Saki to šeit!

Steidzami vajag palidzibu!!! (11)

Viesis
andrals131 23.04.13 16:03:20
varu iedot koordinātes vienai sievietei ,kas vārdo izliek kārtis ,konsultē ,atraksti man uz e-pastu andrals131@gmail.com
Viesis
andrals131 23.04.13 16:03:20
varu iedot koordinātes vienai sievietei ,kas vārdo izliek kārtis ,konsultē ,atraksti man uz e-pastu andrals131@gmail.com
Viesis
linda32 07.04.13 21:10:23
Sveika,ja vēl nēesi atradusi kādu kas nokodē vīru pret dzeršanu vai citām atkarībām,tad uzraxti man,es Tev iedošu viena cilvēka mob,kuram vari uzzvanit un ar vinu visu sarunāt,jo viņš tieši palīdz tādos gadījumos,un ne tikai,ļoti iedarbīgs tas viņa rituāls,no pieredzes varu ieteikt
lindsy32@inbox.lv

letty3 02.09.12 11:07:19
saulaina - man jau ta darbs ir gandriz bez brivdienam no rita lidz vakaram es jau ta nogurstu draba ka pec darba zinu aiziet lidz majam un gulta ieksa.majas esmu tikai ap 23 vakara dazreiz pat sanak pec 23 but majas

letty3 02.09.12 11:04:09
nosiguldas- man jau ar daudzi saka ka tads cilveks nemainisies ka jabeg no tada talak
Viesis
saulaina 30.08.12 09:17:31
Sveikas meitenes,
Šoreiz nevarēju atturēties arī no sava komentāra. Ne vienmēr jābūt alkoholiķim vai citam atkarīgajam, lai vīrietis sagrautu tavu pašapziņu un veselību. Man pēdējās attiecībās sākās neirodermatīts - sāka plaisāt lūpas, sausa āda ap muti, kas visu laiku lobījās, tas pats ar rokām. Sirds klauves un sajūta, ka zeme grūst zem kājām. Un tas viss no tā, ka vīrietis blakām morāli spīdzināja... Izšķīros, bija smagi, bet atradu kolosālu līdzekli, kā tikt vaļā no visām blakusparādībām, un sirdssāpēm. Sporta nodarbības - jo lielāka slodze jo labāk - steps, total body workout, bodybike... jebkas, kas liek tev pagurumā vakarā saļimt pēc nodarbības. Es paralēli gāju vēl pie psihoterapeita, un pēc 3 ārsta apmeklējumiem secināju, ka man ar viņu vairs nav par ko runāt. Ka sports ir bijusi labākā zāle, kas dziedēja dvēseli. Arī psihoterapeits atzina, ka viens veids kā atslēgt prātu no nevajadzīgām domām un sāpēm ir nogurdināt savu ķermeni. Tā, ka iesaku sporta kluba apmeklējumu, tām kas pārdzīvo emocionālu krīzi. Jā ir grūti un sajūta, ka nevari pakustēties, bet visas dusmas par neizdošanos labāk izlikt sportojot, nevis nomokot savu ķermeni ar nesaprotamām zālēm, kad viss kas nepieciešams patiesībā ir Nervostrong un pareizs dzīvesveids un sevis mīlēšana.
Lai veicas... un neesi kopā ar necienīgu vīrieti.

nosiguldas 30.08.12 08:51:10
Letty3, ppalasīju tavus rakstiņus un man tu ļoti atgādināji, mani, man asinspiediens, sirds klauves un visas citas problēmas beidzās, kad es sapratu, ka vīrietis, kas man ir blakus ir alkoholiķis un es cīnos ar vējdzirnavām. Mēs gan kodējāmies, gan gājām pie dziedniecēm un tik un tā viss atgriezās tur no kā sākām.

letty3 29.08.12 23:42:18
cilveks ta kad skaidra tad grib ka piedzeras ta negrib

babina 28.08.12 12:05:56
jā, zinu labu dziednieci/psiholoģi... bet ja cilvēks pats nav gatavs šim solim, nepalīdzēs!

cerite 24.08.12 20:24:16
Jebkurā narkoloģijas iestādē.

letty3 24.08.12 17:39:46
Vai kada zin kur Riga ir kada sieviete vai virietis kas nokode cilveku lai nedzertu?To man pasai nevajag,man vajag vienu cilveku nokodet.Vai ari kadus vardus ar ko apvardot alkaholu kuru tas cilveks iedzers un pec tam nevares iedzert,esmu dzirdejusi ka ta var!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv