Saki to šeit!

Paaliigaaa!!! (5)

viktorija 10.10.12 10:12:38
ar make-up (gan apmacīt, kā pašai krasoties, izvēlēties kosmētiku utt, kā arī nokrasot kāzu dienā) varu palīdzēt, esmu sertificēta vizažiste. raksti aquesif(at)gmail.com

nosiguldas 10.10.12 09:21:15
burbulite uzraksti man uz e-pastu, izskatās ka varu palīdzēt knsuls123@gmail.com

krx 10.10.12 08:26:32
Nu, pa 2 nedēļām jaunu seju un matus nedabūsi jebkurā gadījumā. Ja ir iespējas, jau šodien iesaku aiziet pie kosmetologa uz sejas tīrīšanu un pēc pusotras nedēļas vēlreiz (kādas 2-3 dienas pirms pasākuma) un izmantot profesionāļu pakalpojumus, lai sapostos kāzām. Pie friziera noteikti. Ja ir kupli mati, tad ticamāk, ka gribēsi zīdaini gludus matus un tas nemaz nav dārgi - frizieris izmazgās un un iztaisnos. Uz pirmo dienu noteikti būs skaisti mati, otrajā vari sataisīt kopā.

karla 10.10.12 05:16:03
Noteikti jasak ar piemerotas un kvalitativas kosmetikas izveli - izmanto konsultantu-pardeveju pakalpojumus veikalos, kas ieteiks, kadai adai kas labak deres. un tad izcheko youtube. tur ir bezgala daudz visadu ieteikumu ko & kaa darit. Un tad vari majas treneties. Ja pasai tomer negribas risket, saruna uz kazu dienu sev vizazisti. Ja gribas ietaupit, samekle interneta (gan sludinajumos, gan tajos pasos draugos), drosi vien ir meitenes vizazistes-studentes, kas mekle modelus vai iespeju treneties. Lai veicas!
Viesis
burbulite 10.10.12 01:06:54
Man ir tada problema. Manai masai driz kazas,bet es neasmu viena no tam kas prot lietot kosmeitiku. kad lietoju izskatos ka butu tonnu uzmetusi uz sejas . Mani mati ir ka ar elektribu dabujusi jau no bernibas . un seja vienas pumpas,vairak jau zem zoda. Es esmu strupcela .kaazas jau pec 2 nedelam,bet es nevelos izskatities ta neglita :(

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv