Saki to šeit!

Raganas gēns. (27)

 
egucis 22.09.10 22:23:10
Es arī protu paredzēt bet tikkai caur sapņiem! Kad pieceļos no rīta un atceros no sākuma lidz pašām beigām ko esmu sapņojusi tad zinu ka tas sapnis piepildīsis! Man tas sākās kad es biju maziņa, tad es nosapņoju ka vienu stāvu zem mums nositīs dzīvoklī mums pazīstamu sievieti. Esmu nosapņojusi arī tādas lietas ka zināju ka mans brālis iesēdīsies cietumā un pat zināju precīzi uz cik ilgu laiku! Un nesen vēl nosapņoju ļoti dīvainu sapni par savu vīru un pirms pāris dienām viņš dabūja zilu aci.
Man pat ir tā bijis ka nosapņoju vietas kur agrāk neesmu bijusi un pēc kādām pāris dienām man tur gadās nonākt!
 
banderoso 21.09.10 22:02:30
Sandija - viņa mums neko nerāda un nestāsta. Pie viņas nāca cilvēki ar veselības un citām problēmām un viņa viņiem palīdzēja. Tagad viņai ar to nenodarbojas, jo viņai jau ir pāri 90.
 
sandija 20.09.10 21:36:40
amilo

Interesanti!

Kā vecvecmamma to dara?
 
kristy26 20.09.10 13:02:07
Mani intuīcija reti kad pieviļ, bet neesmu vēl šo dāvanu izkopusi,laikam vairāk jaieklausās iekšējā balsī.
 
banderoso 01.09.10 16:29:13
Man ir īsts raganas gēns :D Mana vecvecmamma māk burties un vārdot. Mums neko nav mācījusi, jo uzsver, ka tas nav labi un ar to cilvēkiem nav jānodarbojas. Mana māsa var ar vārdiem cilvēkam pieburt nelaimi, viņa netīšām to atklāja, kad notika nelaime, ko viņa bija novēlējusi dusmās un nākamajā dienā tas piepildījās :(

Es vienmēr labi zinu, kas ar mani notiks nākotnē, pat uz eksāmeniem mācījos tikai tos jautājumus, kurus arī izvilku :) Vienīgi šo īpašību izmantoju tikai uz sevi, jo katrs pats atbild par savu likteni.
 
makvins 01.09.10 16:26:30
To var saukt par zemapziņu,par intuīciju vai priekšnojautu,bet man arī tā ir.Sapņos arī daudz ko nosapņoju.Visnepatīkamākais bija sapnis,kur sen mirusi sieviete mani pasauca,man bija rokās jaunākais dēls un skaidrā balsī,kuru atceroties tagad šermuļi skrien pateica-Jūs šodien mirsiet.Es pārvaicāju -ko?Viņa pateica tieši šo pašu teikumu.Es uzreiz pamodos un nenormāli raudāju,jo tas bija reālāk par sapni. Tā bija ziema un vakarā man bija jābrauc uz skolu.Es nebraucu....Nolēmu likteni neizaicināt.
Tā kā visas šīs lietas tepat blakus pastāv.
 
plastic 01.09.10 16:05:30
Man un manai māsai parasti pirms notiek kkas slikts...ir tāda sasoditi divaina sajuta, parasti tads spiediens pakrūtē. Ja ši sajuta ir abam, tad parasti skaidri zinam, ka notiks kaut kas ļauns. Tas biežāk skar ģimeni un tas paredzētas ļaunas sajutas vienmer ir arī pamatotas. Bet man liekas, ka katram ir spejas sajust draudus, kas skar kadu no tuviniekiem, vai arī pašu.
Viesis
laumucis 13.04.10 22:59:34
ja es nosapnoju kad redzu cusku vienu vai vairakas tas nozime kad apkart ir daudzi viltigi un naudas kari cilveki tad dzive tas sapnis 1 men. laika piepildas neskatoties vai ta nauda ir man vai draugam uzradisies tadi exemplari kas nav likusies ne zinis un prasis tiesi naudu vai kartigi piecakares darba zina...tos sapnus es ipasi nemu vera
 
sigy 12.04.10 16:42:10
o,ja man prieksnojauta ir attistita austa limeni,jo vec,vecmamina bija burve--vareja veco bibeli lasit atpkalgaita..redzu sapnus un uzreiz zvanu un stastu mammai,masai,jo mums ir looti reali sapni....
Viesis
burviite 25.03.10 15:44:48
Fui par tām NELABĀM intuīcijām, kā atceros šermuļi metas.Pilnīgi vainīgai jājūtas.
 
smukaa 23.03.10 13:52:17
Par to intuiiciju..piekriitu,katrai sievietei ir speeciiga intuiicija!Tikai tad mees iesleedzam logiku utml.un kljuudamies:(
Un par sapnjiem..ljoti biezhi redzeeju ziimiigus sapnjus..bet parasti cilveekiem neko nesaku,tikai pajautaaju,vai viss kaartiibaa.
Manai vecmammai bija raganas geens..biju taa aizsargaata,ka nekas man nevareeja kaiteet..
Un manu viirieti arii laikam ir piebuurusi mana vecmamma;)
Un ljoti daudz kas ir piepildiijies,ko mees ar vinju esam paarrunaajushas kaa vareetu buut,lai gan miiljaa babinja jau mirusi..:(
 
inny 21.03.10 11:16:08
Man ir ļot attīstīta intuīcija, bet tā brīžiem biedē. Pat vectēva nāvi jutu nedēļu pirms viņa nāves, redzēju sapnī precīzi avāriju, kurā gāja bojā brāļa draugs (ko pēc divām dienām uzzināju, un gandrīz identiski viss notika), pusgadu pirms tēta brāļa bojāejas jutu nenormālu trauksmi, zināju (nevis jutu, bet tieši zināju un gaidīju), ka kaut kas ļauns notiks ar brāli, tēti vai tēta brāli, jo viņi traki brauc... Zināju, ka mazais piedzims ātrāk un precīzi dzemdību dienā sapakoju somas un noliku pie durvīm, noderēja :) tās tādas lielākās lietas, bet vispār vienmēr ieklausos intuīcijā. vispār uzskatu, ka katra sieviete ir savā veidā ragana, manuprāt, mums ir dota tāda iekšējā pasaule, kāda nav lemta vīriešiem. ar intučiju mācos strādāt, jo ne vienmēr ir jāpadodas tās radītajai trauksmei. ir jāizvērtē katra situācija. es ļoti labi jūtu cilvēkus - ja nepatīk uzreiz, tad viss, nu nav! un tiešām, pēc kāda laika tas cilvēks tiešām izrādās tā vērts, lai ar viņu nemaz tuvāk neiepazītos.
 
aggie 21.03.10 10:26:11
Man ir spēcīga intuīcija uz cilvēkiem... es jūtu tu vari uzticēties viņam vai nē... vīrs kādreiz par to pasmīkņāja (līdz vairākas reizes piedzīvoja to ka cilvēks, kam uzticējies piekrāpj, bet es taču pirms tam brīdināju), bet tagad gan, ja es saku, ka piekrāps, viņš man tic un no tādiem cilvēkiem pieklājīgi atšujas...
Viesis
20.03.10 17:55:55
Interesantas mēs tās sievietes tomēr esam :)
Viesis
laumucis 20.03.10 00:16:24
ja izdodas.pat divaini paliek, bet intuicija tiesam speciga...
Viesis
18.03.10 08:50:10
laumucis un izdodās?
Viesis
laumucis 17.03.10 23:32:16
man ir loti speciga intuicija man pat ir gadijies ta kad es nosapnoju savu nakamo dienu ,kadu notikumu u.t.t un ja kas slikt bijis tad atceroties sapni meginu to nepielaut.
 
didzis 17.03.10 23:14:52
Ja tā intuīcija ir vai pareizāk - cilvēks var kaut ko tādu redzēt vai just, tad no tā nevajag baidīties. Tas nav nekas tāds ārpus kārtas. Var jau redzēt visu ko un aizdomāties vēl tālāk.
Vajag izkopt savas spējas. Vienīgais kopjamais jau nav skola, universitāte, darbs un viss. dzīve pēc visa spriežot ir daudz daudz plašāka (var būt, ja no tās nebaidās un nenorobežojās)
 
happy2012 17.03.10 23:01:42
Es arī piekrītu ka sievietēm ir intuīcija!!!
Man atkal ir ta,ka brīžiem iekšā viss virmo..tada sajūta ka kaut kas slikts notiks,tad apsēžos un sāku domāt līdz ar to savas domas izgaņāju.Un ja jūtu,ka kaut ko nevaig darīt atlieku uz vēlāku laiku....un bieži ir pierādījies,ka esmu rīkojusies pareizi.
Viesis
17.03.10 22:57:26
Noteikti, ja pie šīs mazliet maģiskās lietas piestrādā, var atklāt pavisam citu pasauli.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv