir tāda dziļa komunikācija ar savu Augstāko ES vai zemapziņas dzīlēm laikam.
Viesis
ki4ija 18.03.10 14:18:10
Es regulāri redzu dīvainus sapņus - visu nākamo dienu par tiem domāju, bet nekādu kopsakarību neatrodu. Vīram arī tādus sapņus nevaru stāstīt.
 
happy2012 17.03.10 23:09:05
Es ar sapņu gramatu censos neaizrauties,jo vienreiz piepildījās ..un ne tas labakais!
Tāpēc tagad cenšos pati iztūlkot savu sapni!
Viesis
laumucis 17.03.10 23:02:47
ja savu sapni atceros tad noteikti paksatos sapnu gramata ko tas nozime, bet nekad mani sapni nav piepildijusies:(
 
ilzel 17.03.10 22:02:52
Es arī sapņoju bieži. Citreiz jau pēc 10 minūtēm esmu aizmirsusi redzēto, bet citreiz vēl ilgi domāju par to...
 
ievukitis 17.03.10 21:19:09
:) mans vīrs arī ļoti reti redz sapņus, vai arī saka, ja redz tad neatcerās.
Man gan nav prātā palicis, kas tāds ļoti nozīmīgs ko būtu redzējusi un tad saprastu, ka piepildījies, bet nu sapņus redzu bieži.
 
ilzel 17.03.10 21:12:27
lienite, pamēģini pasēdēt no rīta un padomāt, ko sapnī redzēji, kādu vietu, lietu, cilvēku, un tad atbildi, ko tas Tev nozīmē. Ko sapnis grib Tev pateikt..
 
lienite 17.03.10 21:09:49
pēdējais sapnis ko es atceros bija pirms pāris dienām. ļoti dīvains sapnis. pati nevaru saprast, kāpēc ļoti mazpazīstamus cilvekus taja redzeju.
es diezgan reti atceros sapņus. varbūt tikko pamostoties vel ir nojauta par ko sapnis bijis, bet drīz ta pazūd un vienīgais ko zinu, ka sapnis bija.
 
ilzel 17.03.10 21:04:30
Šī metode - pajautā sev, ko tas tev nozīmē - patiešām strādā. Tas gan nav tā, pajautāju, uzreiz izdomāju atbildi, un viss skaidrs. Jo citreiz nemaz negribas sev atbildēt, un citreiz atbilde aiziet pilnīgi neplānotā virzienā.

Nez, kāpēc citi cilvēki redz sapņus, un atceras tos, bet citi ne?
Man vīrs labi ja gadā kaut vienu sapni redz. Eh... es arī dažreiz vēlētos, kaut varētu tā gulēt, bez sapņiem... dažreiz...
 
lienite 17.03.10 21:02:16
atceros, ka man bērnībā ar bija vairāki sapņi, kas atkārtojās vairākas reizes. bija viens tāds, kura pati apzinājos, ka sapņoju uz zināju, kas notiks tālāk un mēgināju pamosties. tagad vairs neatceros, par ko tas bija... bet nekas labs noteikti ne.
 
sandija 17.03.10 20:54:23
Pamēģini pastāstīt to sapni kādam citam - viņš redzēs kopainu, vislabākvīram.

Mana draudzene psiholoģiju studējot šo tēmu ņēma kā kursadarbu. Viņas padoms - tulkot sapņus tā - ko tas man nozīmē? Ko nozīmē man vecais vīrs, kurš brien upē? Kas priekš manis ir vecais vīrs? Kādas lietas es savā dzīvē apzīmētu ar šo? Un upe?

Viss ir simboli un tos pats var iztulkot un ja pats neredz kopsakarības. kāds tuvs cilvēks to var ieraudzīt no malas
 
ilzel 17.03.10 20:41:28
Nesen uzzināju par vienu sapņu skaidrošanas veidu, un aizdomājos... ka tieši neizskaidroti sapņi bieži vien ir par pamatu trauksmei.
Spilgtā atmiņā man ir sapnis, kurš pie manis nāca četras reizes, viens un tas pats, un manī bija tāda trauksmes sajūta, ka es nesaprotu - tieši pašā sapnī - nesaprotu, ko man grib pateikt cilvēks, kurš pie manis ir atnācis. Ceturtajā reizē es sapratu, un mani pārņēma tāds miers! Pasakains miers!
Šādi zīmīgi sapņi, kas man kaut ko grib pavēstīt, nenāk bieži. Esmu iekārtojusi nelielu kladīti, kur pierakstu tos, un arī to, ko tie liecināja, manuprāt, un vai vēlāk tas ir īstenojies.
Izklausīsies mistiski, bet ir pāris lietas dzīvē, par ko es sapnī tiku brīdināta iepriekš. Lai spētu sagatavoties. Viss atkarīgs, vai cilvēks šo piedāvājumu palīdzēt - sagatavoties, pieņem vai ne.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv