Saki to šeit!

kā attīrīt māju? (29)

aa 29.11.10 18:30:35
Un vēl dažas lietas kas pasargā māju. Pie ieejas vajag ierakt pīlādžu galotnītes x veidā( latviešu aizsargkrusts). Mana vecāmamma visos saulgriežos šādu krustu vilka ar krītu uz visām durvīm. Bērnībā kad gājām gulēt tad viņa tādu pārvilka arī mums ar roku lai pasargātu no sliktiem sapnīšiem. Meitenes kam rāda āderes var intereses pēc pamēģināt ar roku pavikt šo krustu uz āderes vietas un paskatīties. Uz laiku šajā vietā āderi nerādīs. Vēl nedrīkst turēt mājas bēniņos nevajadzīgas lietas jo tās nospiež auru. Mazgājot grīdu pie ūdens var pieliet dažādas zāļu tējas vai augu uzlējumus. Man patīk lavanda. Pēc mājas izberžšanas un grīdu uzmazgāšanas dziļi ieelpojot lavandas smaržu jūtos vienkārši lieliski. Es gan tā kā mellene arī uzskatu, ka viena liela daļa ir mūsu galvās, bet kāpēc nedarīt labas lietas ja tās mums pašām liek labāk justies.

aa 29.11.10 18:09:24
Nezinu par fen šui, bet spoguli pret ārdurvīm liek lai mājā netiktu ienestas sliktas enerģijas. tas cilvēks, kas nāk ar sliktām domām atverot durvis un ieraugot sevi spogulī nobīstas un pazaudē to ļaunumu ko ir gribējis ienest.

sandija 29.11.10 08:56:19
Es ieteiktu uzlikt fonā kādu nomierinošu garīgu mūziku, mantras un padedzināt vai nu svecīti vai vīraku! Ļoti palīdz. Galu galā mājas sliktā atmosfēra pa daļai ir tieši atkarīga no mūsu pašu emocionālā noskaņojuma, fona, auras, kas disonē ar mājas auru un tur arī rodas problēma.
Jāsāk ir ar sevi un tad ar māju
Viesis
sherija 29.11.10 01:09:12
Esmu beidzot uzmeistarojusi puzuru. Solīju, ka pastāstīšu, kā to darīt, tādēļ procesu arī safotogrāfēnu, bet tā kā viss notika vakar vakarā, tad tikai tagad skatīšos, kas no bildēm sanācis.
Drīzumā ielikšu, ja nu kādai vēl noder:-)

P.s. par attīrīšanas tēmu-pārjautrāju un ir tā, ka puzurs jāsadedzina Ziemassvētos.

kripo 28.11.10 23:26:34
Sveiki!
Bet kā ir ar to teicienu,ka ja sāls izbirst,tad tas uz sliktu..? Tā jau laikam ir māņticība...bet par to,ka mazgā māju un arī drēbes ja ir bijušas kādam iedotas vai nopirktas lietotas,tad arī vajag sāli piebērt mazgājot.

sarlote 18.11.10 14:54:25
No bērnības atceros, ka māte laiku pa laikam izmazgāja grīdu ar sālsūdeni. Tik dusmās nevajag mazgāt, ūdens uzņem enerģiju un beigās būs pretējs efeks.
Un vecos krāmus ar iemācīties sviest ārā , lai atbrīvojas vieta kam jaunam dzīvē ienākt!
Viesis
dadzabite 19.10.10 01:05:58
http://www.maminuklubs.lv/mamina-reportiere/maminas-taisa-puzurus

makvins 18.10.10 08:52:12
Gaidīšu!!!
Viesis
sherija 18.10.10 01:09:30
Ja atradīšu piemērotus materiālus un būs laiciņš ko sameistarot, mēģināšu arī piefiksēt to bildēs. Tas nav tik grūti kā izskatās!

makvins 15.10.10 08:50:31
Redz kā,senie latvieši bija varen viedi ļaudis,puzurus taisīja ne tikai skaistuma dēļ.Labprāt uztaisītu,ja vien mācētu,varbūt te kāda meitene var ielikt pamācību kā uzmeistarot vienkāršu puzuru. Z-svētki nāk straujiem soļiem.
Viesis
sherija 15.10.10 03:12:26
Es vienreiz ar vienu kolēģi aizrunājos par šīm tēmām un stāstīju, kādi mums vecajā dzīvoklī pigori tika strādāti.
Viņa pati tāda kā zāles sieva un ieteica vis vienkāršāko paņēmienu- izmazgāt kārtīgi visu dzīvokli ar piparmētru vai kumelīšu tēju!!! To darot jādomā labas domas!. Vēl nospriedām, ka tādai mājas attīrīšanai labums arī tāds, ka tie tomēr ir arī tādi kā dezinfekcijas līdzekļi (arī gripas laikā tā var mazgāt) un vēļ klāt arī patīkamais aromāts.
Vēļ viņa ieteica piekārt puzuru. Tas darbojoties kā čuģiku:-) savācējs. Ja puzurs šāusmīgi grozās, tas nozīmē, ka daudz savācis. Pēc tam šis puzurs ir jāsadedzina, tikai neatceros tieši kad- ziemassvētkos, vecgadā, zvaigznes dienā vai jāņu uzgunskurā (viss sajucis, jo katrai no šīm versijām varu atrast skaidrojumu). Varbūīt kāda zin, via arī jāpamekle, neta gan jau var atrast.

makvins 14.10.10 11:56:44
Runājot par reiki simboliem.Man iepriekšējā dzīvesvietā bija ieperinājies čuģiks-tā mēs viņu saucām,visādas blēņas darīja.Atbrauca draudzene un padarbojās ar reiki zīmēm,viss izbeidzās.Tāds atvieglojums bija.

andasan 14.10.10 11:04:32
Regulāri dedzinu pašas gatavotas vaska sveces un skaitu lūgšanas. Šad tad izstaigāju māju ar zvaniņu, sākot no ieejas durvīm, pulksteņa rādītāja virzienā, katru stūrīti izzvanot. Vēl izmantoju Reiki attīrošos simbolus, ko zīmē uz sienām lūgšanas un vizualizāciju ar violetu gaismu.
Vienā filmā par fen šui redzēju, ka jānomizo 9 apelsīni, mizas jāieliek traukā ar ūdeni un jāpielej stipro alkoholu brendiju vai konjaku, tad ar to trauku izstaigā māju, ari no ieejas durvīm pulksteņa rādītāja virzienā, šo ūdeni izslaca pa māju. Ja kāda miza nokrīt, ļauj tai tur palikt diennakti.
Viesis
spaara 30.08.10 14:53:36
Es daru līdzīgi kā sucre, ar baznīcas svecītēm izkvēpinu katru dzīvokļa stūri.
Jāsaka, ka es to daru tikai rudeņos un ziemās, kad vispār dedzinu sveces, vasarā par to neaizdomājos :)

aranza 21.08.10 23:12:36
mellene
arī viss sliktais ir mūsu galvās, tāpēc ar ticību, ka šīs lietas strādā, var gan "galvu savest kārtībā", gan mierīgāk gulēt. Tas noteikti! Bet labi, ja arī tiešām ir pozitīvs efekts :)
Viesis
ariana 21.08.10 18:15:10
esmu lasījusi, ka pietiek ar to, ka visau lieko met ārā, jo tie nevajadzīgie štrunti noēd daļu enerģijas.

madara 21.08.10 16:59:46
kaut kā neticu šīm lietām, uzskatu, ka tas viss ir tikai mūsu galvās

sucre 21.08.10 12:40:12
Ja dedzina baznicas svecites. Tad dzivokli jasak izstaigat no ardurvim par kreisi ar pirmo sturi. Katram sturim nostajies preti un noskaiti tevreizi, bet var pats izdomat sakamo. Es izdomaju savu, jo man daudz sturu sanak. Pec tam sveci izdeszina. Ta man macija dziedniece. Sveces dabuju katolu baznica.

sandija 21.08.10 11:11:44
Sliktu enerģiju var ieviest arī sliktas domas, saimnieces stress un satraukums , depresija

makvins 21.08.10 11:02:12
Pēc fen šui spogulim jābūt pret ārdurvīm,kā ieej mājās,tā redzi savu atspulgu.Bija tam pamatojums,bet goda vārds neatceros,bet man spogulis ir tā pielikts...Ūdeni var palūgt pareizticīgo baznīcā,esmu tā darījusi.
Un vēl,nekrāj mājās visādas grabažas no sērijas ,,gan jau kādreiz noderēs,, tās paņem daudz enerģijas.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv