Saki to šeit!

Mediumu--kontakts ar mirusajiem un gariem!!! (29)

andasan 05.10.10 16:49:55
Varu padalīties ar savu pieredzi šajos jautājumos. Cik atceros, tad jau agrā bērnībā es redzēju un dzirdēju to, ko neredzēja un nedzirdēja pieaugušie, kaut kādas "neriktīgā cilvēka" sajūtas to visu nobremzēja un nobloķēja. Tad pienāca laiks, kad nu nekādi vairs nevarēja izvairīties no patiesības, man nācās ieraudzīt to, ko jāredz. Pirmajā mirklī bija šoks. Ir bijuši mēģinājumi no tā aizbēgt, ignorēt un dzīvot "vienkārša cilvēka" dzīvi, bet ... ja ir uzdevumi kas jāpaveic un talanti, kuri doti, lai to paveiktu, tad aizbēgt nav iespējams. Tagad es saprotu, ka ir normāli, ja cilvēks, kuram ir ciešāks kontakts ar Augstāko spēj uztvert smalko pasauli. Tā ir mana misija šeit uz zemes. Tomēr pārāk daudz spoku, melnu tēlu vai baiļu var norādīt uz zemāko astrālo līmeni. Zinu, ka tas var nobiedēt, tomēr strādājot ar sevi, ceļot savas vibrācijas, sāk ieraudzīt arī citus līmeņus.

maris 27.09.10 14:47:56
sigy - uzrakstiet man, mani kontaktdati ir pieejami www. reinkarnacija.lv , bez maksas palīdzēšu jums gūt atbildes uz jūsu jautājumiem.

sandija 26.09.10 19:35:23
eguci

Es diemžēl neredzu:( Nav kaut kas pareizi iesūtījies. varbūt atsūti man labāk uz e-pastu, es apskatīšos!

sandija@sieviesuklubs.lv

Ļoti interesanti!
Viesis
cukurvate 26.09.10 19:20:47
Kā tad var zināt kam tu esi radīts?Tad jau sanāk,ka jāmēģina viss ko vien māki darīt!

egucis 23.09.10 23:02:07
tikko kā iesūtīju tik ļoti daudz kļūdas sanāk kopēšanas dēļ! Tas nekas sandija?

egucis 23.09.10 22:26:34
sandija es paskatīšos vai man datorā tas darbs ir saglabājies un ja būs tad publicēšu! Atceros ka viņš man tāds diezgan pagarš sanāca, tas nekas? Un kā viņu tad varēs publicēt, es nezinu?!

sandija 23.09.10 18:29:52
eguci

Interesanti! Vai Tev ir ko nopublicēt kaut kas no zinātniskā darba? Kā blogu?

rudace 23.09.10 18:28:09
floksi, ieteiktu tev neuzticēties šādiem pētnieciskajiem darbiem, tie domāti cilvēkiem, kuriem maza saprašana par okulto pasauli un tās likumiem...viss neaprobežojas tikai ar palīdzības sniegšanu un savu spēju izmantošanu...

bet tas lai paliek tavā ziņā
Viesis
floksis 23.09.10 17:58:05
amilo
Tad kad saucām tos gariņus neviens jau nedomāja, ka var kādu pa īsto izsaukt. Kur nu vēl par kādu atlaišanu atpakaļ.

egucis
Būtu interesanti izlasīt šādu pētniecisko darbu.
Varbūt man nemaz nav nekādas spējas... esmu tikai sadomājusies, jo kam esmu stāstījusi...saka, ka mazāk vajag šausmenes skatīties, ka tādas lietas neeksistē, ka esmu jocīga utt.

egucis 22.09.10 22:46:46
Vienīgā izeja tev ir attītstīt šīs spējas un nodarboties ar to kam tu esi radīta- palīdzēt mirušajiem! To es zinu pēc sava vīra, jo viņš ir pieaudzis ''indigo bērns''- viņš prot dziedināt, redz auras, saprot ar ko cilvēks slimo, prot lasīt cilvēku domas u.t.t. Rakstīju par šāda veida cilvēkiem zinātniski pētniecisko darbu un secinājums ir tikkai viens- ja tu nedarīsi to kam tu dzīvē esi radīts tad tev dzīvē neveiksies!

banderoso 22.09.10 22:22:00
floksi - Manās lauku mājās arī dzīvo gars, kas dažreiz naktīs pastaigājas pa māju, skatās virsū, pārkrāmē traukus skapjos, bet viņa nav ļauna, tik nevar aiziet no šīs pasaules, tāpēc rādās :(
Vai tu tos garus, ko bērnībā sauci esi palaidusi atpakaļ? Varbūt viņi spokojas, jo neesi viņus atlaidusi un rādās, lai tev atgādinātu, ka tev tas ir jāizdara. Bet tavas omes grāmata vai tas ar ko viņa ir nodarbojusies tavu dzīvi nevajadzētu traucēt.
Viesis
floksis 22.09.10 21:34:13
es pat tā īsti neatceros, kad tas vis tā sākās... zinu, ka bernībā saucām gariņus un pēc tam dārzā reāli spokojās... bijām spiesti nojaukt siltumnīcu.

Esmu redzējusi to balto tuneli.

Manai omai esot bijusi melnā grāmata

Nezinu vai tas vis ir ar to saistīts.
Zinu man jāiemacas ar visu to sadzivot, bet kā iemācīties nebaidities.

smukaa 22.09.10 21:23:19
Man beerniibaa bija liidzii..guleeju..atveru acis un pie manas gultas staav melns apveids..gribu kliegt,bet nevaru..tad apveids paarliecaas paari..acu vietaa bija tikai dobumi (taa kaa maskaa!)..es veel kliedzu mamma..bet pati saprotu,ka neviens mani nedzird!Paliidu zem segas un kliedzu..
Taa bija vieniigaa taada reize..

sandija 22.09.10 21:17:42
floksis

Es laikam būtu pārbijusies kā diegs..
Viesis
floksis 22.09.10 21:15:57
visbriesmīgākais bija bija pirms dažiem gadiem, kad ar draugu aizbraucām pie mammas cienos. Katrs gulējām savā istaba. :) Pa nakti dzirdu, atveras durvis, kurās guļ draugs, dzirdu soļus, tad redzu augumu, bet lielāku nekā mans draugs.. lēnam tuvojas.. un apstājas pāris metrus no manis, stāv... saprotu ka kliegt nevaru, pārbiedēšu mājiniekus. Tad uz mani paskatījās acis.. tās acis es nekad neaizmirsīšu... es biju tā pārbijusies... skaitīju tevreizi. Pēc tam tas tēls lēnām aizgāja...

dzirdu solus, ka blakus istaba staiga

jutu, ka telpa ir vel kads, ka kas skatas virsu bet neviena nav

ir bijis ka sezu blakus cilvekam... un ne par ko citu nevaru padomat, ka to ka vins mirs, nomiris utt. pēc laika ta ari ir

dazas dienas atpakal..ienacu istabā..redzu blakus istaba viens aiziet, domaju virs..bet ne.. virs lauka

priecajos, ka tas nav katru dienu...

biju pie vienas tantinas...vina teica ..."vel nav tavs laiks"

sandija 22.09.10 19:32:15
flokiss

Kā tas reāli izpaužas? Tā redzēšana?

kristy26 22.09.10 17:53:36
Man isteniba gribetos dzive ar kadu istu mediumu satikties,bet nezinu kur lai LV meklee?

rudace 22.09.10 13:30:26
sigy, floksi - nekādu ārstu. Sāks jūs "ārstēt" ar zālēm un vēl ieskaitīs psihiski slimo kategorijā.
Diemžēl neko citu jums nepiedāvās. Pastāv uzskats, ka cilvēki ar spējām ir nepieskaitāmi. Vismaz to vidū, kas netic garu pasaulei,
lai gan,
kurš ir nepieskaitamāks - tie, kam šīs spējas ir, vai tiem, kam to nav?

Bet tai pat laikā ieteiktu arī tās spējas neattīstīt. Lai viņas paliek ar jums tādas, kādas ir. Par mēdijismu daudz rakstījusi Helēna Rēriha. Agrāk mistēriju skolās neuzņēma šādus kandidātus, uzskatot, un pamatoti, ka viņiem ir saskarsme ar zemāko astrālo pasauli., kas pats par sevi jau nav nekas labs, bet arī slikts, ja netiek meklēti kontakti.
Diemžēl vairumā gadījumu tieši tā arī notiek. Cilvēka dvēsele un gars bieži var tikt sagrauts garīgi, liedzot tam tālāku garīgo attīstību nākotnē. Un tas ir briesmīgākais, kas ar cilvēku var notikt. Fiziskā ķermeņa nāve ir dabiska un saprotama, paiet laiks un gars no jauna iemiesojas un viss turpinās, bet gadījumā, ko minēju, sekas ir briesmīgas...
Cilvēkiem daudziem piemīt mēdija spējas, tas saistīts ar iepriekšējām dzīvēm, kurās iespējams bija saistība ar spiritismu vai maģiju. :(
Normāli parapsihiskās spējas IR VISIEM, tikai latentā stāvoklī. Un normāli šīm spējām jāattīstās, atveroties enerģētiskajiem centriem garīgās pilnveidošanās ceļā, un nekā citādi - nekādas jogas, nekādi reiki kursi u.tml. Garīgās pilnveidošanās ceļš ir grūts, pats grūtākais, ko vien spējam iedomāties. Un tomēr neskatoties uz to, tas ir iespējami.
Meitenes, lai jums veicas!
Atrodiet veidus, kā aizsargāties no gariem, un galvenais - nebaidieties, domāju, tad arī viņi jūs liks mierā vai nebiedēs.
Viesis
floksis 22.09.10 11:47:35
sigy man ir līdzīgi... man pasai bail no visa ta... kad pastastu viram.. vins saka ka es jociga.. ka nav nekadu spoku utt... tad es saku domat, ka varbūt man tiešam "viss nav mājās" un jāiet pie ārsta.

liliii 22.09.10 09:00:29
Esmu gan dzirdejusi, ka, ja cilvēkam ir spējas, tad tās būs jāliek lietā šā vai tā. Šobrīd, tas ir kā neapzināts potenciāls, kuru jāliek lietā. Un ja to neliek lietā, tad tas neesot labi.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv